DAJTE NEKU KOMEDIJU

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

kiza'tallica

Početnik
Poruka
22
Ali ne smarajte sa onim govnjivim, gay romantichnim komedijama...ili nekim za koje mislite da su komedije samo zato shto ih je neko nesretnim sluchajem svrstao u taj zhanr.........dajte nesh' od chega se chovek upisha od smeha, pada sa stolice ( kreveta u mom sluchaju )..........POMAGAJTE NE ZNAM VISHE SHTA DA GLEDAM:dash::dash::dash::dash::dash::dash:
 
Ali ne smarajte sa onim govnjivim, gay romantichnim komedijama...ili nekim za koje mislite da su komedije samo zato shto ih je neko nesretnim sluchajem svrstao u taj zhanr.........dajte nesh' od chega se chovek upisha od smeha, pada sa stolice ( kreveta u mom sluchaju )..........POMAGAJTE NE ZNAM VISHE SHTA DA GLEDAM:dash::dash::dash::dash::dash::dash:

Je l si gledao Hangover? Nije baš padanje i pishanje, ali nije ni gay. ;)
 
Ali ne smarajte sa onim govnjivim, gay romantichnim komedijama...ili nekim za koje mislite da su komedije samo zato shto ih je neko nesretnim sluchajem svrstao u taj zhanr.........dajte nesh' od chega se chovek upisha od smeha, pada sa stolice ( kreveta u mom sluchaju )..........POMAGAJTE NE ZNAM VISHE SHTA DA GLEDAM:dash::dash::dash::dash::dash::dash:

Recimo The Great White Hype ili recimo Waiting. To sam gledao nedavno, nisu lose. Zatim Clerks 2, Mallrats, to su vec klasici.
 
Komedija je jedan od filmskih zanrova koje najamnje gledam i za mene je komedija teatarski ili televizijski zanr. U pogledu filma, kada kazem komedija setim se:

Zitije Brajanovo
Posetioci 1 i 2
Monstrum sa Beninjijem

i to je to, eto , ne rade mi asocijacije

od americkih sladunjavih komedija, dopao mi se Dupleks
Big mama house prvi deo je isto ok komedija
 
Komedija je jedan od filmskih zanrova koje najamnje gledam i za mene je komedija teatarski ili televizijski zanr. U pogledu filma, kada kazem komedija setim se:

Zitije Brajanovo
Posetioci 1 i 2
Monstrum sa Beninjijem

i to je to, eto , ne rade mi asocijacije

od americkih sladunjavih komedija, dopao mi se Dupleks
Big mama house prvi deo je isto ok komedija

U pravu si ...secam se nasih televizijskih adaptacija Nusicevih komedija - Gospodjica ministarka sa Milenom Dravic i Sumnjivog lica("Plava riba kljukava dinastija ")...ne znam samo zasto to ne pustaju vise na rts-u ...

Tvom spisku bih dodao i Beninjijev Dzoni Stekino,Cetiri sobe i Big Lebowsky,stim sto u Lebovskom humor nije lak za shvatanje,odnosno ili ga kapiras ili ne...
 
U pravu si ...secam se nasih televizijskih adaptacija Nusicevih komedija - Gospodjica ministarka sa Milenom Dravic i Sumnjivog lica("Plava riba kljukava dinastija ")...ne znam samo zasto to ne pustaju vise na rts-u ...

Tvom spisku bih dodao i Beninjijev Dzoni Stekino,Cetiri sobe i Big Lebowsky,stim sto u Lebovskom humor nije lak za shvatanje,odnosno ili ga kapiras ili ne...

Moji ortaci nisu ginuli sa licem dole u blatu, da bi se ti sada smejao! :mrgreen:
 
Dirty_rotten_scoundrels_poster_steve_martin_michael_caine.jpg

http://www.imdb.com/title/tt0095031/
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top