Daj sapu

mačka zagrebačka

Stara legenda
Moderator
Poruka
82.695
ovako, kao sto recimo hoeli imaju kategorizaciju u zvjezdicama tako bi mogli dati kategorizaciju forumasha u sapicama :zkez:
negdje sam vec napisala kako bi to izgledalo, ali da ponovimo:
tip sa jednom sapom bezveze, moze dalje
tip sa prolazno samo za hitne slucajeve
sa dosadan kao u braku ali dok ne naidje nesto bolje ok
sa dobar za nekoliko puta
tip sa rijedak primjerak
i extra kategorija neprevazidjen
 
ovako, kao sto recimo hoeli imaju kategorizaciju u zvjezdicama tako bi mogli dati kategorizaciju forumasha u sapicama :zkez:
negdje sam vec napisala kako bi to izgledalo, ali da ponovimo:
tip sa jednom sapom bezveze, moze dalje
tip sa prolazno samo za hitne slucajeve
sa dosadan kao u braku ali dok ne naidje nesto bolje ok
sa dobar za nekoliko puta
tip sa rijedak primjerak
i extra kategorija neprevazidjen

Za razliku od zenskih interesovanja, muskarci moraju kompleksnije da mere prisutnost forumasica,

pa predlazem sistem hrvatskog novinara za ocenu prisutnosti forumasica na forumu, ali umesto Per

usvojiti Macka kao osnovna jedinica.

0,0 Per = (Antipernar) gost a priori ostaje celu emisiju i slaže se s većinom rečenog
0,1 Per = (Lažna pernarofština) gost de facto ostaje celu emisiju i s nekim stvarima se ne slaže
0,2 Per = (Pernar wannabe) gost ostaje cijelu emisiju, ali tvrdi da je tema potpuno promašena
0,3 Per = (Pernarofilija) gost ostaje cijelu emisiju, ne slaže se ni sa čim i retorički prijeti odlaskom
0,4 Per = (Teatralna pernarofština) gost bi mogao otići pred kraj emisije, prijeti, ustaje, pa sjeda
0,5 Per = (Pernar 0,5) gost koji bi mogao otići u drugoj polovici emisije, jer mu sadržaj ide na jetra
0,6 Per = (Mali od Pernara) gost vjerojatno odlazi u drugoj polovici, jer je voditelj doslovni idiot
0,7 Per = (Poulpernar) gost vjerojatno odlazi u prvoj, a sigurno u drugoj polovici emisije, jer su svi, od voditelja do cijelog medija, idioti
0,8 Per = (Trifrtalj Pernar) gost sigurno odlazi tijekom druge četvrtine emisije, tvrdeći da su svi u mediju idioti, da su u ostalim medijima idioti i da općenito ima vrlo malo normalnih ljudi na svijetu
0,9 Per = (Pernar osobno, jedan, jedini i neponovljivi) Pernar osobno ili svaki gost koji odlazi iz emisije između 1 i 15 minute
1,0 Per /= (Überpernar) gost koji pri samom početku emisije najavi odlazak za koji se ne zna kad će nastupiti, a vrlo vjerojatno već tijekom najave emisije prije prvog pitanja

Mada nije lose ni 1 Luka po osnovu vise elemenata.

Luke nautičkog turizma razvrstavaju se u sljedeće vrste:

- sidrište
- privezište
- suha marina i
- marina.

Ovo sa sapicama je bas zanimljivo, mackama. :)
 
ovako, kao sto recimo hoeli imaju kategorizaciju u zvjezdicama tako bi mogli dati kategorizaciju forumasha u sapicama :zkez:
negdje sam vec napisala kako bi to izgledalo, ali da ponovimo:
tip sa jednom sapom bezveze, moze dalje
tip sa prolazno samo za hitne slucajeve
sa dosadan kao u braku ali dok ne naidje nesto bolje ok
sa dobar za nekoliko puta
tip sa rijedak primjerak
i extra kategorija neprevazidjen



Vidla bi ti čopor šapa da ja stavim svoje dve šape na tebe. :per: :rotf:
 

Back
Top