DAJ MALO U GUZU !?!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

MIMA blue

Zainteresovan član
Poruka
301
U poslednje vreme , je sve popularniji (trazeniji) analni sex od strane muskaraca,
devojke uglavnom ne uzivaju toliko jer je bolno, pitanje je dali treba muskarcima udovoljiti i dali vas to i koliko uzbudjuje ???
 
E Psiholog reci ce ti se samo,........;)
a194.gif
 
MIMA blue:
U poslednje vreme , je sve popularniji (trazeniji) analni sex od strane muskaraca,
devojke uglavnom ne uzivaju toliko jer je bolno, pitanje je dali treba muskarcima udovoljiti i dali vas to i koliko uzbudjuje ???
:roll: Mislim da nije bolno kasnije... ali svaki početak je težak.
Što se tiče uzbuđivanja, nisam kompetentan da ti na to odgovorim...
... jer ******* u anus ima veze sa biseksualnošću.

A jel to traže od tebe Zvezdini košarkaši?? :-P
 
Dragi moj Tomaxu , posto vidim da si neupucen, da ti pile malo , teta pojasni neke stvarcice...
Verovatno nemes ceste sexsualne odnose, pa neznas o cemu se tu u stvari radi...
A to sto kazes da kasnije nije bolno , to predpostavljam da pricas iz iskustva... ZAR NE ?
A ko ti ga je stavio kad te nije bolelo???
 
MIMA blue:
Dragi moj Tomaxu , posto vidim da si neupucen, da ti pile malo , teta pojasni neke stvarcice...
Verovatno nemes ceste sexsualne odnose, pa neznas o cemu se tu u stvari radi...
A to sto kazes da kasnije nije bolno , to predpostavljam da pricas iz iskustva... ZAR NE ?
A ko ti ga je stavio kad te nije bolelo???
Pa sta pitas, vidis da se njih prve setio. :lol:
 
Mima, ne bih se slozio sa tobom da je analni sex sve popularniji u "poslednje vreme". Bilo ga je od kada je sveta i veka i verovatno ce ga biti i ubuduce. Jedino sto je tacno, to je da su se ljudi u ovim krajevima malo opustili sto se tice razgovora na temu sexa, pa je tako i analni sex "usetao" u svakodnevne razgore. Oduvek je on bio tu, samo se o njemu nije pricalo. Sto se upraznjavanja takvog sexa tice, sve je na partnerima. Nije istina da samo nas muskarce to lozi. Meni se desavalo cak da su i neke devojke insistirale na analnom sexu ( u njihove motive ne ulazim). Da je nesto posebno uzbudljiv i nije. Vise je mozda stvar u nekom dominantnom polozaju u odnosu na partnera, pa ko to voli....Narocito kada su u pitanju mladji partneri, mislim da je stvar samo u nekom istrazivanju, hvalisanja u drustvu ili nesto slicno. Cuo sam da je kod starijih bracnih parova ucestalo upraznjavanje analnog sexa, narocito posle zeninog porodjaja...
Rukovodjen licnim iskustvom, mogu da pretpostavim da ce veliki broj njih, kada konacno zadovolji znatizelju i proba analni sex sa nekom devojkom, od toga brzo i odustati...
 
Psihologue:
@ TOMAX

Izvini umalo da te uvredim..Od lokacije mi se ucini SEREM a ono SREM...
Poistovetjen si sa lokacijom...
:roll: A ti sa mojim qrcem... kad me već povlačiš za isti

MIMA blue:
U poslednje vreme , je sve popularniji (trazeniji) analni sex od strane muskaraca,
devojke uglavnom ne uzivaju toliko jer je bolno, pitanje je dali treba muskarcima udovoljiti i dali vas to i koliko uzbudjuje ???
MIMA blue:
Dragi moj Tomaxu , posto vidim da si neupucen, da ti pile malo , teta pojasni neke stvarcice...
Verovatno nemes ceste sexsualne odnose, pa neznas o cemu se tu u stvari radi...
A to sto kazes da kasnije nije bolno , to predpostavljam da pricas iz iskustva... ZAR NE ?
A ko ti ga je stavio kad te nije bolelo???
MIMA blue:
TOM@X. , pa nisi se valjda uplasio ....!!!????
Reci nesto ???
Nemoj da te bude sramota.... :oops:
:roll: Budala....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top