DACICEV GOVOR U SB...

ko je gledao u direktnom prenosu..?? sta mislite..??
cini mi se da je bio odlican...

Sve je to Pajo namenjeno domacoj javnosti kako bi Dacic pridobio naivne i lakoverne
za sebe i svoju stranku.Treba biti u vlasti do penzije a kako ako nemas ovce da te prate
i daju podrsku,glasaju.
Sta je to Dacic konkretno uradio u prosloj vlasti,nista.

Poslednja izmena:
Sve je to Pajo namenjeno domacoj javnosti kako bi Dacic pridobio naivne i lakoverne
za sebe i svoju stranku.Treba biti u vlasti do penzije a kako ako nemas ovce da te prate
i daju podrsku,glasaju.
Sta je to Dacic konkretno uradio u prosloj vlasti,nista.

ebi ga..i ja tako mislim...i ponadah se da ce neko da misli drugacije te mi malo razbije pesimisticke misli..

To sve potpuno isto ,samo na tečnom engeskom , govorio je i Jeremić tamo već 5 godina pa nikom ništa ,ustvari on je napredovao ,a Srbi na Kosovu nisu dobili ništa.
Шиптарски терор на Косову и Метохији подржава запад. Једини који није за улизивање западу је Шешељ, али је дс, лдп, лсв, дно дна, показали су се као да их је хдз правио. Дачић само гледа свој лични интерес и ништа друго.

jeremic je bio ministar a dacic je predsednik vlade...dopade mi se i sto naglasi da je rodjen u prizrenu--valjda da naglasi da ce se boriti maximalno za KIM...

Бориће се они за своје **пе, ко и до сада. Петљају све нешто шћ-мућ, да се власи не досјете; те уступци, болне одлуке, ...

Back