Dačić: Zašto samo da budemo u nečijoj vladi, ako možemo da je vodimo

MMMD

Zainteresovan član
Poruka
296
Mi ne biramo između SNS ili DS, Tomislava Nikolića ili Borisa Tadića, nego da li ćemo biti odgovorni za vođenje nove vlade ili ćemo samo biti njen deo, izjavio je danas predsednik SPS Ivica Dačić i tako ostavio otvorenim pitanje koje Srbija svaki dan postavlja - ko će formirati novu vladu.
Lider socijalista Ivica Dačić smatra da je suštinsko pitanje za koaliciju SPS-PUPS-JS zašto da bude u nečijoj vladi, ako može da je vodi.

http://www.***************/politika...mo-u-necijoj-vladi-ako-mozemo-da-je-vodimo-27

Mi ne biramo između SNS ili DS, Tomislava Nikolića ili Borisa Tadića, nego da li ćemo biti odgovorni za vođenje nove vlade ili ćemo samo biti njen deo, izjavio je danas predsednik SPS Ivica Dačić i tako ostavio otvorenim pitanje koje Srbija svaki dan postavlja - ko će formirati novu vladu.
Lider socijalista Ivica Dačić smatra da je suštinsko pitanje za koaliciju SPS-PUPS-JS zašto da bude u nečijoj vladi, ako može da je vodi.

http://www.***************/politika...mo-u-necijoj-vladi-ako-mozemo-da-je-vodimo-27

BORISLAV PELEVIC ministar ODBRANE???.:dash:
Daj boze da GRESIM i to STO VISE gresim po pitanju njega, NADAM SE da ce me POTPUNO demantovati i prijatno iznenaditi.
Mrkonjic PONOVO ministar INFRASTRUKTURE:dash:

Koji je bre ovom Dačiću? Da li je moguće da je želja za vlašću toliko jaka, da mu pomuti razum? Ej, pa niko normalan se ne bi borio za taj vruć krompir u ovom trenutku, svako normalan bi bežao od premijerskog mesta kao djavo od krsta. A on trči bre, trči i oči kopa da se dokopa te funkcije :eek:
Stvarno, ali stvarno mi nije jasno kome je stalo da bude kapetan na potpuno opljačkanom brodu, koji uz to tone, samo mu je dimnjak iznad nivoa mora??? Kakav je to mentalni sklop, nije mi jasno... :think:
Da naglasim, pričam o Dačiću, ne o Tadiću koji se takodje bori za to mesto, ali on je pročitana knjiga i jasno je da je psiho... triler :mrgreen:

Davnih dana sam napisala da je rec o premijerskoj fotelji, ali da Dacic to krije, jer nije bas lepo otimati se i nametati se, je l'.
Mislim da i on shvata da je mnogo bolje za njega da bude sa SNS, nego sa DS.
Ono sto njega brine je da li ce to funkcionisati "glatko" u buducnosti kao sa DS-om.
Buducnost se ne moze predvideti, ali u kombinaciji sa SNS-om sigurno nece doziveti ponovni politicki krah koji ga sasvim izvesno ceka ako ostane sa DS-om.

Davnih dana sam napisala da je rec o premijerskoj fotelji, ali da Dacic to krije, jer nije bas lepo otimati se i nametati se, je l'.
Mislim da i on shvata da je mnogo bolje za njega da bude sa SNS, nego sa DS.
Ono sto njega brine je da li ce to funkcionisati "glatko" u buducnosti kao sa DS-om.
Buducnost se ne moze predvideti, ali u kombinaciji sa SNS-om sigurno nece doziveti ponovni politicki krah koji ga sasvim izvesno ceka ako ostane sa DS-om.

Onaj ko bi Dačića postavio za predsednika Vlade (od ove dvojice koji se pitaju)

mogao bi odmah da se seli iz Srbije.

Bojim se da ce se debelom izmaknuti stolica pa nece biti ni delic ni u jednoj vladi.

Novine pišu gluposti ...., vade iz konteksta, rade sve radnje u nedostatku senzacionalističkih informacija,

a ovde je jedino važna AFERA:

1328585176-2223.jpg

kojom je sve uslovljeno.

Bar kad je u pitanju Ivica Dačić.

Takva je situacija.
Napravi najbolju kombinaciju od onoga sto imas.
Mozemo mi do sutra pricati i mastati kako bi voleli da izgleda Srbija, ali treba biti realan i uraditi ono sto je najbolje u ovom momentu.
ovo što se dogadja je sve osim normalno. jadna vam drzava kad je politicarima osobno ispred drzavnog... ako vas je tadic vratio za 10, ova neprirodna koalicija ce vas vratit za 50 godina jer ih nije briga za gradjane vec svoje stolice

ovo što se dogadja je sve osim normalno. jadna vam drzava kad je politicarima osobno ispred drzavnog... ako vas je tadic vratio za 10, ova neprirodna koalicija ce vas vratit za 50 godina jer ih nije briga za gradjane vec svoje stolice

A kod vas kad neko ima priliku da sastavi vladu - to prepusti nekom drugom ... jel da ... bez bre ...

Pokusali smo sa DS-om , to se nije pokazalo kao dobro i sta sad?Da isti problem resavamo na isti nacin?
Probali smo s DS-om, sad treba da probamo nesto drugo.
Videcemo sta ce biti.

A kod vas kad neko ima priliku da sastavi vladu - to prepusti nekom drugom ... jel da ...

kod nas je racan mogao sklopit vladu 2004, al je bio svjestan da je ta vlada na krhkim nogama da bi bio izlozen raznim ucjenama. to zadovoljstvo prepustio je sanaderu kojemu su ruke dali srbi i ostale manjine sa jos dvi stranke koje su nakon toga nestale sa politicke scene...

Nisam trepnuo,tačno !
Dačića je očigledno neko zajeb'o !
Slagali ga gde je obrenovački vašar....
A,pošto je dođoš iz Žitorađe,on utripovo
da je na početku bulevara.
Zbog ona dva konja ! Kao simbolika za stočni pijac ...!

Pa sad peva ".... ako su lagali mene, ja lažem vas ...."

A ko mu to veruje?

Da se ne vodi politika možda ovde,
u državi koja je u dužničkom ropstvu prema sopsvenom narodu?

Nemoj grofe da me zasmejavaš,
Dačić se nešto pita, pa je on za nešto
" direktni krivac" .

Kad bolje razmislim, ipak ću da :rida:

Pokusali smo sa DS-om , to se nije pokazalo kao dobro i sta sad?Da isti problem resavamo na isti nacin?
Probali smo s DS-om, sad treba da probamo nesto drugo.
Videcemo sta ce biti.
problem je da dacic oce sa 12 % glasova vlast. jos veci problem je sto mu naprednjaci koji su dobili 25 % glasova daju sve samo da ide sa njima. to govori o politickoj ozbiljnosti i jednih i drugih. najveci dobitnik te koalicije je tadic koji ce za 4 godine dobit tih 12 % glasova, a dacic moze na smetliste politicke scene gdeje mu je (kako padaju maske) i mjesto

Back