Dačić za RTS: U Srbiji je vladala velikocrnogorska agresija

jesi razmisljao da po naprednoj stranci kopiras ,ovaj prepisujes, doktoratske radove ? :malav:
Хехехе............ нисааааам......... ја имам завршен факс уредно и у редовном року са просечном оценом 8,32 -------- и не треба ми докторат.............
 
То је стара прича српских националиста.Велики Срби су били и Вук Драшковић, Т.Николић, Вучић па су после тога сви постали Европејци, поштоваоци султана Мурата, потписници Бриселских споразума и аутошовинисти.

Српски националиста не воли српски народ.Они морају следити своју идеологију, а то је капитализам, и када у колизију дођу Српство и капитализам, онда они морају да одаберу капитализам.

То се десило и у Другом светском рату, српски националисти(четници) су се прво позивали на Српство, али су касније сарађивали са усташама, јер је реконструкција предратног капиталистичког система била приоритет у односу на Српство.
Имена која си навео никад нису били истински Срби. Међутим смешно да лажеш о четницима док су усташе склопили пакт са комунистима и савезници да униште Српство:
Пакт Будак – Пијаде: Споразум комуниста и усташа о уништењу Српства
:
http://slobodnahercegovina.com/sporazum-komunista-i-ustasa-o-unistenju-srpstva/
Комунисти побили Српске академике:
Да ли вам смета нешто у раду САНУ?
- Не смета ми ништа, али сам у њој не бих ли дочекао да каже своју реч како је њен председник Слободан Јовановић осуђен као ратни злочинац, да је њен потпредседник Милутин Миланковић био хапшен, да је академик Владимир Ћоровић нестао под још неразјашњеним околностима, жигосан и проскрибован, да је академик Јован Дучић деценије провео под идеолошким камењем, да је академик Драгиша Васић жив запаљен у Јасеновцу, да је академик Милош Тривунац стрељан, да је академик Веселин Чајкановић изгнан с факултета, умро лишен националне части... И још толико тога о онима који нису били академици, али јесу жртве и безгробници. Да се коначно рехабилитује истина, а не нека личност.
https://archive.fo/aWNlQ
 
Комунисти побили Српске академике:
Ђоровића су убили Немци који су оборили авион којим је бежао из Југославије.Миланковић је мирно живео после Другог светског рата и биран је на неколико одговорних функција.

Што се тиче академика страдалих у Јасеновцу, заиста је невероватно да ти велики српски националисти-четници и "српска мајка" нису ослободили Јасеновац.
 
Covek je sve u pravu, a tu nema nikakvog sovinizma.
Čovek tj, prase je imbecil jer u Ustavu Srbije jasno stoji da se državljaninu Srbije ne može oduzeti državljanstvo ,niti isti može biti proteran .
Mada nije prase ni imbecil , jer i on to odlično zna , al je njegova beseda upućena imbecilima koji gutaju te gluposti pa sada se dive "grok ala im je Dačić skresao ,skvik svaka mu čast "
 
Čovek tj, prase je imbecil jer u Ustavu Srbije jasno stoji da se državljaninu Srbije ne može oduzeti državljanstvo ,niti isti može biti proteran .
Mada nije prase ni imbecil , jer i on to odlično zna , al je njegova beseda upućena imbecilima koji gutaju te gluposti pa sada se dive "grok ala im je Dačić skresao ,skvik svaka mu čast "

Komentarisao samo onaj deo za crnogorce koji cine 0,5% stanovnistva Srbije a vladali su (bili na kljucnim polozajima u drzavi) istom.
 
Па види, доћи на терен домаћих и преузети им власт много говори о домаћима..
E zato ne treba sad zamerati crnogorcima...
Kad poklanjas , svako ti otima, kad nedas e onda nedas...

Ne bih voleo da svako ko je imao srece da pobegne od Milosevica, , makar naleteo na Mila pri tome, da zbog toga bude meta...
Izmedju Mila i Vucica, ne znam ko se ponasa vise proalbanski....meni se cini isto...
 
Komentarisao samo onaj deo za crnogorce koji cine 0,5% stanovnistva Srbije a vladali su (bili na kljucnim polozajima u drzavi) istom.
To je tačno ,al samo delimično jer za te silne Crnogorce nema nikakvih dokaza da su se izjašnjavali kao Crnogorci ,ako bi gledali u prethodnih 200 godina ko se sve u Srbiju dovukao iz CG , to bi sigurno bilo mnogooo više od 0,5% .
 
To je tačno ,al samo delimično jer za te silne Crnogorce nema nikakvih dokaza da su se izjašnjavali kao Crnogorci ,ako bi gledali u prethodnih 200 godina ko se sve u Srbiju dovukao iz CG , to bi sigurno bilo mnogooo više od 0,5% .

Svako ko nije rodjen u Srbiji (ili bilo kojoj zemlji na svetu) nebi trebao da ima pravo obavljati drzavnu sluzbu na ministarskom ili direktorskom nivou.
Savetnik i zamenik ok, ali na odlucujucim pozicijama nikako.
 
Čovek tj, prase je imbecil jer u Ustavu Srbije jasno stoji da se državljaninu Srbije ne može oduzeti državljanstvo ,niti isti može biti proteran .
Mada nije prase ni imbecil , jer i on to odlično zna , al je njegova beseda upućena imbecilima koji gutaju te gluposti pa sada se dive "grok ala im je Dačić skresao ,skvik svaka mu čast "
oce li ivica i vas rvate procerati ko i vi sto ste srbe?
 
Komentarisao samo onaj deo za crnogorce koji cine 0,5% stanovnistva Srbije a vladali su (bili na kljucnim polozajima u drzavi) istom.
Не знам колико је то тачно.Ево премијера после 2000 године:Марјановић, Ђинђић, Коштуница, Цветковић, Дачић, Брнабић, Вучић.Нешто ту нема Црногораца.
Председници у последњих 20 година: Коштуница, Тадић, Вучић, Николић.Тадићев отац је био пореклом из Ц.Горе, а за остале нисам чуо да имају порекло из Ц.Горе.Кадрови пореклом из Ц.Горе су заузимали бројне директорске и функционерске положаје али су најмоћнији политичари тог времена ипак били пореклом из Србије:Ранковић, Крцун, Дража Марковић, Стамболићи итд.

Све је то недовољно да би један министар спољних послова лупетао да неки Црногорци владају Србијом.Ми смо изабрали Дачића да влада Србијом, а ако су му неки Црногорци отели власт, он треба одмах да поднесе оставку.
 
...ono što je najvažnije vučić je rekao da će deset puta više pomagati srbe izvan srbije...znači osnivanje i pomaganje srpskih organizacija bilo kulturnih,humanitarnih i kroz njih će se moći znati tko je srbin a tko nije...tko je ********* a tko srbin...po meni bi bilo najbolje bez galame uvesti zabranu ulaska u srbiju za početak nekoliko stotina vinovnika antisrpske retorike u milogoriji..pogotovo onih blizu granice s s srbijom..
 

Back
Top