Dačić - "Promeniće se naš odnos prema Ukrajini, i Crna Gora je mogla da pokaže malo više poštovanja"

Gradjani Srbije u Rusiji sa dvojnim drzavljanstvom ce da mi odrede sta cu da mislim 🤣 Kakva je podrska, takav je i integritet. Jel tebi smeta sto Belorusije nema u Savetu Evrope? Naravno da ne. Rusija je dovoljna. Rusija hrani i brani 🤣
А ти као мислиш?
Немој више, кеве ти. Добићеш жуљ на мозгу.

znači srbija neće podržati teritorijalni intengritet ukrajine i moldavije...korektno...
Vjerujem da će stav srpskih vlasti prema tim pitanjima izazvati tektonske poremećaje na planeti Zemlji. Već vidim kako se svjetski političari znoje hoće li Srbija podržati teritorijalni integritet Ukrajine i Moldavije ili ipak neće. Kubanska kriza iz 1960-ih će biti mačji kašalj prema tome.

Океј, ти то по основу економског партнерства...

А знаш ли ко теби даје хљеб у уста? Која држава?😁
Ајде, пјевај гуслач...гуслај

Srbija Grcka i Hrvatska su zemlje od kojih najvise uvozimo. Dakle mi podrzavamo one koji finansiraju Srbiju. 🇪🇺🇩🇪

Хахахахахаха. Ми смо неуки и глупи, грађанине, по теби. Не смета мени да сам путиновац ал више си ти зеленковац него ја путиновац...

Није већина оних који у русију гледају тако како ти гледаш. Ми само знамо ко, бар у овом политичком часу, нама помаже, ко не напада и не кидише на нашу државу, чије си ти "грађанин", а ко ради баш све против наших интереса.

Сваки човек се некад запита, зашто тај праведни запад никада није подржао ништа у складу са нашим интересима? Макар чување наше територијалне целовитости.

Не. Те земље које ми зовемо западом које координисано раде у сваком друштвенополитичком смислу и пољу нам само наносе штету. Ту штету, барем данас, Русија нам не наноси. И зато сам ја "глупи и неуки путиновац".
Koliko te cuva, tolika ti je i teritorijalna celovitost. Samo to imam da ti kazem. Probudices se jednog jutra i shvatiti tu cinjenicu.

Vjerujem da će stav srpskih vlasti prema tim pitanjima izazvati tektonske poremećaje na planeti Zemlji. Već vidim kako se svjetski političari znoje hoće li Srbija podržati teritorijalni integritet Ukrajine i Moldavije ili ipak neće. Kubanska kriza iz 1960-ih će biti mačji kašalj prema tome.
Nije pitanje hoce li,ali cemo vratiti oko za oko govnarima.

А ти као мислиш?
Немој више, кеве ти. Добићеш жуљ на мозгу.
Pa ne radimo svi po diktatu pranja mozga FSB pa da i posle koliko gorina i meseci od "niste ni svesni koliko su jaki" i "zauzece celu Ukrajinu", verujemo bilo cemu sto ti i tebi slicni imaju da kazu o Rusiji.

Pa ne radimo svi po diktatu pranja mozga FSB pa da i posle koliko gorina i meseci od "niste ni svesni koliko su jaki" i "zauzece celu Ukrajinu", verujemo bilo cemu sto ti i tebi slicni imaju da kazu o Rusiji.
Човече, онај коме је испран мозак си ти. Све што причаш је нерационално.

Донт серинг. Наравно да нам свима смета, а пре свега, највише ме боли то што смо њима рокнули санкције, а тај исти Лукашенко, једини, чак ни када Руса није било за време пијаног Јељцина, стајао уз нас изложивши своју главу на мостовима у БГ.

Ти заборављаш ко је убио Милицу, раднике са РТС, и ко нам је посејао "ракца" да нас коси и убија хиљадама година у будућност...
Milicu (i jos koliko civila) je ubila Vojska Jugoslavije koja je skrenula Tomahavk sa putanje cuvajuci svoje vojno i politicko düpe.

Znaci Buducnost je Lukasenko, a cuvamo teritoriajlni integritet koga nema 🤣

Evropski "prijatelji" nam ne trebaju!

Лакоћа с којом немачка министарка спољних послова, немачка амбасадорка у Београду и њен назови колега у Приштини одбацују било какву могућност повратка српских снага на Косово и Метохију треба да нам буде знак упозорења. Безобзирност тих изјава је била таква да је изазвала реакцију чак и пословично Немачкој наклоњеног председника Србије.

Кад год немачки политичари скину рукавице и више се и не труде да сакрију своју ароганцију, бахатост и апсолутни презир према међународном праву, односно своје право, ружно лице – рат у Европи није далеко. Не треба заборавити утицај коју су ароганција и бахатост поновно уједињене Немачке имали на распад СФРЈ и изазивање грађанског рата на њеним просторима.

Њујорк тајмс је још у јануару 1992, у време када је то још увек био медиј са интегритетом и огромним ауторитетом, извештавао о „тријумфу немачке спољне политике” у разбијању бивше Југославије, када су, под немачким притиском, свих 12 држава чланица тадашње Европске заједнице признале отцепљење Словеније и Хрватске.

Neracionalno je da tvoja drzava najvise ekonomski zivi od drzava kojih priznaju Kosovo, a ti ocekujes da Kosovo bude dio Srbije.
Што каже момак изнад, ако не сарађујеш са њима, са неким другим ћеш, фала Богу.

Пс више је новца у рудама КиМ него новца од ЕУ кад се сабере 4000 година.

Jadna je sa 80% takvih poput tebe. Moja manjina nike jaca od tvoje vecine i nikada nije bila. Rezultat napredno-radikalnoa-klerofasisticko-teritorijalno-integralne politike je Kosovo u Savetu Evrope.
Или ти га "глупих и затуцаних" десничара🤣 пресмешни сте. Нисте за џабе друга србија

Pa dobro,ti si zapadni covek,ti radis po CIA programu za mlade talente.

Back