http://www.politika.rs/vesti/najnov...sutra-potpisuju-Protokol-o-readmisiji.sr.html
Дачић и Шредер сутра потписују Протокол о реадмисији
Заменик премијера и министар унутрашњих послова Србије Ивица Дачић и парламентарни државни секретар у Министарству унутрашњих послова Немачке Оле Шредер потписаће у Београду Протокол о реадмисији.
Дачић и Шредер ће потписати Протокол између влада Србије и Немачке „о спровођењу Споразума између Европске заједнице и Републике Србије о реадмисији лица које незаконито бораве” на подручју ЕУ, најавило је Министарство унутрашњих послова Србије.
Дачић и Шредер, који предводи делегацију немачке, потписаће и више билатералних споразума, додаје се у саопштењу.
Танјуг
Дачић и Шредер сутра потписују Протокол о реадмисији
Заменик премијера и министар унутрашњих послова Србије Ивица Дачић и парламентарни државни секретар у Министарству унутрашњих послова Немачке Оле Шредер потписаће у Београду Протокол о реадмисији.
Дачић и Шредер ће потписати Протокол између влада Србије и Немачке „о спровођењу Споразума између Европске заједнице и Републике Србије о реадмисији лица које незаконито бораве” на подручју ЕУ, најавило је Министарство унутрашњих послова Србије.
Дачић и Шредер, који предводи делегацију немачке, потписаће и више билатералних споразума, додаје се у саопштењу.
Танјуг

