Дачић потписује споразум са Немачком о пријему албанаца и рома које ЕУ протерује

bagzzi

Poznat
Poruka
8.618
http://www.politika.rs/vesti/najnov...sutra-potpisuju-Protokol-o-readmisiji.sr.html

Дачић и Шредер сутра потписују Протокол о реадмисији

Заменик премијера и министар унутрашњих послова Србије Ивица Дачић и парламентарни државни секретар у Министарству унутрашњих послова Немачке Оле Шредер потписаће у Београду Протокол о реадмисији.

Дачић и Шредер ће потписати Протокол између влада Србије и Немачке „о спровођењу Споразума између Европске заједнице и Републике Србије о реадмисији лица које незаконито бораве” на подручју ЕУ, најавило је Министарство унутрашњих послова Србије.

Дачић и Шредер, који предводи делегацију немачке, потписаће и више билатералних споразума, додаје се у саопштењу.
Танјуг
 
http://www.politika.rs/vesti/najnov...sutra-potpisuju-Protokol-o-readmisiji.sr.html

Дачић и Шредер сутра потписују Протокол о реадмисији

Заменик премијера и министар унутрашњих послова Србије Ивица Дачић и парламентарни државни секретар у Министарству унутрашњих послова Немачке Оле Шредер потписаће у Београду Протокол о реадмисији.

Дачић и Шредер ће потписати Протокол између влада Србије и Немачке „о спровођењу Споразума између Европске заједнице и Републике Србије о реадмисији лица које незаконито бораве” на подручју ЕУ, најавило је Министарство унутрашњих послова Србије.

Дачић и Шредер, који предводи делегацију немачке, потписаће и више билатералних споразума, додаје се у саопштењу.
Танјуг

.uzgred Srbija dobija i lovu za svakoga al se to ovde ne objavljuje vec se naravno nenamenski troshi ...........
 
Нормално.
Неће ваљда слободарски запад гдје владају људска права и слободе да трпи неке избегличине и азиланте?
Зашто је направљена фарма на Балкану и плаћена управа, да им шиптари, цигани и остали долазе кад им воља?
Зна ред и тко је проглашен за злоћинца и дискриминатора.И где је отворена депонија једине уније......
 
Људи проблем је у томе што ЕУ пакује Србији све роме и албанце који живе тамо,читаве генерације које су тамо рођене!
Наћиће се ту и румунски роми и роми из других суседних држава!
Видим овде су неки погрешно протумачили моју поруку па су написали као да их треба све побити и слично...
Наравно да нисам то мислио и да се не залажем за то!
Још једна поента теме је и то каква би реакција била да Србија депортује албанце који живе у Србији,а немају држављанство!
На југу земље,у Бујановцу,Врању и осталим градовима има на хиљаде таквих који се спремају да спроведу исту ујдурму као на Косову!
 
Може ли неко стручнији да појасни о чему се ту ради?

Bas Ti "treba neko strucniji " za ovakvu nebulozu ?
Ako je tacna ...Naravno .
A znajuci i prateci "dogadjanja u proteklih 10 - tak godina ( pa i neku godinu jos !) " , ne bi trebalo da "nas previse toga cudi" ...
 
To je samo nastavak,operativa, obaveza koje su dogovorene.Problem i jeste u tome što će,verovatno,Nemačka pokušati da pošalje i one koji ne spadaju u kategoriju za koju dogovor postoji.Nemačka ,a i ostale države zapadne Evrope se čiste.U budućnosti koja već uveliko traje treba očekivati sve rigoroznije mere koje treba da spreče "nepoželjne" za EU,da uopšte dođu do njih,a to je posao namenjen ,u našem slučaju,srpskoj policiji.Sledi sve teže doboijanje pasoše za kategorije stanovništva koje su za Četvrti Reich nepoželjne.Sve je to bio plan sa stavljanjem na beli Šengen.Samo naivni su pomislili da je to nešto što nam oni čine da bi se obezbedio"protok ljudi,ideja i dobara".
 
Сад лепо сви на аеродром, да дочекујете шиптаре, своје сународнике, и поносно кличите "Косово је Србија". То је резултат рада Коштуничине "два ока у једној глави" политике. Па они су из Србије, зар не?
 
Људи проблем је у томе што ЕУ пакује Србији све роме и албанце који живе тамо,читаве генерације које су тамо рођене!
Наћиће се ту и румунски роми и роми из других суседних држава!
Видим овде су неки погрешно протумачили моју поруку па су написали као да их треба све побити и слично...
Наравно да нисам то мислио и да се не залажем за то!
Још једна поента теме је и то каква би реакција била да Србија депортује албанце који живе у Србији,а немају држављанство!
На југу земље,у Бујановцу,Врању и осталим градовима има на хиљаде таквих који се спремају да спроведу исту ујдурму као на Косову!

ja o ovom problemu pricam vec 5 godina, Srbija ce postati ciganska drzava, jer nam readmisijom ubrzano i masovno naseljavaju cigane i rome iz EU
 
To je samo nastavak,operativa, obaveza koje su dogovorene.Problem i jeste u tome što će,verovatno,Nemačka pokušati da pošalje i one koji ne spadaju u kategoriju za koju dogovor postoji.Nemačka ,a i ostale države zapadne Evrope se čiste.U budućnosti koja već uveliko traje treba očekivati sve rigoroznije mere koje treba da spreče "nepoželjne" za EU,da uopšte dođu do njih,a to je posao namenjen ,u našem slučaju,srpskoj policiji.Sledi sve teže doboijanje pasoše za kategorije stanovništva koje su za Četvrti Reich nepoželjne.Sve je to bio plan sa stavljanjem na beli Šengen.Samo naivni su pomislili da je to nešto što nam oni čine da bi se obezbedio"protok ljudi,ideja i dobara".

Bilderberg grupa je vec odredila Srbiju da bude wc za cigane, livada na kojoj ce naseljavati ciganiju iz cele EU, iako nisu nasi drzavljani. Antisrpska i prociganska vlast nam kopa raku....
 
Bilderberg grupa je vec odredila Srbiju da bude wc za cigane, livada na kojoj ce naseljavati ciganiju iz cele EU, iako nisu nasi drzavljani. Antisrpska i prociganska vlast nam kopa raku....

Neka ih debeljuškasti vodi u Žitorađe,onako đumle....!
I raspodeli u hraniteljske porodice....! Sad ima okl'e da plati.
 
http://www.politika.rs/vesti/najn...sutra-potpisuju-Protokol-o-readmisiji.sr.html
Дачић и Шредер сутра потписују Протокол о реадмисији
Заменик премијера и министар унутрашњих послова Србије Ивица Дачић и парламентарни државни секретар у Министарству унутрашњих послова Немачке Оле Шредер потписаће у Београду Протокол о реадмисији.
Дачић и Шредер ће потписати Протокол између влада Србије и Немачке „о спровођењу Споразума између Европске заједнице и Републике Србије о реадмисији лица које незаконито бораве” на подручју ЕУ, најавило је Министарство унутрашњих послова Србије.
Дачић и Шредер, који предводи делегацију немачке, потписаће и више билатералних споразума, додаје се у саопштењу.
Танјуг

Где ти то видиш ,,пријем Албанаца и Рома'' у том споразуму. Нема их ни између редова. Ако их има, има и оних које ,,Мегатренд'' са билборда саветује да ,,пале'' из Србије а са њиховом дипломом мугу само да шишају траву по парковима на црно.
Ако си желео да ти наслов буде ,,бомбаст'' онда се то не ради тако да фризираш вест баш у наслову. Урадо то у коментару. Али твог коментара уопште нема.
Вест увек треба да буде оригинално пренешена а коментари нека лавирају од похвале до критике.
 
Poslednja izmena:
Ovo je odgovor autonomistima netolerantnim na izbeglice, sopstvene sunarodnike, na temi "Vojvodina"

Vojvodinu pripremaju da u nju nasele afrikanske i arapske imigrante i izbegle Cigane sa Kosova i koje ne žele blizu svojih multikulti europskih gradova.

Vi što se pravite tolerantni a nemate tolerancije prema sopstvenim sunarodnicima ,češaćete se gde vas ne svrbi ako Srbi i ostali svesni i normalni ljudi u Vojvodini ne osujete ovaj plan.

Prva faza je da osiromaše seosko stanovništvo i otkupe zemljište u bescenje.

Onda dolaze kampovi sa kontejnerima za nove kulture iz Afrike i Azije pa i prve džamije .

Posle ide rat za evropske vrednosti.

To Mađari dobro znaju i zato i ćute nadajući se da će rasističku etiketu pimiti srpska strana i odbiti sprovođenje u delo projekta evropske ciganmale.
 

Back
Top