Dacic odbrusio Valdneru oko Kosova

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
nece ivica dugo. eu ne trepi istinu na ovim prostorima, samo svoj tj nemacki interes
preporucujem svim forumasima da pogledaju ovaj video. dosta je direktan i nije bas na liniji prethodnih vlasti.
podela kao ideja ipak ide u korist eu i siptara, jer bi u tom slucaju priznali siptarski deo kosova kao normalnu vladu i drzavu. meni je to neprihvatljivo. iz mnogo razloga, ostalo bi mnogo siptarskih zlocina nekaznjeno, mnogo srpskih porodica iseljeno, i mnogo srpske imovine, drzavne, drustvene i privatne, pokradeno

podela kao ideja ipak ide u korist eu i siptara, jer bi u tom slucaju priznali siptarski deo kosova kao normalnu vladu i drzavu. meni je to neprihvatljivo. iz mnogo razloga, ostalo bi mnogo siptarskih zlocina nekaznjeno, mnogo srpskih porodica iseljeno, i mnogo srpske imovine, drzavne, drustvene i privatne, pokradeno
Misliš na onu podelu koju zagovara ovaj isti Dačić već neko vreme?

Dacic odbrusio Valdneru oko Kosova ,
Izvinjavam se ako nije postavljen yuotub probao sam da postavim ali neznam da li je uspelo.
U svakom slucaju evo adrese sa yuotuba

Svaka Cast Dacicicu

Види, види..... мали дебели ме одушевио.......... е да ми је ово неко реко'о прошле године да ће он овако говорити отер'о бих га у три лепе...:lol:

То је домаћу употребу, морају се "љути националисти" некој изјави обрадовати, јер:

1) Тријумвират Вучић-Динкић-Дачић је укинуо Министарство за Косово и Метохију , (по наређењу САД) отворивши "канцеларију за КиМ" а на чело исте се поставља Вулин, човек који није са КиМ.

2) Прошла влада није хтела да шаље представнике на оне међународне форуме на којима је Косово* представљено без фусноте, док владајући тријумвират Вучић-Динкић-Дачић најављује да ће на међународне форуме србијански представници одлазити без обзира да ли је Косово* представљено са фуснотом или не (по наређењу САД), правдајући то тобожњим "економским разлозима", истовремено оптужујући прошлу владу "да је због неучествовања на два форума, Србија изгубила 3 милиона $", а што је наравно смешно и јако глупо, односно у већ познатом стилу владајућег тријумвирата и Фокус радија.

3) Тријумвират Вучић--Динкић-Дачић и кабинет Председника Републике најављује подизање (по наређењу САД) нивоа преговора са Приштином са техничког на највиши државни ниво, што у пракси значи да ћемо врло брзо видети Тому Диплому и Тачија за столом са све заставицама Србије и Косова.

Poslednja izmena:
Vidim da deluje.
Upecan si.

attachment.php
...

ovo mi lici na lepo zapakovano srranje.

sve mi se cini da je podela kosova vec dogovorena, a sad se nova vlada KAO bori za to.
time ce ublaziti gubitak celokupne teritorije metohije i veceg dela kosova, a sebi pripisati pobedu.
То би добро било када би дошло до поделе.

Међутим, времена када су САД нудиле поделу Космета Милошевићу 1996 године (40% српско са градом Пећи према 60% Албанцима) , и Коштуњавом 2006 године (север Косова Србији) давно су прошла, тако да Срби на северу Косова могу само да пакују кофере или да прихвате некакав "специјални статус" у оквиру Велике Албаније.

е, вала јес му одбрусијо....

Ministar policije Ivica Dačić kaže da Žandarmerija ne treba više da koristi zakletvu u kojoj se navodi da Srbije i srpskog naroda nema bez Kosova.

3903578724fef1f54c06d6583025244_368x244.jpg

Foto: FoNet, Arhiva​
On smatra da ne treba davati alibi da neko posumnja u dobre namere Srbije.
Nakon konjičke revije "Vidovdan 2012" Dačić je rekao da to nije zvanična zakletva Žandarmerije i da on taj tekst nikada nije odobrio, a ni potpisao.
"Svaka jedinica u MUP-u ima svoju slavu, a slava Žandarmerije je Vidovdan, pa pretpostavljam da je zbog toga i sve drugo u tom znaku", rekao je Dačić.

Ministar je ocenio da ta zakletva ne treba više da se upotrebljava, kako ne bi bilo nedoumica da li njen tekst predstavlja metaforu ili pretnju.

Ministar je dodao da ni žandarmerija ni bilo koja druga jedinica vojske ili policije nikada ne bi uradila bilo šta bez komande državnog vrha, a što bi moglo da ugrozi mir i stabilnost.

Dačić je ponovio da Srbija i njena vlada žele da budu faktor stabilnosti i ocenio da je Srbiji najviše u interesu da region bude miran i stabilan.

Zakletva pripadnika Žandarmerije, specijalne jedinice Ministarstva unutrašnjih poslova, posvećena je Kosovu bez kojeg, kako se navodi, ne postoji srpski narod i Srbija.

"Bez Kosova ne postoji moj srpski narod, Bez Kosova ne postoji moja Srbija...", stihovi su zakletve, koja se prvi put mogla čuti u četvrtak, 28. jula, na Vidovdan, na proslavi Dana žandarmerije.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2012&mm=06&dd=30&nav_category=12&nav_id=622805

Nema tu veštine, nema tu diplomatije. I dalje je to samo puko mlaćenje prazne slame.
Ništa nije rečeno što već nije rečeno, nema manevra, nema iznenađenja, nema najave rezervnog ili narednog položaja.
Što bi rek'o Nele - ko igra za raju i zanemaruje taktiku, završit će karijeru u nižerazrednom Vratniku...
Dosta driblinga, hoću da vidim gol.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back