Dačić objavio: Gana povukla priznanje Kosova

Srbija je mala lijepa zemlje bez droge i trgovaca drogom koje su bolje poznati pod imenom dileri.

U Srbiji je blagostanje kako je na koncu i Vučić obećao..

Srpski stručnjaci za drevne kulture Južne Amerike nemaju veze sa drogom to je ustaška laž.

Oni su samo turisti u Južnoj Americi i ništa niše..
Pa da, od kada je kokain droga? Pa i veliki, ustvari mali Maradona je rekao: ako je kokain droga, ja sam narkoman.
Tako da to jesu turisti, ako pitaš Diega.
 
Dovoljno je što je bio Srbin i vladao iz Beograda, za razliku od smrdljivog raspada Tita koji je takođe vladao iz Beograda, ali učinio sve da raskomada Srbiju i forsira ostale koljačke narode i narodnosti.

Krapinski demon je više trovao sa briona jer kao ***** i pored srpskih poltrona nije mirno spavao u Beogradu.
 
Krapinski demon je više trovao sa briona jer kao ***** i pored srpskih poltrona nije mirno spavao u Beogradu.

Nikad to nije moglo da ima miran san, taj je najbolje znao šta je sve uradio. Mada, pre mislim da ga je bilo strah da nije pretekao neko od komunista koji je bio svedok onoga što je taj šljam radio za vreme Španskog građanskog rata...
 
Nema potrebe, toga uvek ima :kafa: Što, da nemaš ti nešto da zameriš po tom pitanju?

Negde 78-e sam iz Srbije u povratku svratio i u Švedsku i tamo je bilo samo šita, neki žutćkasti i zeleni iz Maroka i Lebanona što mi nije baš odgovaralo, a voleo sam na dužim letovima da ponesem dva-tri džointa. Pošto mi povratni bio Kopenhagen-Njujork od trajekta sam uzeo taksi jer su vozači svuda upućeni a u Danskoj manje 'noje nego u Švedskoj.
Ponudim mu onaj šit on prihvati pa ga pitam za travu i kaže teško jedino da vidim u Kristijaniji (republici) ako imam vremena.
Nadjem u jednom kafeu nešto iz bratske Angole, smotam tri, ostavim lafčini ostalo kao i šit i sve što sam imao od evropskih valuta i fino opušteno preletim kući.

Nema veze sa temom, ali nemaju ni krapinci sa forumom, samo mi je tvoj odgovor vratio lepu uspomenu.
 
Srbija je mala lijepa zemlje bez droge i trgovaca drogom koje su bolje poznati pod imenom dileri.

U Srbiji je blagostanje kako je na koncu i Vučić obećao..

Srpski stručnjaci za drevne kulture Južne Amerike nemaju veze sa drogom to je ustaška laž.

Oni su samo turisti u Južnoj Americi i ništa niše..
ne prdi ili kako se to vec kaze na novogovoru.Albanska mafija je u Evropi N01 pitanju trgovine narkoticima ljudima i prostitucijom,Srbi nisu nista veci krimosi od Hrvata,a i oni koji dolaze iz Srbije kada su narkotici u pitanju , su svi od reda Crnogorci
 
Ražnatović, šta misliš odakle je to prezime, kržljavi?
to je nebitno,rec je o tome da su danasnji siptari najveca organizovana kriminalna grupacija u Evropi.Naravno, ovi intelektualno inferiorni ne mogu a da Srbe ne ubace u pricu.Raznjatovic je bio kriminalac srednje kategorije u pogledu na ostale cestite jugoslovenske kolege,a koji su picin dim u poredjenju sa hrvatskom bracom sipusima.
Ako su bosnjaci hrvatsko cvijece sta su im onda siptari,heklani radovi na prijedocnicima u primacoj sobi?
 
Mogu da mislim koliko bi potrajao njihov otpor da ostanu bez ikakve podrške :kafa:
Док не клекну и не почну да моле за милост.
Не би они ни писнули сами, никад, да нису добили миг споља.
А то их чека и само је питање времена.
Они паметнији Албанци полако одлазе, на време...:think:
 
to je nebitno,rec je o tome da su danasnji siptari najveca organizovana kriminalna grupacija u Evropi.Naravno, ovi intelektualno inferiorni ne mogu a da Srbe ne ubace u pricu.Raznjatovic je bio kriminalac srednje kategorije u pogledu na ostale cestite jugoslovenske kolege,a koji su picin dim u poredjenju sa hrvatskom bracom sipusima.
Ako su bosnjaci hrvatsko cvijece sta su im onda siptari,heklani radovi na prijedocnicima u primacoj sobi?

Znam i ja to, i isto tako ne mogu da verujem šta će sve da potegnu, kao da je neko slepac pa ne vidi kako je šiptarska mafija proširila pipke svuda osim po nekim Japanima i Kinama, i to čisto što nisu žuti i kosooki...
 

Back
Top