Dačić: Nova vlada pokretač što širih veza Srbije i RS

Moja Republika

Domaćin
Poruka
3.671
:ok: Nadam se da nece ostati samo na rijecima i da cemo uskoro viditi djela.
U svakom slucaju :super::super::super:
Ja sam optimista.

http://www.pressonline.rs/sr/vesti/...lada+pokretač+što+širih+veza+Srbije+i+RS.html

Dačić: Nova vlada pokretač što širih veza Srbije i RS

Mandatar za sastav nove vlade Srbije Ivica Dačić poručio je danas u Višegradu, na obeležavanju godišnjice početka radova Andrićgrada, da će nova vlada Srbije biti pokretač što širih veza Srbije i Republike Srpske.
-Nova vlada Srbije neće biti samo faktor mira i stabilnosti, već i pokretač što širih veza Srbije i Republike Srpske. To je moja istorijska obaveza i zbog vremena u kojima je stvarana Republika Srpska- poručio je Dačić.

Dačić je podsetio da Srbiji niko ne osporava da vodi računa o svom narodu izvan njenih granica, ali i upitao zašto te veze nisu još čvršće.
-Obećavam da će Srbija imati i graditi najbliže moguće odnose i čuvati Republiku Srpsku- rekao je Dačić i podvukao da je reč o duhovnim, ekonomskim i političkim vezama Srbije i Republike Srpske.
On je dodao da se nada da više niko neće rušiti spomenike i mostove i zaključio da projekat Andrićgrada ne može biti završen bez podrške Srbije.

-Ovaj projekat ne može biti završen bez naše podrške, koju obećavam-poručio je Dačić.

VIDEO - http://rtrs.tv/av/player.php?id=19269&x=1 (20:45)

начи прекрст и невера.

Па, наравно да ћемо да максимално развијамо односе са браћом Српсканцима. :ok:
Каже се Српћани. :D
Аха... А ми смо Србијанци.. хехехе... ;)

@тема Какви бре бољи односи? Рушимо границу!

1295011_1.gif

Певај роде, нема више жутара.

1295011_1.gif

Ubeđen sam da će ta granica za mandata ove vlade toliko da izbledi da je skoro neće ni biti.

Inače, svidelo mi se šta je Dačić danas rekao: "Ova vlada neće biti ni proruska, ni proevropska, ni prokineska, nego mene interesuje samo prosrpska vlada.

Стварно ћу почети да се бринем. Добре вести на Видовдан :roll:
Видим на БН КАраџић је ослобођен оптужби за наводни геноцид 1992. С обзиром да је РС настала те године, не може бити "геноцидна творевина" како рече вјечити опозиционар Чедај :lol:
А чујем и да је Додик одликовао Коштуницу :super:

п.с. Босић, СДС - нова влада Србије је "друга одлична вест" на данашњи дан :ok:

Ubeđen sam da će ta granica za mandata ove vlade toliko da izbledi da je skoro neće ni biti.

Inače, svidelo mi se šta je Dačić danas rekao: "Ova vlada neće biti ni proruska, ni proevropska, ni prokineska, nego mene interesuje samo prosrpska vlada.
Ја сам рекао да ако Дачић раскине коалицију са жутарама да ћу га подржати за председника.
Ево и сад се кунем, за 4 године гласам за њега за председника.

Искупио се за све.

Дачић је најспособнији политичар у земљи. То сам причао и кад сам га пљувао, причам и сад.

Видим на БН КАраџић је ослобођен оптужби за наводни геноцид 1992. С обзиром да је РС настала те године, не може бити "геноцидна творевина" како рече вјечити опозиционар Чедај :lol:

:heart:
:heart:

1295011_1.gif

Srbijanci su oni koji Srbe iz RS nazivaju Bosancima. :mrgreen:

Necemo rode jos rusiti granicu nego cemo polako i pametno raditi na tome. Ne zurimo nigdje a brzopletost nas je cesto kostala. Srpska i Srbija su vec de facto jedna drzava a postace i de jure, u to ne treba sumnjati. :ok:

Ја сам рекао да ако Дачић раскине коалицију са жутарама да ћу га подржати за председника.
Ево и сад се кунем, за 4 године гласам за њега за председника.

Искупио се за све.

Дачић је најспособнији политичар у земљи. То сам причао и кад сам га пљувао, причам и сад.

Ne trči pred rudu! Inače, predsednički izbori su za 5, a ne za 4 godine.

To i ja cijelo vrijeme govorim da nam treba.
Cijeli vijek smo robovali "visim", multientickim i kakvim sve ne interesima da smo potpuno zapostavili svoju naciju i vratilo nam se tako kako nam se vratilo. Samo sebe gledati ! SRBI, SRPSKA & SRBIJA. Nista vise. Jugonostalicare poslati na margine drustva, da se lijece ili da ih pojede vrijeme.

:ok:
Srecom imamo puno slava i praznika tako da iako se ponekad posvadjamo, brzo se pomirimo. :D Tako je bilo i u selima prije 100 godina, tako je i danas u politici. :ok:

To i ja cijelo vrijeme govorim da nam treba.
Cijeli vijek smo robovali "visim", multientickim i kakvim sve ne interesima da smo potpuno zapostavili svoju naciju i vratilo nam se tako kako nam se vratilo. Samo sebe gledati ! SRBI, SRPSKA & SRBIJA. Nista vise. Jugonostalicare poslati na margine drustva, da se lijece ili da ih pojede vrijeme.

Ne treba biti mnogo pametan i izmišljati toplu vodu. Vlast u Srbiji treba u vođenju politike da kopira Dodika, i ono šta je on do sada uradio. On je Srpsku spasao od garantovanog nestanka, i to u uslovima okupacije i otvorenog neprijateljstva federalaca. Pa, kada je on to mogao u tim uslovima, onda sigurno nije teško to napraviti u Srbiji.

Ne trči pred rudu! Inače, predsednički izbori su za 5, a ne za 4 godine.
Ја сам своју руду истрчао кад сам и пре две године на локалу дао глас, кад ме је њихов председник ОО убедио да неће ићи са жутима.
Неће више Дачић ићи са жутима. То би био политички суицид.

Back