Dacic je dokazao dosljednost srpskih komunista i njihove djece u provodjenju politike

-APATRID-

Domaćin
Banovan
Poruka
4.841
Samo se cekalo da vremenski faktor izbaci Dacica, glasnogovornika
socijalisticke internacionale, pa da ga djeca srpskih komunista zdusno podrze!!!!!

Na putu unistenja i srpske drzave i srpskog naroda, Dacic je samo
mimikrije politicke radi, opljunuo Slobu,
da bi nastavio dje je on stao!!!!!

Zna se ko i kad je od Srba Siptarima obecao drzavu!!!!!
 
Poslednja izmena:
Samo se cekalo da vremenski faktor izbaci Dacica, glasnogovornika
socijalisticke internacionale, pa da ga djeca srpskih komunista zdusno podrze!!!!!

Na putu unistenja i srpske drzave i srpskog naroda, Dacic je samo
mimikrije politicke radi, opljunuo Slobu,
da bi nastavio dje je on stao!!!!!

Zna se ko i kad je od Srba Siptarima obecao drzavu!!!!!

...........nekako mislim da smo sami dali shiptarima drzavu ..............a i oni su je delom zasluzili ....:(
 
...........nekako mislim da smo sami dali shiptarima drzavu ..............a i oni su je delom zasluzili ....:(

Kad cete LJUDI jednom shvatiti da nije isto, DATI i U BORBI IZGUBITI!!!!

Ono sto se u borbi izgubi sa nijednog gledista nije definitivno,
a ono sto se da, definitivno je za sva vremena!!!!

Tu je sva poenta, braco glupi Srbi oko Kosova, i tu vam Dacic uvaljuje muda pod bubrege!!!:per::per::per:
 
Kad cete LJUDI jednom shvatiti da nije isto, DATI i U BORBI IZGUBITI!!!!

Ono sto se u borbi izgubi sa nijednog gledista nije definitivno,
a ono sto se da, definitivno je za sva vremena!!!!

Tu je sva poenta, braco glupi Srbi oko Kosova, i tu vam Dacic uvaljuje muda pod bubrege!!!:per::per::per:

.pa koliko je ljudi verovalo da je to njihova dedovina i da se za nju vredi boriti ,toliko je i ostalo ,nisu njegovi otishli iz zitoradje .........
 
Likota,ostavi se komunista vec jednom,po svojim ljudima najvise pljujes.

А ти ако се већ трпаш на сваку тему о Србима са том наказом у аватару - онда ТРПИ И ОДГОВОРЕ а не да кукаш модерацији и тражиш брисање одговора...
 
Jeste, ali glupi narod nije to u stanju razluciti ni poslje jednog stoljeca,
a ne jednog dana ili godine!!!

Razlucice kad postane manjina u sopstvenoj zemlji,umesto da uzmu mocuge i ove grde sve po kratkom postupku i da se vrati sve srpsko da pokazemo da ima jos dostojanstva u ovoj naciji a ne dozvoljavamo ovim podmetoguzcima da nas vecito srozavaju,da nemozemo voditi zivot dostojan coveka.
 
А ти ако се већ трпаш на сваку тему о Србима са том наказом у аватару - онда ТРПИ И ОДГОВОРЕ а не да кукаш модерацији и тражиш брисање одговора...

Tema je direktan napad na komuniste i zato i reagujem a tebi ako se nesvidjam stavi me na ignore.
 
Kad cete LJUDI jednom shvatiti da nije isto, DATI i U BORBI IZGUBITI!!!!

Ono sto se u borbi izgubi sa nijednog gledista nije definitivno,
a ono sto se da, definitivno je za sva vremena!!!!

Tu je sva poenta, braco glupi Srbi oko Kosova, i tu vam Dacic uvaljuje muda pod bubrege!!!:per::per::per:

Па наравно... не само да није ИСТО него је у суштини И НЕМОГУЋЕ ОСТВАРИТИ ПРОЈЕКАТ КОСОВе-ДРЖАВА УКОЛИКО НЕ ПРОНАЂУ ОЛОША КОЈИ ЋЕ ДА НАРУШИ ГРАНИЦЕ ДРЖАВЕ СРБИЈЕ А ОЧИГЛЕДНО СУ НАШЛИ ДАЧИЋА - и после се још та слина од човека жали у медијима КАКО МУ ПРЕТЕ ДЕЦИ У ШКОЛИ... будала... има да му побију све и по мушкој и по женској линији само ако настави овако да се*ре....
 
Tema je direktan napad na komuniste i zato i reagujem a tebi ako se nesvidjam stavi me na ignore.

И треба да буде директан напад на комунисте јер у историји човечанства НЕ ПОСТОЈЕ ВЕЋИ ТЕРОРИСТИ, ЗЛОЧИНЦИ И УБИЦЕ ОД КОМУНИСТА --- погледај мало податке КОЛИКО СТЕ НЕВИНИХ ЉУДИ ПОБИЛИ ШИРОМ СВЕТА ЗА УСПОСТАВЉАЊЕ ВАШЕ СИФИЛИСТИЧНЕ ИДЕОЛОГИЈЕ КОЈА ЈЕ ДАНАС НА ЂУБРИШТУ ИСТОРИЈЕ........
 
.pa koliko je ljudi verovalo da je to njihova dedovina i da se za nju vredi boriti ,toliko je i ostalo ,nisu njegovi otishli iz zitoradje .........

Tesko ce biti Srbinom na Kosovu opstati,
i da ni jedan vise dolje ne ostane,
Kosovo je u borbi oteto,
to nista ne mjenja stvar!!!!

Bez brige budi, svi su oni to znali, ali su vas zamajavali dok vreme prodje,
pare su pokraki, a Srbima zivot nidje nisu obezbjedili,
pa vidis kako se oni SAD pozivaju na "zivotnu realnost",
odnosno Srbima nidje nije obezbjedjen zivot, pa eto realno je priznati Kosovo,
da bi , jel'te Srbi mogli zivjeti!!!
JADNO!!!
 
И треба да буде директан напад на комунисте јер у историји човечанства НЕ ПОСТОЈЕ ВЕЋИ ТЕРОРИСТИ, ЗЛОЧИНЦИ И УБИЦЕ ОД КОМУНИСТА --- погледај мало податке КОЛИКО СТЕ НЕВИНИХ ЉУДИ ПОБИЛИ ШИРОМ СВЕТА ЗА УСПОСТАВЉАЊЕ ВАШЕ СИФИЛИСТИЧНЕ ИДЕОЛОГИЈЕ КОЈА ЈЕ ДАНАС НА ЂУБРИШТУ ИСТОРИЈЕ........

Nikad i ni na jednom mestu nisi izneo tacne podatke o zrtvama.
Govoris neistinu i siris otrov oko sebe.
Rekoh ti ako ti se ne svidjam ignorisi me slobodno.
 
Stvarno, gde su oni postovi od danas?

Па ова пропала комуњара се жалио, кукумавчио - и неко је обрисао И ТО СВЕ ДО ЈЕДНОГА..... ужас... дозвољавају да шири комунистички ментални сифилис по форуму...
 
Па наравно... не само да није ИСТО него је у суштини И НЕМОГУЋЕ ОСТВАРИТИ ПРОЈЕКАТ КОСОВе-ДРЖАВА УКОЛИКО НЕ ПРОНАЂУ ОЛОША КОЈИ ЋЕ ДА НАРУШИ ГРАНИЦЕ ДРЖАВЕ СРБИЈЕ А ОЧИГЛЕДНО СУ НАШЛИ ДАЧИЋА - и после се још та слина од човека жали у медијима КАКО МУ ПРЕТЕ ДЕЦИ У ШКОЛИ... будала... има да му побију све и по мушкој и по женској линији само ако настави овако да се*ре....


A nikako, nije on tu slucaj, kontinuitet je to komunistickog djelovanja,
dje Sloba stade on nastavi!!!!!
Ono ga je opljunuo, da glupe Srbe za Goles planinu zavede, pa nastavi njegovim putem!!
 
Tesko ce biti Srbinom na Kosovu opstati,
i da ni jedan vise dolje ne ostane,
Kosovo je u borbi oteto,
to nista ne mjenja stvar!!!!

Bez brige budi, svi su oni to znali, ali su vas zamajavali dok vreme prodje,
pare su pokraki, a Srbima zivot nidje nisu obezbjedili,
pa vidis kako se oni SAD pozivaju na "zivotnu realnost",
odnosno Srbima nidje nije obezbjedjen zivot, pa eto realno je priznati Kosovo,
da bi , jel'te Srbi mogli zivjeti!!!
JADNO!!!

.ma jadno ili ne ,ja pitam gde su ti veliki srbi sa svojih vekovnih ognjishta ,shiptari su godinama opstajali pod srpskom vlashcu ,nizu zapalili ,palestinci josh opstaju pod jevrejskom vlashcu ,gde su ti starosedeoci o tome ja pricham a ne o dachicu ..................svakom po zasluzi ......................nazalost
 
Nikad i ni na jednom mestu nisi izneo tacne podatke o zrtvama.
Govoris neistinu i siris otrov oko sebe.
Rekoh ti ako ti se ne svidjam ignorisi me slobodno.

Је л' ... ТИ ЗНАШ ДА НИСАМ ИЗНЕО... хехехе... па погледај сам "резултате" само у Кини и Русији и зачепи... ти знаш који си учлањен:

Учлањен25.04.2011.Ај' сиктер - враћај се тамо у мртвачки сандук а не овде да загађујеш сваку расправу........
 
Је л' ... ТИ ЗНАШ ДА НИСАМ ИЗНЕО... хехехе... па погледај сам "резултате" само у Кини и Русији и зачепи... ти знаш који си учлањен:

Учлањен25.04.2011.Ај' сиктер - враћај се тамо у мртвачки сандук а не овде да загађујеш сваку расправу........

:lol: :zag:
 

Back
Top