DAČIĆ IZVREĐAO KOMESARA EU: Oliver Varhelji napustio sastanak u Vladi, ministar kaže da je sve preuveličano

Znači ta tebe je biranje samoizolacije ako nekom birokrati iz EU kažeš da se ponaša necivilizovano zato što ćuti na patološko ponašanje arnauta?!

Rekao mu je istinu ako mu je zaista to rekao mada meni ova vest liči na Dačićev predizborni PR.

No kako bilo, ako nekom kažeš istinu njome se ne izoluješ već se njome braniš od onih koju žele da te izoluju.

Besmislice pišeš.
Vidi, ti mislis da si pamet, da je pravda na tvojoj strani i da imas pravo da vices sa krovova o tome.

U praksi, Srbija je javno izabrala izolaciju jos pre 3-4 godine, a unutar partijski mozda i ranije.
 
Brate, daj nekog drugog na naslovnicu, žao mi je, možda si dobar čovek ali si se iskompromitovao, treba ti bolje lice!

Dosadio si Bogu i narodu, daj novo lice, starletu, nekog boga novog...
Užas je kad stranku nema niko da vodi i predstavlja, ali je najgore kad ne daju novim licima da probiju priču, to grče samo za sebe, muče se...
Smor, smor, smor!
 
Tebe će neko da pita za šta si ti? Treba da što prije shvatiš da se ne pitaš ništa, kao ni ja u BiH.
Kako se bre ne pitaš,pa zar vi niste pod patronatom EU,tog centra iluminacije,ljudskih sloboda i prava i nadasve demokracije?
Mi se i ovako ne pitamo,znači da smo već članica EU :hahaha:
 
Crveno crna koalicija ce uvek na kraju pokazati svoje pravo lice

Jednom marva, uvek marva

Cak i da nije bilo previse incidentno na pomenutim razgovorima,
Dacic je do sada imao nebrojeno ispada gde god je "predstavljao" Srbiju
Tako da nista ne treba da vas iznenadi
Ali da ce Srbiju to kostati, hoce
 
Kako se bre ne pitaš,pa zar vi niste pod patronatom EU,tog centra iluminacije,ljudskih sloboda i prava i nadasve demokracije?
Mi se i ovako ne pitamo,znači da smo već članica EU :hahaha:

Zapadna demokratija je demokratija za zapadne sile a ne sitnu gologuziju kao mi što smo. Neko mora da bude i roblje a ta je uloga namijenjena nama.

Neki to zovu eu integracije ali dobro, suština je ista.
 
Vidi, ti mislis da si pamet, da je pravda na tvojoj strani i da imas pravo da vices sa krovova o tome.

U praksi, Srbija je javno izabrala izolaciju jos pre 3-4 godine, a unutar partijski mozda i ranije.

Srbija je još od 1991. u raznim stepenima izolacije zato što odbija da prizna državnost okupiranog Kosova.

Samo to se ne kaže samoizolacija već genocidna politika Zapada prema Srbiji.
 
Mozda je ovo i fora prica da se nalozi rusofilsko retardirana balega srpskog dfrustva...eto kako im je on odbrusio ahahahh a mozda je i istina pa onda kad dobijemo opet samarcinu od tog zapada a od tih rusa karu onda ce se cese svekoliko srpsko stanovnistvo. I pitace se zasto zivi u bedi. Ali za bolje taj narod u Srbiji i nije.Bar do sada nije pokazao da zasluziuje bolje. Izuzetno glup narod debelom vecinom
 
jeftina pričica za narod...
jedini pametan komentar.Do sada je Vucic zbog Briselskog i puta u EU predao Kosovo Siptarima,sada kada su Francuzi iznapusavali Vucica ,takoreci sve sta je potpisao i predao Siptarima vise ne vazi povodom pristupa Srbije,sada kao ocenjuju da je nova metodologija procesa odlicna za Srbiju.Dobili su tvrdi bez vazelina i vicu hmmm hmmm ,a Daci se kao nesto opire penetraciji
 
Poslednja izmena:
jedini pametan komentar.Do sada je Vucic zbog Briselskog i puta u EU predao Kosovo Siptarima,sada kada su Franuzi iznapusavali Vucica ,takoreci sve sta je potpisao i predao Siptarima vise ne vazi povodom pristupa Srbije,sada kao ocenjuju da je nova metodologija procesa odlicna za Srbiju.Dobili su tvrdi bez vazelina i vicu hmmm hmmm ,a Daci se kao nesto opire penetraciji
Tebe u Pljiž da metnu :hahaha:
 
Sta te to cudi , pa ti nisi za EU kao ni Dacic :lol:
Šta htedoh da ti kažem još...
To pomirenje sa susJedima i novo retardirano "bratstvo i jedinstvo" nije ni moguće dok oni slave Oluju i Nasera Orića i njegove zločine.
Ne može to tako pazi...
Pravo rešenje za *Balkansko bure baruta* je :
1) etničko razgraničenje
2) ekonomski rast
3) velika međusobna trgovinska razmena

I kad imaš jaku ekonomiju i veliku trgovinsku razmenu ni najgorem ultranacionalisti neće odgovarati da započne rat za teritoriju jer onda neće biti para od trgovine.

A inače teritorija u današnje vreme i nije toliko bitna. Najbitnija je ekonomija.
I zato vi grešite sa forsiranjem bratstva i jedinstva jer ono nije ni moguće.
Znači prvo moramo da se pomirimo sami sa sobom da bi se mirili sa drugima.
I potrebno je mnogo vremena.
Eto to je moja poenta.
 
Zapadna demokratija je demokratija za zapadne sile a ne sitnu gologuziju kao mi što smo. Neko mora da bude i roblje a ta je uloga namijenjena nama.

Neki to zovu eu integracije ali dobro, suština je ista.

Da bas su Srbe odabrali za roblje od toliko naroda u Evropi. Ili su mozda svi u Evropi odjebali Rusiju a Srbi nisu vec sede na dve stolice a samim tim dobijaju ovo sto dobijaju. Da su odabrali zapad i NATO a otkacili rusku bedu mozda sada tj sigurno ne bi imali ovo zbivanje u CG posto CG ne bi ni bila odvojena a ni Milo ne bi vladao vec bi bio u zatvoru posto zapadu ne bi bio potreban
 
dacic2.jpg


Ljut, nisu mu dali da peva
 
Da bas su Srbe odabrali za roblje od toliko naroda u Evropi. Ili su mozda svi u Evropi odjebali Rusiju a Srbi nisu vec sede na dve stolice a samim tim dobijaju ovo sto dobijaju. Da su odabrali zapad i NATO a otkacili rusku bedu mozda sada tj sigurno ne bi imali ovo zbivanje u CG posto CG ne bi ni bila odvojena a ni Milo ne bi vladao vec bi bio u zatvoru posto zapadu ne bi bio potreban
Srbi su odabrali zapad 2000. svinjče izađi malo van obora...već 20 godina putujemo ka Eu,mada su nam braća turci nedostižni...:lol:
 
Da bas su Srbe odabrali za roblje od toliko naroda u Evropi. Ili su mozda svi u Evropi odjebali Rusiju a Srbi nisu vec sede na dve stolice a samim tim dobijaju ovo sto dobijaju. Da su odabrali zapad i NATO a otkacili rusku bedu mozda sada tj sigurno ne bi imali ovo zbivanje u CG posto CG ne bi ni bila odvojena a ni Milo ne bi vladao vec bi bio u zatvoru posto zapadu ne bi bio potreban

Pa pazi, bombardovali su nas, uvodili sankcije, ubijali i blatili na svakom koraku, protjerivali, oduzeli dio teritorije i ti misliš da smo mi mogli mnogo da utičemo na ta zbivanja?

Hrvatska protjerala 300 000 Srba i članica EU a Srbija šta god da uradi traže - još. Svi i dalje kupuju ruski gas a nama seru o odnosima sa Rusijom.

Shvati već jednom - ne možeš učiniti ništa ali apsolutno ništa da promjeniš politiku zapadnih sila prema Srbima. Šta god uradili ili ne uradili mi nećemo odobrovoljiti zapadne sile i kupovaćemo njihovo smeće od automobila i uvoziti njihovu robu a našu bacati.
 
Врћај сад паре Ивице које си бесповратно добио од овог Врхељија,потрошивши их на женине ботоксе
и скупа летовања.
Да нам се бар Џег офајдила о та средства,не бих правио питање..ал овако..
мислим,срамота :rumenko:
 

Back
Top