Dacic bi voleo da ostane sa DS u koaliciji

Дачић би волео да 20 година краде и да не оде у затвор....и Санадер је желео слично.... :D

Dačić je krajnje mutan tip......!
Dok je bio portparol kod Slobe,
debelo se "grebao" za građevinski materijal
kod jedne,tada velike,beogradske građevinske firme.
Firma je bila društvena,a direktor šef SPS-a na opštini.
Koloplet SPS lopina !
 

Back
Top