Koristite zastareli pregledač. Možda neće pravilno prikazivati ove ili druge veb strane. Trebalo bi da ga nadogradite ili koristite alternativni pregledač.
Ko bude imao najvise, sa njim ce i ovi manji...lakse je deliti plen sa jednom strankom ili koalicijom, nego sa vise njih.DS sa sobom vuce i Ljajica, SPO, ligu, Hrvate, a najverovatnije i LDP, DHSS, Koraca i ko zna koga jos...a Toma ima samo Velju, Vulina I karice....lakse je sa njima se ugurati...
Dačić je krajnje mutan tip......!
Dok je bio portparol kod Slobe,
debelo se "grebao" za građevinski materijal
kod jedne,tada velike,beogradske građevinske firme.
Firma je bila društvena,a direktor šef SPS-a na opštini.
Koloplet SPS lopina !