Dača Dinkiću treba k'o leba...

Zoroastar

Domaćin
Poruka
3.783
Lider G17 plus Mlađan Dinkić podržao bi izbor Ivice Dačića za premijera rekonstruisane vlade, potvrđeno je „Blicu“ u vrhu ove stranke. Dinkiću bi, tvrde sagovornici „Blica“, čak i odgovaralo da Vlada bude temeljno rekonstruisana jer bi to značilo da izbora sigurno neće biti još godinu dana, a njemu najviše treba vremena da bi završio posao sa formiranjem Ujedinjenih regiona Srbije.

http://www.smedia.rs/vesti/detalji.php?id=52068

Opet članovi vladajuće SKIK (S koca I Konopca) koalicije pevaju onu staru "TI u klin, ja u ploču, ti nećeš, a ja hoču".
Taman je Institucija rek'o da nema ništa od dolaska Dače na čelo, kad evo ga Dikić peva drugu pesmu. Daće bog, labudovu.
 
Koliko sam ja cuo Dinkic planira da posle sledecih izbora ode u opoziciju na republickom nivou...i da preuzme vise gradova i opstina i da odatle bude bukac i oponent novoj DS-SNS-SPS centralnoj vladi...!!? Tako ce da sebe spase krivicnog gonjenja...a obzirom da ce se ziveti sve gore...niko se nece secati njegove vladavine...
 
Koliko sam ja cuo Dinkic planira da posle sledecih izbora ode u opoziciju na republickom nivou...i da preuzme vise gradova i opstina i da odatle bude bukac i oponent novoj DS-SNS-SPS centralnoj vladi...!!? Tako ce da sebe spase krivicnog gonjenja...a obzirom da ce se ziveti sve gore...niko se nece secati njegove vladavine...

Planira on da polako ode u finansiski raj Devicanska ostrva ili nesto u tom stilu i da mirno od ogromno zaradjene pare provodi starost u blagostanju.
 
Koliko sam ja cuo Dinkic planira da posle sledecih izbora ode u opoziciju na republickom nivou...i da preuzme vise gradova i opstina i da odatle bude bukac i oponent novoj DS-SNS-SPS centralnoj vladi...!!? Tako ce da sebe spase krivicnog gonjenja...a obzirom da ce se ziveti sve gore...niko se nece secati njegove vladavine...

Bravo!!!
Da znaš da nisi daleko od istine.
To mu je šema 100%.....
 

Back
Top