Da vojska napravi coveka?

Evo i za tebe i reformatora..:bye:

Prilozi

• anim_wanking.gif
    anim_wanking.gif
    13,3 KB · Pregleda: 32
:rotf::rotf::rotf:

joj mukice :) sa problemom obrade informacija :lol:
aj malo da ti pomognem :mazipsa: nisi ti kriv kriva je majka priroda :)
kada tako nešto postaviš govoriš sam o sebi, svom nivou, kulturi a pre svega da imaš vakum u glavi pa moraš da se izražavaš na taj način jer ne umeš da smisliš reči.:)
:mazipsa: odrasli ljudi bez problema obrade informacija to ne rade, jel znaš mukice :)
eto čisto izgubih malo vremena da učinim dobro delo.
aj još malo :mazipsa: dosta je, sad šetnja, nemam više vremena da ga gubim na maženje mukice :)

A pocelo da me smara ovo palamudjenje na forumu :mrgreen: Gomila nekih novih likova jos gorih od ovih prethodnih :mrgreen: Naletim ovako malo kad bas nemam sta drugo da radim ....

Bujrum na Da Vincijeve kodirane cevape :mrgreen:

:lol: znao sam, upropasti me sUsjed, ovo će da me prati nedeljama. :lol:

Čekam zimzelenog da se nešto dogovorimo pa palamudim po forumu, no sad će gomila posla pa neće ni mene biti, potpuno si u pravu za forum.
Ako ne budem imao sreće moram u NP po neku mašinu pa možda sa kerovođom banem u Prijepolje.
Iskreno rado bih izbegao taj put no u NP su cene takve da prodaju samo da prodaju.
Očigledno očajna situacija, niko ne radi i potpuni nedostatak kinte.

:lol: znao sam, upropasti me sUsjed, ovo će da me prati nedeljama. :lol:

Čekam zimzelenog da se nešto dogovorimo pa palamudim po forumu, no sad će gomila posla pa neće ni mene biti, potpuno si u pravu za forum.
Ako ne budem imao sreće moram u NP po neku mašinu pa možda sa kerovođom banem u Prijepolje.
Iskreno rado bih izbegao taj put no u NP su cene takve da prodaju samo da prodaju.
Očigledno očajna situacija, niko ne radi i potpuni nedostatak kinte.

Koliko sam skontao ti se bavis nekom stampom ili slicno ?
I kod nas je propala skoro svaka stamparija, pa mozda nesto batal mozes uzeti jeftino ... Mada ne bih ti savetovao ...

Koliko sam skontao ti se bavis nekom stampom ili slicno ?
I kod nas je propala skoro svaka stamparija, pa mozda nesto batal mozes uzeti jeftino ... Mada ne bih ti savetovao ...

Nije štampa neka druga proizvodnja no u ovom slučaju jeste mašina koja se koristi za štampu, presa za zlatotisk minimalne radne površine 20x20cm.
Što mi ne bi savetovao, jel ono sačekuša putnika namernika u nedostatku ambasadora? :lol:

Nije štampa neka druga proizvodnja no u ovom slučaju jeste mašina koja se koristi za štampu, presa za zlatotisk minimalne radne površine 20x20cm.
Što mi ne bi savetovao, jel ono sačekuša putnika namernika u nedostatku ambasadora? :lol:

Nesto nas ambasadori zaboravili :(
Nema ih odavno :(
Cak nam i predsednik Tadic nije dosao kad smo bili poplavljeni :evil: Sad moramo da se okrenemo ko god da dodje :mrgreen:
A kazem onako, iz tih propalih firmi nista ne bih kupovao, jer nema ko se nije izdrqavao na tim masinama, i kakvi su sve "strucnjaci" radili, ne bih ja nista odatle uzeo :mrgreen:
Koja proizvodnja :mrgreen: Ako ti treba zastupnik za Sandzak :mrgreen:

Nesto nas ambasadori zaboravili :(
Nema ih odavno :(
Cak nam i predsednik Tadic nije dosao kad smo bili poplavljeni :evil: Sad moramo da se okrenemo ko god da dodje :mrgreen:
A kazem onako, iz tih propalih firmi nista ne bih kupovao, jer nema ko se nije izdrqavao na tim masinama, i kakvi su sve "strucnjaci" radili, ne bih ja nista odatle uzeo :mrgreen:
Koja proizvodnja :mrgreen: Ako ti treba zastupnik za Sandzak :mrgreen:

Ovo je od privatnika, novija generacija mašine, nije SFRJ industrija.
To za zastupanje ćeš morati sa zimzelenim, ja pravim on prodaje. :cool:

A kada dobijes bajate napolitanke svi psuju po vojsci, jer su tvrde i suve, pa ti se grlo osusi od njih.

Jes bilo davno, ali koliko se sećam napolitanke kada su bajate ne budu suve već naprotiv ovlaže mnogo više nego što treba dok su u ispravnom stanju.
A na kraju sve to i nije bilo bitno pošto uz napolitanke iz marende uvek ide obligatorno pivo u kantini pa se to zalije bilo suvo ili vlažno.

A što se tiče teme, u mom slučaju vojska je napravila oko 16% čoveka, pošto sam sa 75 otišao na 90 kila.

Back