Da vas vidim danas 9

Jedna spontana
IMG-80864b178d20f2e6065a08b9c095cc96-V_copy_600x800.jpg


I jedna za FB
IMG_20211024_175618_copy_2080x1560.jpg
 
Kako zeno vidiš račun a skinula si naocare. Ljudi ja sam počela da ih nosim. Ne vidim ništa da pročitam postajem opasna po okolinu da ne kažem po život.
Inače kosa ti je super. Imam utisak da je porasla ili je samo drugačije nosiš.
Ne vidim da čitam sa ovim naočarima, iako su multifokalne. Tj. vidim, ali mi je još uvek lakše mojim očima.
Hvala za kosu. Jeste porasla, i isfenirana je. Bila mi je duža još 10cm, ali sam ih otfikarila prošle nedelje. Odavno mi nije bila tako dugačka kosa. Do pola leđa.
 
Ne vidim da čitam sa ovim naočarima, iako su multifokalne. Tj. vidim, ali mi je još uvek lakše mojim očima.
Hvala za kosu. Jeste porasla, i isfenirana je. Bila mi je duža još 10cm, ali sam ih otfikarila prošle nedelje. Odavno mi nije bila tako dugačka kosa. Do pola leđa.
Meni,vjerovali ili ne,trebaju troje naocare.
Jedne za daljinu,tj.gledanje tv-a,druge za blizinu tj.za citanje i trece za srednju daljinu,odnosno rad na racunaru.
A imam dioptriju +0,75 i astigmatizam.
Do skoro sam mislila da imam i dioptriju u minusu,ali me doktorka ubjedjuje da nemam.
Nije mi nista jasno,ali tako je.
Dok nisam imala ovu dioptriju u plusu dovoljne su mi bile ove naocare za daljinu, i za citanje,i za racunar,i za gledanje tv-a.
Tako da...nista nije jednostavno kao sto izgleda. 🙂
 
Meni,vjerovali ili ne,trebaju troje naocare.
Jedne za daljinu,tj.gledanje tv-a,druge za blizinu tj.za citanje i trece za srednju daljinu,odnosno rad na racunaru.
A imam dioptriju +0,75 i astigmatizam.
Do skoro sam mislila da imam i dioptriju u minusu,ali me doktorka ubjedjuje da nemam.
Nije mi nista jasno,ali tako je.
Dok nisam imala ovu dioptriju u plusu dovoljne su mi bile ove naocare za daljinu, i za citanje,i za racunar,i za gledanje tv-a.
Tako da...nista nije jednostavno kao sto izgleda. 🙂
pa presla ti iz minusa u plus
 

Back
Top