Quantcast

Da vas vidim danas 9

Mali čičak

Stara legenda
Poruka
76.396
čizme vr
ima li ih u bg?
Moki ti zezas sa pitanjima... gde linoladu kupiti? Ima li cizama? :lol: bas si vickast
Hahahah... a šta je tebi ovde uzasno? Mislim ne vredjam se nego me interesuje šta je bas uzasno?
Gornji deo.
Cizme i pantalone ok, ali onda gore nesto uze, neka kosulja, dzemper, rolka... pogotovo sto ti imas grudi i mozes to da izneses...
Ova kragna je tragicna. Nema zeljeni efekat, kao cirkus je. Previse svega.

Znam da se ne vredjas, zato i jesam iskrena. Doduse ja sam uvek iskrena.
Nema nista gore od podguzne muve, takve osobe se svakome lepe.

macka vracarka

Veoma poznat
Poruka
12.550
Moki ti zezas sa pitanjima... gde linoladu kupiti? Ima li cizama? :lol: bas si vickast

Gornji deo.
Cizme i pantalone ok, ali onda gore nesto uze, neka kosulja, dzemper, rolka... pogotovo sto ti imas grudi i mozes to da izneses...
Ova kragna je tragicna. Nema zeljeni efekat, kao cirkus je. Previse svega.

Znam da se ne vredjas, zato i jesam iskrena. Doduse ja sam uvek iskrena.
Nema nista gore od podguzne muve, takve osobe se svakome lepe.
Hvala na detaljnoj kritičkoj analizi i na iskrenosti. 😘

macka vracarka

Veoma poznat
Poruka
12.550
Zena se oblači kao iz modnog magazina.
Njoj je moda hobi...mogao bi da bude i posao ali je učila drugu školu.
Nije da ne bih ovo nosila jer mi ne bi pristajalo već niti bih znala ovako da spojim niti bih umela da iznesem...zato i mislim da svako treba da oseti u čemu je najbolji i tu pricu da gura...njoj moda ide od ruke.
Ja ne mogu i ne umem druge da obučem jer uvek kada nekome nešto predložim kažu super je ali ne...
Tako da bih brzo propala u tom poslu 😂

Kvinsi

Buduća legenda
Poruka
27.115
Zena se oblači kao iz modnog magazina.
Njoj je moda hobi...mogao bi da bude i posao ali je učila drugu školu.
Nije da ne bih ovo nosila jer mi ne bi pristajalo već niti bih znala ovako da spojim niti bih umela da iznesem...zato i mislim da svako treba da oseti u čemu je najbolji i tu pricu da gura...njoj moda ide od ruke.
upravo tako, ona svaku kombinaciju, koliko god drugima izgledala nespojivo, ruzno, ili katastrofalno kako ovde vole da znalacki procene :roll:, fantasticno iznese :D

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.