Da vas vidim danas 8

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
neke od ovih fotki je kolega fotkao
pa zabice obrisi sve za dva, tri dana
hvala :*

Sankt-Peterburg... :heart:
Steta sto nisi dosla pre godinu dana,mogao sam te (ili vas,ne znam sa kim si bila) odvesti na najbolju kafu u Piteru :)

nisam ni ja stigla u muzej, a bila 7 dana tamo. sad si me podsetila kako mi je bilo lepo da lutam po tamo sama.

Ogroman je,i toliko toga ima da je i godina malo da vidis sve ili vecinu...
Super fotke, Vragana. :)
Imam jednog drugara iz Petrograda koji kaze da su oni drugaciji Rusi od Rusa iz Moskve On sam kaze da su oni pravi Rusi, kulturniji, skromniji, prizemniji.
Ali takve price su tipicne skoro za svaku zemlju. :)

To nije prica,to je realno tako.
Piter zovu kulturna prestonica Rusije,i ljudi su zaista drugaciji,nekako svoji.
Mentalitet je blazi,prjatniji i normalniji u odnosu na Moskvu,koja je opet svet za sebe,neki svoj mikro-kosmos....
A oba se razlikuju mnooogo od drugih velikih gradova,i ostatka Rusije.
 
569381
 
meni je to guzva
Gde guzva? :lol:
Plaze kilometarske, pescane, jedan hotel na 7km
Nema ni sladoleda, nicega, bas je cisto
Prodje neki cika sa vocem i to je to
Mnogo polazu na ekologiju, 8 kanti za smece, vise se smorim razdvajajuci, kafic na plazi sve od drveta... jedan na celu obalu
gde se ovo Čiki ulogorila?
lepo je volim plaže sa peskom
ne liči na montenigro
Sabaudia.
Italija.
100 km od Rima.
I ja volim pesak.
Prelepo je. Jos uvek neizvikano, prirodno, netaknuto, nema industrije, po ceo dan mozes da ronis i vadis skoljke, a plicak bas duuugoooo...

Mada, ja volim i cg, ustvari volim more. :)
Kad pogled pukne i spoji se sa nebom, te boje... raj
negde ispod rima pretpostavljam. kao i prosle godine, ne menja ona lako destinacije
Ne menjam, evo 15 godina ni muza nisam promenila :lol:
 
Gde guzva? :lol:
Plaze kilometarske, pescane, jedan hotel na 7km
Nema ni sladoleda, nicega, bas je cisto
Prodje neki cika sa vocem i to je to
Mnogo polazu na ekologiju, 8 kanti za smece, vise se smorim razdvajajuci, kafic na plazi sve od drveta... jedan na celu obalu

Sabaudia.
Italija.
100 km od Rima.
I ja volim pesak.
Prelepo je. Jos uvek neizvikano, prirodno, netaknuto, nema industrije, po ceo dan mozes da ronis i vadis skoljke, a plicak bas duuugoooo...

Mada, ja volim i cg, ustvari volim more. :)
Kad pogled pukne i spoji se sa nebom, te boje... raj

Ne menjam, evo 15 godina ni muza nisam promenila :lol:
Nije guzva kad dvogledom spazim neku sexy cicu eto samo tad
 
Chichos, je l ima meduza?
Mi smo prosle godine bas bili u periodu kada se one shvrckaju blizu obale, pa je onaj cika sa plaze svaki cas dizao zastavu kao znak da su u vodi i da ih ima dosta. Onda ulazis na sopstvenu odgovornost.
 
nisam ni ja vec 19 godina promenila muza, pricale smo o destinacijama.
zlatibor zima, rim i budva leti. ako uleti neki rovinj u medjuvremenu, tebi puna kapa :D
Kvinsi,
Skijali smo mi i u Italiji pre dece, i putovali svako prolece i jesen na druge destinacije. ;)
A kad budem kao Milka Forcan zaradjivala, necu se gaditi na krstarenja i jahte i ceo svet... ;)
Chichos, je l ima meduza?
Mi smo prosle godine bas bili u periodu kada se one shvrckaju blizu obale, pa je onaj cika sa plaze svaki cas dizao zastavu kao znak da su u vodi i da ih ima dosta. Onda ulazis na sopstvenu odgovornost.
U moru nema.
A u Sabaudiji ima ogromno jezero za nauticare, ono je puno meduza, vide se sa mosta.
More je cisto, talasi, skoljke... stvarno je lepo i cisto sve...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top