Quantcast

Da vas vidim danas 8

Marge Simpson

Poznat
Poruka
7.825
Pogledajte prilog 741545
Danas, baš nam je prazan grad bez turista, ne dopada mi se, više volim kada ih ima puno. Oni gledaju grad a ja njih :lol:, interesantni su, drugačiji.
Najviše volim šetnje po Budimpešti jer imaš osećaj da možeš hodati bos koliko je sve čisto, nema prašine, smeća, i đonovi ostanu beli ako su beli, a podzemni prolazi ne smrde na urin kao kod nas.

Metla na vestici

Zaslužan član
Poruka
103.285
Meni je pesta od 8. god postala omiljeni grad
Milion puta sam bila a i jedno vremena zivela na relaciji bg pesta, obozavam ga, zaljubljena sam u taj grad
Sutra bih se tamo odselila za stalno, ali za to su male sanse, u mom poslu lakse je otici u neke druge zemlje ne u hu
Ali ce mi uvek biti destinacija za cesto svracanje

Ausername

Primećen član
Poruka
763
Друштвена патологија огледа се и у опседнутости кућним љубимцима.

ljudi danas su mahom jadni i napaceni, unutrasnju prazninu pokusavaju popuniti na bizarne nacine. zivotinje su jedna od vecih zrtava tih ocajnickih pokusaja. pa smo dosli do toga da ih cak nazivaju decom. vrlo rasprostranjen obicaj u toj subkulturi.

Фабрика

Buduća legenda
Poruka
27.679
neko kupi kuce, hrani ga kupa seta i sta je tu problem? to sto su ljudi oboleli pa im sve smeta je druga stvar
И то куче се исере у улазу зграде (наш случај) а газдарица само прође, боли је п***а.
Или арлауче по целе дане чим неко прође поред улазних врата. Ма супер вам је занимација.
Идите на Проклетије па гајите и лавове, **** ми се.

Peconi123

Domaćin
Poruka
3.761
И то куче се исере у улазу зграде (наш случај) а газдарица само прође, боли је п***а.
Или арлауче по целе дане чим неко прође поред улазних врата. Ма супер вам је занимација.
Идите на Проклетије па гајите и лавове, **** ми се.
problem je konkretno ta gazdarica a nije problem sto neko ima kuce jer leci svoju unutrasnju prazninu kako tvrdi tvoj kolega
i nemam kuce, to sto nisam stao na stranu vas koji napadate ne znaci da imam kuce pa da se zato branim

Фабрика

Buduća legenda
Poruka
27.679
problem je konkretno ta gazdarica a nije problem sto neko ima kuce jer leci svoju unutrasnju prazninu kako tvrdi tvoj kolega
i nemam kuce, to sto nisam stao na stranu vas koji napadate ne znaci da imam kuce pa da se zato branim

Проблем је ово - куче наше а мокраћа и говна ваша. Јасно сада?

Уђу у ограђено дечје игралиште, чисто и ново са псом. Ало, пас није дете! А на метар оданде ливада од хектара и они баш ту морају да уђу.

Peconi123

Domaćin
Poruka
3.761
Проблем је ово - куче наше а мокраћа и говна ваша. Јасно сада?

Уђу у ограђено дечје игралиште, чисто и ново са псом. Ало, пас није дете! А на метар оданде ливада од хектара и они баш ту морају да уђу.
slazem se i za lavez i za go*na isto tako i deca vriste kad pa istrpis, ali ono lecenje unutrasnje praznine...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.