Quantcast

Da vas vidim danas 8

**Freya**

Veoma poznat
Poruka
12.087
Bajs i rolere vozi od 3-e godine.
Ali imamo komsiju malog 2 godine vozi bajs kao pravi.
Pa, znaci, blago vama!
Ja sam danas celo popodne vozila bajk. Lakše bih se porodila ponovo, ujeo me komarac za čelo i pita me mali šta mi je to. Rog, sinko, rog!

Hoće da vozi bajs, ja vec unapred znam da zeza ali hajde, entuzijastican otac povede duhovitog sina a ja ću kao na kafu. Da čitam knjigu.
Naravno da sam dva sata gurala duhovitog sina prelomljena u kičmi, kao veš na ruke da perem, jer se plaši upravljača a tata će ga ispustiti. Beži mu.
Zatim mu se vuku noge. Nemoj da ih vučeš, sine, hodaj kao patka.
Zatim ga ručkaju komarci.
Što jes' jes'.
I meni najdraži argument - bicikla me žuljka!
Gde te žuljka?
Žuljka mi guzu:(
Entuzijastican otac proverava biciklicu, nesto nije u redu, duhovito dete sedi i nevino srče vodu, ja dodajem kako ništa ne fali bicikli a onda šapućem mužu kako njegovog sina žuljka sve što nije fotelja!
Plašim se da mu je sva motorika u jezik otišla:lol:

Evo nas, ovako ja čitam knjigu uz kafu...I ovako on vozi biciklicu...

2020-07-15 21.48.32.jpg

Mali čičak

Legenda
Poruka
73.355
Pa, znaci, blago vama!
Ja sam danas celo popodne vozila bajk. Lakše bih se porodila ponovo, ujeo me komarac za čelo i pita me mali šta mi je to. Rog, sinko, rog!

Hoće da vozi bajs, ja vec unapred znam da zeza ali hajde, entuzijastican otac povede duhovitog sina a ja ću kao na kafu. Da čitam knjigu.
Naravno da sam dva sata gurala duhovitog sina prelomljena u kičmi, kao veš na ruke da perem, jer se plaši upravljača a tata će ga ispustiti. Beži mu.
Zatim mu se vuku noge. Nemoj da ih vučeš, sine, hodaj kao patka.
Zatim ga ručkaju komarci.
Što jes' jes'.
I meni najdraži argument - bicikla me žuljka!
Gde te žuljka?
Žuljka mi guzu:(
Entuzijastican otac proverava biciklicu, nesto nije u redu, duhovito dete sedi i nevino srče vodu, ja dodajem kako ništa ne fali bicikli a onda šapućem mužu kako njegovog sina žuljka sve što nije fotelja!
Plašim se da mu je sva motorika u jezik otišla:lol:

Evo nas, ovako ja čitam knjigu uz kafu...I ovako on vozi biciklicu...

Pogledajte prilog 731502
Divni ste ❤

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.