Da vas pitam

Зависи.

Да ли иду заједно или она сама.

На шта то личи да жена, без свог човека, иде на гангбанг?

Где год да се иде, брачни другови, по правилу, иду заједно. Биоскоп, прослава, кафица, клуб, ресторан.

Ако је неко од њих двоје тренутно заузет, може изузетак, али по правилу, иде се заједно.
 
Зависи.

Да ли иду заједно или она сама.

На шта то личи да жена, без свог човека, иде на гангбанг?

:eek:

@Gerda

1774259510145.png
 

Back
Top