Navonabigurdput
Početnik
- Poruka
- 29
da li mislite da je sebično da žena traži da muškarac bude samo njen?
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Nije ako mu pruža sve.da li mislite da je sebično da žena traži da muškarac bude samo njen?
da li mislite da je sebično da žena traži da muškarac bude samo njen?
Da li je muskarac sebican ako ne dozvoljava svojoj zeni da ide na gangbang?
![]()
Da, zato sto ona nije samo njegova.da li mislite da je sebično da žena traži da muškarac bude samo njen?
Зависи.
Да ли иду заједно или она сама.
На шта то личи да жена, без свог човека, иде на гангбанг?
nije.da li mislite da je sebično da žena traži da muškarac bude samo njen?
zašto misliš da nije sebično

zašto se misli da neko nekome pripada, šta fali i da se vole i da su slobodniJa do sada nisam videla takvu bezuslovnu pripadnost nekome.
zavisi na koji vremenski periodda li mislite da je sebično da žena traži da muškarac bude samo njen?
Valjda se misli doživotno.zavisi na koji vremenski period

A nije bolesno?Zavisi šta se dogovore,koliko ljudi toliko ćudi. Sebično je ako ga veže i zatvori u podrumu.Mada mislim da je to možda i protivzakonito![]()
kako bi taj dogovor tekao?Zavisi šta se dogovore,koliko ljudi toliko ćudi. Sebično je ako ga veže i zatvori u podrumu.Mada mislim da je to možda i protivzakonito![]()
Tako je.Nije ako mu pruža sve.
Zavisi šta se dogovore,koliko ljudi toliko ćudi. Sebično je ako ga veže i zatvori u podrumu.Mada mislim da je to možda i protivzakonito![]()