Da vam vidim pozadinu

Не бих да постављам десктоп позадину, бојим се да би цењени Стуготс завршио на нервном. Наиме, моја десктоп позадина су...иконице. Милион иконица.

Пре ми се један тако шлогирао кад је видео, мехехе, и ја онда као ма опуштено, средим ја то с времена на време. И сутрадан му пошаљем сређен десктоп он ме и као поносан сам на тебе. А ја направила један нови фолдер и све са десктопа преместила у њега лол
to ja stalno radim
 
1126797-hd-guitar-wallpaper-1920x1200-for-iphone-5.jpg
 
IMG_20200111_223137.png



Izvinjavam se što je slika verovatno ogromna. Ne znam, nešto neće da se postavi slika ono normalno nego samo kao prilog. Uopšte mi ne reaguje ovaj meni iznad.
Inače imali ste priliku da vidite kako moj jadni Huawei izgleda spolja, a evo i kad se otključa. Beleške, da, kada bi neki psihijatar otvorio da ih čita, verovatno bi i on završio u ludnici. Pozadina je ona njegova fabrička, evo malo više od 2 godine kako sam ga kupio nisam ništa dirao. Kao i zvono za poruke i poziv, ono standardno retardirano Huawei zvono.
 
Искључио си то сам себи, вероватно случајно.
Изнад поља за одговор имаш те команде, последњи доле десно је точкић. Онај симбол за подешавања, који овде не подешава лол. Кад кликнеш, искључи ти све опције, кликни га поново и имаћеш опет све функције. : )
 
Искључио си то сам себи, вероватно случајно.
Изнад поља за одговор имаш те команде, последњи доле десно је точкић. Онај симбол за подешавања, који овде не подешава лол. Кад кликнеш, искључи ти све опције, кликни га поново и имаћеш опет све функције. : )

E baš ti tenkju! :)
A znam šta mi pričaš, to za točkić. Ali mi je uključeno sve to. Nisu mi one gore komande zamagljene nego su onako jasne kao kad kliknem na točkić pa se one pojave. Nego ne reaguje ništa. A nema veze, proradiće. :lol:
 
Najviše me nervira što dosta esejističkih, filozofskih knjiga koje se mogu naći na Scribdu, ne mogu na Kindle jer je sirovi sken, pa onda ako me ne
mrzi uradim ocr u Abbyy Finereaderu, mnogo ima tu posla, posle treba sređivati greške u Wordu.
Ne znam, ne skidam knjige odatle, mogu da ti bacim na pp odakle skidam (u .epub koji Calibre lako konvertuje u .mobi, ili direktno .mobi)
 
menjam često pozadinu
a menjam se i anfas cini mi se:lol:
trenutno aktuelna

Jesi nam to namerno pokazala drugu stranu menija da bismo videli koliko imaš nepročitanih mejlova i pomislili kako imaš buran društveni i profesionalni život čim ne stižeš ni da ih pregledaš, a ono fazon inboks ti zatrpao Pinterest? :mrgreen:

Inače kad god vidim ovu ženu, uvek se setim se rečenice koju je neki naš urbani frizer izgovorio u intervjuu Blicu.

- Kada me je u Berlinu 2009. zvezda serije „Seks i grad“ koja je igrala Samantu, Kim Katral, upoznala s engleskom revolucionarkom panka Vivijen Vestvud, doživeo sam urbani šok.
 

Back
Top