Quantcast

Da vam vidim pozadinu

bundeva

Buduća legenda
Poruka
25.335
na mom mobu je veliki sat, sa skazaljkama, preko celog ekrana... godinama sam se mucio sa onim starim gde je vreme bilo ispisano sitnim slovima i u vrhu pa ovako tjorav nikad nisam znao koliko je sati... kad sam kupio ovaj savremeni mob, prvo sto sam uradio je bilo da pronadjem veliki, klasicni sat

Lúnasa

Buduća legenda
Poruka
35.819
Ne znam, ne skidam knjige odatle, mogu da ti bacim na pp odakle skidam (u .epub koji Calibre lako konvertuje u .mobi, ili direktno .mobi)
Da imamo repke kao ranije sad bih ti napisala - možeš i meni, ali sad ovako nek svi vide, čemu da postoje male tajne poruke, tako nam i ppove čitaju, sve znam, još onomad je bilo reči o tome, pričo dilajt!

PerfectOne

Vitača Milut
Poruka
21.344
Jesi nam to namerno pokazala drugu stranu menija da bismo videli koliko imaš nepročitanih mejlova i pomislili kako imaš buran društveni i profesionalni život čim ne stižeš ni da ih pregledaš, a ono fazon inboks ti zatrpao Pinterest? :mrgreen:

Inače kad god vidim ovu ženu, uvek se setim se rečenice koju je neki naš urbani frizer izgovorio u intervjuu Blicu.

- Kada me je u Berlinu 2009. zvezda serije „Seks i grad“ koja je igrala Samantu, Kim Katral, upoznala s engleskom revolucionarkom panka Vivijen Vestvud, doživeo sam urbani šok.
evo objasnih, nemam vremena da očistim....
inače naravno da sam vam namerno pkazala desktop ali mislila sam da ćete svi da gledate u bananu na koju je navalila gospoja vivijen a ne u moju zbrku sa neočišćenim mejlovima...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.