Da vam vidim kucnog ljubimca

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
received_641718933047566.jpeg
 
drugari samo da vam kazem da obratite paznju da vam psi ne jedu travu kad izadju napolje
meni je dzule juce pasla malo ispred kuce i nije mi palo na pamet uopste da su pre toga prosli sa cisternom i da su oprali ulicu..citaj hlorisali
jutros je povracala muski
zvala sam veterinara, kaze da je masovno trovanje pasa sa hlorom uprabo preko trave, koje se srecom ne zavrsava smrcu nego prolivima i povracanjem
meni je dzule posle nekoliko sati pojela obrok i sad osim sto malo kunja u sustini je ok
 
vraca joj se raspolozenje, rekla bih po slici?
mnogo je lepa :heart:
a, reci mi, kakva je sa ljudima? ja, da vas negde sretnem u setnji, imam osecaj da bih je svu izgnjavila i izljubila, i za usi bi je cupkala i ove oklembesene obrascice, sve...je l bi mi otkinula ruku ili bi se mazila?
Prisvojila bi te :)
Kad joj se svidjas, pridje, zalepi ti se uz nogu I prisvoji te bilo da imas ili nemas psa sa sobom
U dvoristu iza ograde je kerber ako hoces da udjes, a kad ti otvorim kapiju I pozdravim se sa tobom hoce da ti sedne u krilo :lol:
Zivnula je napokon, to znaci da ima minimalne bolove jer joj se ponovo vratio sarm :)
 
Prisvojila bi te :)
Kad joj se svidjas, pridje, zalepi ti se uz nogu I prisvoji te bilo da imas ili nemas psa sa sobom
U dvoristu iza ograde je kerber ako hoces da udjes, a kad ti otvorim kapiju I pozdravim se sa tobom hoce da ti sedne u krilo :lol:
Zivnula je napokon, to znaci da ima minimalne bolove jer joj se ponovo vratio sarm :)
Skroz su kul CC ..al da Veja ne dolazi kod tebe sa Leićkom...dve ženke bilo loje rase, rat do iznemoglosti (:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top