Da vam vidim kucnog ljubimca

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
a ne, ne
skok u vis je jedna disciplina
skok u dalj druga
skokovi u vodu treca
al kapiram da je bobi to sve ionako masterovo : ))))
Šta ne ne?
Bobi sme, ti smeš, čak i onaj balvan sme na stomak, jedino ja ne smem da biram u kom pravcu je visina?
Sad ću bre da te prijavim tabu zbog diskriminacije.
Dobro, neću, idem da spavam, radim sutra, a ti razmisli zašto si tako neprincipijelna. Laku noć, lepo spavaj, sanjaj mene i Bobija, pa mi javi sutra ko je pobedio ;)
 
Šta ne ne?
Bobi sme, ti smeš, čak i onaj balvan sme na stomak, jedino ja ne smem da biram u kom pravcu je visina?
Sad ću bre da te prijavim tabu zbog diskriminacije.
Dobro, neću, idem da spavam, radim sutra, a ti razmisli zašto si tako neprincipijelna. Laku noć, lepo spavaj, sanjaj mene i Bobija, pa mi javi sutra ko je pobedio ;)
e, ja vise nema sanse da udomljavam kuche :lol:
 
Moji kraljica...

@tara
Ne rasela...prodaju bofl, a inače sve što čitaš o razigranosti, kao, na struju, 2 sata juri a ne umori se ..to nije tačno...uglavnom sede na klupi kao babe i takav život imam utisak i vode...westy je vetj nešto drugo, al zna da bude blesav...
westija je imala moja drugarica, dusa od psa ali ga je uspavala zbog bolesti tacnije
to je bio najbolesniji pas kog sam ikad videla i to je trajalo 10 godina, 10 godina bolesti, tuga
i tu treba voditi racuna od koga se kupuje, jer svasta rade tzv odgajivaci i onda dobijes bolesnog psa do kraja zivota, zato imam traumu

99 posto ce biti pudla za sada, mada ima jos vremena ali za ovu poziciju u kojoj sam sada mislim da je ona najbolji izbor
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top