Da vam vidim kucnog ljubimca

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nemoj bišona, mnogo je drekav...itd..bolje maltezer, ja obožavam korgije....od tih malih...a Šo mora mali?
za maltezere sam citala da se cesce razboljevaju a imam fobiju od bolesti zivotinjskih posle gase... mada to cu se jos raspitati.. ne mora mnogo mali ali je uslov da se sto manje linja i tu svi navode pudle, maltezete, bisone i onaj lagoto romano, plus se tripujem da je lakse, bar za vracanje na pse, da cu se lakse izboriti sa malim psom, ne znam zasto...
 
3 puta dnevno zbog wca. Ali ne moras svaki.put na dugu setnju. Ujutru kratko za wc, jednu veliku da se istrci u parku sa kucicima i onda jos jedna ili dve kratke za wc
ok, jedna duga, dve te zbog wc-a su prihvatljive za sada, ali to mi je bitna info
za sada jeste izvodljivo ali moram misliti dva koraka unapred jer ne smem da se zalecem...

hvala vam bas bas : )
 
Romanjolci su odlični...pudle takođe, a i pametne su i razigrane....u stvari ima tu prednosti na strani malaca, veliki vuku dok se ne uozbilje malo i to cimanje zna da bude i bolno za neku sitniju osobu, a tebi je klinac još mali...
za romanjloce sam pricala sa vlasnicom i kaze da su zahtevni u smislu da im treba vise aktivnih setnji, ne jedna, da su prepuni energije, to im je priroda zbog kopanja i svega, a to mi je obaveza sada ipak... zato sam odustala ali su sasavi i preslatki

da, pudle su super isto...
 
Bigl banda se siri :D novi pap
575086
i se zove Bendzi
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top