Quantcast

Da vam vidim kucnog ljubimca

dive

Legenda
Poruka
56.561
drugari samo da vam kazem da obratite paznju da vam psi ne jedu travu kad izadju napolje
meni je dzule juce pasla malo ispred kuce i nije mi palo na pamet uopste da su pre toga prosli sa cisternom i da su oprali ulicu..citaj hlorisali
jutros je povracala muski
zvala sam veterinara, kaze da je masovno trovanje pasa sa hlorom uprabo preko trave, koje se srecom ne zavrsava smrcu nego prolivima i povracanjem
meni je dzule posle nekoliko sati pojela obrok i sad osim sto malo kunja u sustini je ok

dive

Legenda
Poruka
56.561
vraca joj se raspolozenje, rekla bih po slici?
mnogo je lepa :heart:
a, reci mi, kakva je sa ljudima? ja, da vas negde sretnem u setnji, imam osecaj da bih je svu izgnjavila i izljubila, i za usi bi je cupkala i ove oklembesene obrascice, sve...je l bi mi otkinula ruku ili bi se mazila?
Prisvojila bi te :)
Kad joj se svidjas, pridje, zalepi ti se uz nogu I prisvoji te bilo da imas ili nemas psa sa sobom
U dvoristu iza ograde je kerber ako hoces da udjes, a kad ti otvorim kapiju I pozdravim se sa tobom hoce da ti sedne u krilo :lol:
Zivnula je napokon, to znaci da ima minimalne bolove jer joj se ponovo vratio sarm :)

moonja..

Elita
Poruka
21.174
Prisvojila bi te :)
Kad joj se svidjas, pridje, zalepi ti se uz nogu I prisvoji te bilo da imas ili nemas psa sa sobom
U dvoristu iza ograde je kerber ako hoces da udjes, a kad ti otvorim kapiju I pozdravim se sa tobom hoce da ti sedne u krilo :lol:
Zivnula je napokon, to znaci da ima minimalne bolove jer joj se ponovo vratio sarm :)
Skroz su kul CC ..al da Veja ne dolazi kod tebe sa Leićkom...dve ženke bilo loje rase, rat do iznemoglosti (:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.