Quantcast

Da vam vidim kucnog ljubimca

DeeLite

Zaslužan član
Poruka
139.307
pre jedno desetak dana jedna džukela je napala mog prijatelja...fino ga je iscimao i izgrizo
bio se sav ukočio od straha, mislio sam da će da umre, jedva se doklecao do kući...odveo sam ga kod veterinara i ništa mu nije slomljeno, samo je ugruvan
evo tek prekjuče sam počeo da ga izvodim pošto sam mu dao par dana da odmori
i sad je dobro i svakim danom je sve bolje

veja

Iskusan
Poruka
5.749
srce jedno :heart:
on to vuce sa sobom u krevet kosku za glodanje? :)

moje dete otislo u Banovce sa drustvom, u vikendicu kod druga i danima me je zasipala molbama da dovede kuce sa sobom, slala i slike i filmice, smorila me je za medalju..stene od 5 meseci im se privalilo, a u cerkinom drustvu skoro svi kuckari. odveli ga kod veta, ocistili od parazita, krknuli mu vakcinu i sve..
mislim, ne pada mi na pamet da ga uzimamo, ali je presladak. pravi avlijaner. bice to lep, veliki pas jednoga dana.
574261

Lúnasa

Buduća legenda
Poruka
33.783

moje dete otislo u Banovce sa drustvom, u vikendicu kod druga i danima me je zasipala molbama da dovede kuce sa sobom, slala i slike i filmice, smorila me je za medalju..stene od 5 meseci im se privalilo, a u cerkinom drustvu skoro svi kuckari. odveli ga kod veta, ocistili od parazita, krknuli mu vakcinu i sve..
mislim, ne pada mi na pamet da ga uzimamo, ali je presladak. pravi avlijaner. bice to lep, veliki pas jednoga dana.
Pogledajte prilog 574261
Mda :lol:

Troja

Elita
Poruka
21.373

Pogledajte prilog 574261
Kad stize prinova:heart: oces ga da uzmes?
Da, to mu je rog od jelena. Ima i rog od bizona ali sam sakrila jer mnogo smrdi kad zvace:sad2:

veja

Iskusan
Poruka
5.749
Kad stize prinova:heart: oces ga da uzmes?
Da, to mu je rog od jelena. Ima i rog od bizona ali sam sakrila jer mnogo smrdi kad zvace:sad2:
znaci, ubija i kroz ekran, mogu misliti kakvi su miomirisi uzivo. mnogo je lep. Odin, ne bizon.

drzim se junacki, mislim da nam sada ludo stene ne treba, Lela je vec stara i gledam da joj se posvetimo maksimalno plus me mrzi da gajim stene ispocetka. kada budem uzmiala drugog psa, najverovatnije ce to biti neki stariji i najneugledniji, onaj kog niko nece.
al ok, o tom potom..
a dva psa u stanu su prilicna obaveza, niej to samo setnja i hranjenje, nego i cuvanje kada negde odes, veterinar puta dva itd
opet, i radost je dva puta veca, evo nisam pametna.

Troja

Elita
Poruka
21.373
znaci, ubija i kroz ekran, mogu misliti kakvi su miomirisi uzivo. mnogo je lep. Odin, ne bizon.

drzim se junacki, mislim da nam sada ludo stene ne treba, Lela je vec stara i gledam da joj se posvetimo maksimalno plus me mrzi da gajim stene ispocetka. kada budem uzmiala drugog psa, najverovatnije ce to biti neki stariji i najneugledniji, onaj kog niko nece.
al ok, o tom potom..
a dva psa u stanu su prilicna obaveza, niej to samo setnja i hranjenje, nego i cuvanje kada negde odes, veterinar puta dva itd
opet, i radost je dva puta veca, evo nisam pametna.
Pa da, najvise zbog cuvanja ne mogu. Koga da obavezujem da cuva i seta dva monstera. A ja bih uzela Bigla iz azila sigurno