Da vam vidim kucnog ljubimca 2

IMG_20210210_175546 copy.jpg
 
Evo i od mene jedna maceca, nije moja, sinovljeva, zove se Penny i tipicna je kanadska macka sa spustenim stomakom.
Jedan od razloga je i to sto macke ne smeju napolje, zabranjeno je, ima previse divljeg zivotinjskog sveta okolo, a nije kao da mozes macku da setas na povocu, mislim mozes, imala sam ja i komsiju na Banjici koji je tako setao macku, ali nisu time bas odusevljene.
A ovo je i usvojena macka, sa kojekavim prezivljenim traumama, na pr. pocne da kuka kad vidi u stanu neka vrata zatvorena, a napolju je bila sva u strahu, pokusali su da je iznose u dvoriste.

Nije bas mnogo ni umiljata, a mene voli i namesta se da je mazim, nema pojma da ja nisam bas neki obozavalac macaka.

Penny.jpg
 
Smes u svoje dvoriste, ali mora da bude pod nadzorom, bobcat caskom preskoci ogradu.

Ниси ти то добро схватила. Политички коректни запад мачке сматра штеточинама које убијају птице и мале глодаре, тзв wild world. Зато им се брани лутање.
 
Ниси ти то добро схватила. Политички коректни запад мачке сматра штеточинама које убијају птице и мале глодаре, тзв wild world. Зато им се брани лутање.
pa nema to veze s politickom korektnoscu vec je tako
macka je tamo invazivna vrsta
 

Back
Top