Da te zadrzim pored sebe, meni treba dobar lanatz!!!

Ne razunen-sta ima ko koga da zadrzava?! Ako je nekom lepo tu gde i sa kim jeste, nece zeleti da ode. Pritisak je jaaako los parametar u vezi. Sto vise slobode neko ima da se druzi, izlazi, uziva u svojim hobijima i aktivnostima, a da pri tom ne podnosi izvestaj gde-sta-kako-sa kim i za najmanju sitnicu, bice opusteniji, raspolozeniji i, samim tim, srecniji sa osobom sa kojom je. Ako neko voli nocni zivot i da upoznaje mnogo ljudi, a iskrena je i otvorena osoba, njegov/njena devojka/decko ne bi trebalo da se osecaju ugrozenima-naprotiv, jer sto vise ta osoba zna drugih ljudi, a ipak bira upravo njih, to je kompliment i veliki plus for relationship ;)
 
Nema sta koga da zadrzavas.Teraj tu osobu od sebe.Sto je vise teras,to ce vise hteti da bude sa tobom.;) Salim se malo,ne mislim bas bukvalno,ali ima neceg u tome.....:think:

Slazem se da ima neceg u tome, ali ne u smislu da je teras nego da, kad se sve te zurke zavrse, nikako ne budes na raspolaganju 24/7, vec i sam/a budes rezervisan/a ponekad za druge dogadjaje i ljude. ;)
 

Back
Top