Da stavimo sankcije Rusiji, a sta cemo dobiti?

bmaxa

Buduća legenda
Poruka
25.836
Čovek priča kako je Rusija pravoslavna pa joj ne treba uvoditi sankcije zbog toga. Ja mu navodim da je ista ta pravoslavna Rusija uvodila sankcije pravoslavnoj Srbiji kad je Srbiji bilo najteže. Nisu mnogo marili za pravoslavlje.. a ni za ljubav.

Ma kakva osveta, samo interesi.
Cudno da ovo prolazi, kad se zna da je Milosevic pomogao puciste 91. protiv Jeljcina. Kako sad odjednom Rusija bez razloga uvodi sankcije Srbiji?

bas kao

Veoma poznat
Poruka
12.871

bas kao

Veoma poznat
Poruka
12.871
pa kazu da ide, ali ne i zasto ide
За разлику од развијених економија које могу штампати новца колико им треба, државе у развоју ту привилегију немају. Оне ће морати, с капом у руци, да моле за помоћ западне штампарије и међународне организације које су под западном контролом. А када до тога дође, уз уобичајена економска условљавања уследиће и она политичка. Државе које траже новац мораће јасно да се ставе на страну „врлине, правде и слободног и демократског света“ у акутној фази геополитичког лудила. Сјајно, боље не може.

Ево шта се крије иза „Путинове инфлације“: Паклени план глобалиста с једним циљем

Небојша Катић

Araon

Veoma poznat
Poruka
10.711
Decenijama nam je najveca uvreda sto smo mali pa se upinjemo kao niska osoba koja se propinje na prste i glasno govori ne bi li se umesala u razgovor.

Mesamo se tamo gde ama bas nikavog razloga za nase mesanje nema. I onda poturimo svoj tur a mali po turu dobije lako. Em nema ko da ga brani em nema snagu sam da se brani.
Posle nam bude djavo kriv pa se zalimo kako nas niko "ne voli"...kao da neko treba u politici stvarno da voli.

Sankcije treba da budu pitanje politicke a ne emotivne odluke. Hirurg operise i gadne stvari, to je coveku posao. Politicar, makar u teoriji, ima obavezu da donese najbolju odluku po buducnost svoje zemlje.
Moraju se stvari racionalizovati i staviti na kantar. Koliko kosta doneti sankcije a koliko kosta ne doneti sankcije.
Ljubav cuvati za muza i zenu.
Ovako izgubljeno, levo i desno, uz cara i protiv cara, sa EU i bez EU...delujemo pomalo sasavo...kud svi tu i ti i beri svoju brigu a ne svetsku...dao bog svojih briga imas za izvoz...

To su ti kompleksi malih nacija, svi gledaju Bajdena, Putina, Erdogana, svi bi oni malo kao pomenuta trojka. Suštinski umesto da se izmičemo što više, mi se mesecima busamo kao da jedva čekamo da dođe neko da nas pita da mi kažemo šta mislimo o ovom sukobu i kakvi će nam potezi biti. Delujemo mi kao malo dete koje je napravilo sranje, ali umesto da ćuti ono još stoji pored roditelja i ushićeno ih gleda da oni pitaju "šta je bilo?".

Upravo to, Milo je odavno shvatio da se sa rogatima nije dobro bosti, kao i Hrvati, rade ljudi šta im se kaže, gledaju da to malo urede za sebe koliko mogu i gledaju isključivo svoja posla. Kad je Milo prvi uveo sankcije Rusiji, mi ga ovde proglašavali ovakvim i onakvim, kao kakva gnjida i slično, a sad dođeš u paradoks da odeš u Budvu npr i čuješ ruskog isto koliko i našeg. Veruj mi više Rusa i Ukrajinaca ima u CG nego u Srbiji, znači da tu svako gleda gde mu je udobnije i bolje, jedino se glupi Srbi i dalje busaju u DA MI VAMA KAŽEMO...

I stalno se igra na to "ne volimo ili volimo ovog političara", nema šta da te volim, radi svoj posao nisi mi devojka...

Konrad-19

Buduća legenda
Poruka
31.220
Pogledajte šta rade žuti...ovo je da narod izađe na ulice i dovede nacionalno osvešćene snage na vlast

Раде Баста, директор ЈКП „Београдске електране“: Србија хитно да укине Српско-руски хуманитарни центар у Нишу, правити нуклеарну енергију са САД и ЕУ

http://www.nspm.rs/hronika/rade-bas...u-praviti-nuklearnu-energiju-sa-sad-i-eu.html

јанпи

Veoma poznat
Poruka
12.709
Dao bih ja vama k da izbijete oci...

е,бајкеру
Кукате,наричете већ 15 година како је шатро НИС продат за багателу а то уопште не одговара Истини.
Када сте испалили рахметли ђинђића за оне силне донаторске Конференције где су нам ови твоји ПРОјевропејци дали ВЕЛИКИ К.
уместо ОБЕЋАНЕ лове,Коштуница се ту нашао у небраном грожђу где је продао ,био принуђен да завали 49% НИС-а за 1,5 Милијарду.
Понављам-49% !
Сад.пошто су апетити ових демонократа,ове продане Гамади,пресвучених Комуњара који себе зову-ДОМОНОКРАТОРИ- са годинама постали тако незајажљиви,нисмо ми Патриоте криви што је НИС утишао у већинско Власништво Вама омраженим Руса--ајд још 5%,ајд још 3%,АЈД ЈОШ даље...:lol:

Па стварно сте Стока!

Узгред,Газспром -пумпе су најлепше Пумпе у Земљи.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.