Da stavimo sankcije Rusiji, a sta cemo dobiti?

Poruka
3.346
da li je ovako, ljudovi dragi? da li je ovako? sta mi dobijamo? nista.

qewqweqweqwe.PNG

bmaxa

Buduća legenda
Poruka
25.848
Jedno veliko nista kao sto od Rusa dobijamo
Tako je. Rusi nemaju ama bas nikakav interes ovde. Da se granicimo, druga stvar, ali ostrvce u NATO je isuvise izolovano.
Mislim ono da im stavimo sankcije nista im ne bi nastetili, ali bi mi imali problema. E sad samo je pitanje ko moze
vise da nam nasteti jedni ili drugi? Mi sigurno nikom ne mozemo naskoditi...

Mystic+

Legenda
Poruka
69.842
1)Pitam na nivou države? 2)Osim ako nisi ti kao jedinka država, 3)kaži mi tačno šta se pitaš?

1 Где је теби овде Држава? (на папиру на ћирилици или на папиру на латиници у УН? - папир трпи све)
2 Јединка држава? какав је то појам?
3 Ја себе питам и преиспитујем о многим историјским, политиколошким, филозофским, антрополошким и културолошким стварима који утичу на нас као онтолошка бића и ми на друштво.

Araon

Veoma poznat
Poruka
10.711
1 Где је теби овде Држава? (на папиру на ћирилици или на папиру на латиници у УН? - папир трпи све)
2 Јединка држава? какав је то појам?
3 Ја себе питам и преиспитујем о многим историјским, политиколошким, филозофским, антрополошким и културолошким стварима који утичу на нас као онтолошка бића и ми на друштво.

Znaš ti vrlo dobro o čemu ja pričam, nemoj meni ove fore kao priča je dublja, ne shvataš ti to, kapiram ja sve vrlo dobro kao što kapiram i da nemaš Srbina na čelu Srbije jako odavno, ali isto tako kapiram da nas niko ništa ne pita nego dođu ljudi ovde i kažu uradićete to i to.

Mystic+

Legenda
Poruka
69.842
Znaš ti vrlo dobro o čemu ja pričam, nemoj meni ove fore kao priča je dublja, ne shvataš ti to, kapiram ja sve vrlo dobro kao što kapiram i da nemaš Srbina na čelu Srbije jako odavno, ali isto tako kapiram da nas niko ništa ne pita nego dođu ljudi ovde i kažu uradićete to i to.

Па нека ураде, па ћемо имати право стање ствари: Нема слободе, нема суверенитета, нема демократије, ми смо робови, нека се јаве господари да нас преузму!

Доста више тог скривања стварности!

Metronomy

Buduća legenda
Poruka
32.765
Kada bi se zajebavali.....U situacijama kada su ratovi vecih razmera ZABRANJENI politicki uticaji jako rastu, pa dominiraju pregovaracke igre....ono sto su englezi radili dok nisu izgubili zivce i poceli da prete americkom silom.
Nastupilo je vreme kada je najvaznije sirenje uticaja gde ti je slab, pa francuzi vuku balkan prema parizu, a nemci prema briselu kao dva moguca centra dok se pod balkan podrazumeva beograd....ne sofija, i ne atina....a jos manje ankara, gde bi turci hteli da prosire svoj uticaj....
Naravno uvek ostaje ne prihvatanje zabrane, narocito ako imas budalu kao bajden na koju mozes da bacis krivicu....

Araon

Veoma poznat
Poruka
10.711
Па нека ураде, па ћемо имати право стање ствари: Нема слободе, нема суверенитета, нема демократије, ми смо робови, нека се јаве господари да нас преузму!

Доста више тог скривања стварности!

Normalno da neće to da urade, pa najporobljeniji je rob koji misli da to nije.

radeta62

Buduća legenda
Poruka
38.884
Katolici su se ujedinili protiv RUSIJE.

RUSIJA je pravoslavni dakle nikad sankcije, kraj priče. Ovi anglosaksonski srpski dušmani i vatikansko turske botine mogu da...
Zapad nikad slozniji i odlucniji da Rusiju baci na kolena, racunaju prvo ce nju pa onda Kinu ali zajebali su se Rusija je neunistiva.
Zivela Rusija!
Ziveo Putin!

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.