Da Srbija sutra postane punopravni član EU ...

Da li bi ostali u Srbiji ili biste se odselili u neku drugu zemlju?


  • Ukupno glasova
    25
Ti si bajo moj promašio mesto. Idi lepo pred prodavnicu pa natezaj te priče uz ladan Zaječarac.
Твоје слепо занемаривање чињеница оставља последице...

Цениш само по томе да ли ти се нешто свиђа. Ако да, то је тачно, ако не, онда мора да је погрешно.

Објашњавам зашто ми не смемо да будемо проруски оријентисани, а ти добацујеш анегдоте из пијане кафане, и не мислиш да си промашио.
 
Твоје слепо занемаривање чињеница оставља последице...

Цениш само по томе да ли ти се нешто свиђа. Ако да, то је тачно, ако не, онда мора да је погрешно.

Објашњавам зашто ми не смемо да будемо проруски оријентисани, а ти добацујеш анегдоте из пијане кафане, и не мислиш да си промашио.
Čovek koji bljuje rusku propagandu i priča o navodno pokradenim izborima u Rumuniji kaže da nije pro-ruski čovek 😂😂😂😂
What a time to be alive
 
Čovek koji bljuje rusku propagandu i priča o navodno pokradenim izborima u Rumuniji kaže da nije pro-ruski čovek 😂😂😂😂
What a time to be alive
Дозвољено је једино мишљење да је рат против Руса једина опција - слепило у акцији.

Па шта ако би био изабран? Имао је 40% гласова. Не би победио у првом кругу. Остали би свеједно могли да се договоре.

Страх од конкуренције паралише само слабе и неспособне.

"Проруски" Орбан само себично гледа своје интересе. Јефтина енергија, а пословање унутар ЕУ.

Немаш ти ни идеју како привреда ради.
 
Дозвољено је једино мишљење да је рат против Руса једина опција - слепило у акцији.

Па шта ако би био изабран? Имао је 40% гласова. Не би победио у првом кругу. Остали би свеједно могли да се договоре.

Страх од конкуренције паралише само слабе и неспособне.

"Проруски" Орбан само себично гледа своје интересе. Јефтина енергија, а пословање унутар ЕУ.

Немаш ти ни идеју како привреда ради.
Pišeš ćirilicu. To ti otkriva političke stavove i odmah je jasno čiji si. Nemoj da se pretvaraš da ne voliš Putina.
 
Pišeš ćirilicu. To ti otkriva političke stavove i odmah je jasno čiji si. Nemoj da se pretvaraš da ne voliš Putina.
И Бугари пишу ћирилицом. И Македонци. Јесу ли у БРИКСу? Нису још? :roll:

Рекламираш грозоту попут Црвених Кмера... који су слали људе у затвор само зато што носе наочаре.
Прочитај, претпостављам да не знаш о чему пишем https://sr.wikipedia.org/wiki/Црвени_Кмери

Ћирилица је српска, и зато је користим.
И немам уопште примедбе на то што је по Вуку реформисана. Пишемо тачно како говоримо, једнан глас је једно слово. Савршенство.

Ћирилица је била једино писмо код нас све док грозота комунизма није почела од 1945. наовамо да намеће латиницу.
Јел треба да закључим да је свако ко слепо инсистира на страном писму - комуниста?
 
И Бугари пишу ћирилицом. И Македонци. Јесу ли у БРИКСу? Нису још? :roll:

Рекламираш грозоту попут Црвених Кмера... који су слали људе у затвор само зато што носе наочаре.
Прочитај, претпостављам да не знаш о чему пишем https://sr.wikipedia.org/wiki/Црвени_Кмери

Ћирилица је српска, и зато је користим.
И немам уопште примедбе на то што је по Вуку реформисана. Пишемо тачно како говоримо, једнан глас је једно слово. Савршенство.

Ћирилица је била једино писмо код нас све док грозота комунизма није почела од 1945. наовамо да намеће латиницу.
Јел треба да закључим да је свако ко слепо инсистира на страном писму - комуниста?
GRozota komunizma lol
 

Back
Top