Da smo na vreme registrovali katoličke i muslimanske Srbe sada bi imali večnu tampon zonu!

nesko101

Elita
Poruka
18.163
Autorska
Ovo je vrlo bolno pitanje za pravoslavne Srbe.
Praoslavni Srbi su pod udarom zato što su kroz vekove otuđili sve one koji više nisu pravoslavni Srbi.
Kod pravoslavnih Srba nije bilo dovoljno čojstva pa sada moramo ratovati svakih par decenija.Verujte rata će novog biti jer Srbi po Crnoj Gori se vidi da su uklješteni i da neće izdržati najavljeno otuđenje SPC kao i svoje teritorije Kosmeta bez nekog građanskog rata koj i će doći i zbog Vojvodine koja će tražiti državu u državi.
 
0a1.jpg
 
Nađi sličnu temu o ovome na krstarici i skidam ti kapu.
Пуна капа истих о Србима муслиманима&католицима које је, гле чуда, СПЦ одбила од српства... Прежвакано милион пута, ал ако те то весели ти разгули.
 
Пуна капа истих о Србима муслиманима&католицима које је, гле чуда, СПЦ одбила од српства... Прежвакано милион пута, ал ако те то весели ти разгули.
Vidi ja bih oprostio svakom Bošnjaku ako želi da se zove Srbinom muslimanske vere.Bilo bi bolje za Srbe nego što je bilo u vreme Bezbožnišva komunističke tiranije nad pravoslavnim vernicima.Što se tiče SPC sada se vidi da su uvek bili saučesnici aktuelnih režima.
 
Vidi ja bih oprostio svakom Bošnjaku ako želi da se zove Srbinom muslimanske vere.Bilo bi bolje za Srbe nego što je bilo u vreme Bezbožnišva komunističke tiranije nad pravoslavnim vernicima.Što se tiče SPC sada se vidi da su uvek bili saučesnici aktuelnih režima.
Mjesate pojmove kako vam odgovara. Srbi su nacija čiji je otac Sveti Sava i nacija čiji je temelj pravoslavna crkva. Kako misliš muslimane tu ubaciti. I Srbija je Raska koja je promjenila ima ništa drugo. Bošnjani su ginuli ako bi Raska pokušala da uzma dio teritorije od Bosne u Srednjem vijeku i današnji pravoslavci u Bosni su se Raskoj priključuji na osnovu priče. Najbolje riješenje je bila Jugoslovenska nacija koja se zasniva na osnovu jezika a ne nacije na osnovu vjere.
 
Vidi ja bih oprostio svakom Bošnjaku ako želi da se zove Srbinom muslimanske vere.Bilo bi bolje za Srbe nego što je bilo u vreme Bezbožnišva komunističke tiranije nad pravoslavnim vernicima.Što se tiče SPC sada se vidi da su uvek bili saučesnici aktuelnih režima.
I ja sam oprostio svim popravoslavljenim Hrvatima to što se nazivaju Srbima
 

Back
Top