Da se zna kada Srbin Bozic slavi !!!

Poruka
23.131
Српски Тексас у Калифорнији


Српско обележавање Божића у америчком градићу Џексон привукло је пажњу тамошњих ТВ станице, а снимак је постао хит и на Јутјубу, иако је реч о прошлогодишњој прослави.................

http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/2/Свет/823936/Српски+Тексас+у+Калифорнији.html
:worth:
:mafijas::mafijas::mafijas::mafijas::mafijas:

Краљеви, легенде...ШАХОВИ!
 
nije li pucanje u sred grada kaznjivo zakonom? i pop se ogradio i izjavio da to nema veze sa religijom (a i da jeste trebalo bi zabraniti takve gluposti)...
kao da se mi ovde u srbiji nismo dovoljno blamirali pa nam ovi kaubojci priskacu u pomoc svojim srBstvom...

Alo bre indijanac , to shto vidish je Amerika , a ne banana Srbistan. Tamo moze da se puca ako gradonachelnik dozvoli , ali to tvom zutom mozgu nije pojmljivo.
 
nije li pucanje u sred grada kaznjivo zakonom? i pop se ogradio i izjavio da to nema veze sa religijom (a i da jeste trebalo bi zabraniti takve gluposti)...
kao da se mi ovde u srbiji nismo dovoljno blamirali pa nam ovi kaubojci priskacu u pomoc svojim srBstvom...

pucanje bojevom municijom verovatno da jeste, ovi koriste corke kako su i sami rekli na snimku.
kao i svaki drugi vatromet ili petarda
 
mechbullsmiley.gif
 
Ma znam , ali vidim da je indijanac zapenio. Kao , njemu sada blam sto se ovi nashi seljoberishu .

meni moja pripadnost srpskoj naciji nije primarna. ja sam na prvom mestu neciji suprug i otac. ne dozivljavam sebe srBendom na nacin na koji je to danas popularno.

bolidine sa linka jesu blamatori i to im ne mozes uskratiti...

tvoj problem je sto odmah lepis obojene etikete...
 

Back
Top