da se vrati ankica :(

Зоки

Legenda
VIP
Poruka
53.990
evo, nije sad da ja nesto tu i to, okej al sine mislim kako, pa sta da kazem ovaj mislijo sam ja al bre brate okej to sve i kad pogledas sa druge strane je okaej e sad dolazimo do onog ali, e pa to ali pravi razliku mislim znaci eeeeeej, pa brate gde to ima , jeiga daj da razmislimo kolektivno i da kazemo sad svi ono poznato a ne ovako, ma idi ... eto a vi?

kapiram, nek ide ako oce dode i treba dode ako ima negde bolje i zelim joj ja srecu i to... ali brate glasine kazu da je proterana epa jeiga to ne bi trebalo da dozvolimo... eto :heart:
 

Back
Top