da se smejem il da plačem...

baby jane

Buduća legenda
Poruka
44.496
elem, u kratkim crtama...bila ja sinoć sa žemskinjama u grad, i dešava se to da konobar koji nas je služio cele večeri počne da mi šalje male signale, pokušava da mi se svidi...drugarice primete što on obilazi oko mene sve više i više, peva mi stihove pesama i tome sličnoz:D
i ja onda krenem kući, mora da se ustaje rano zbog posla...i on mi traži broj...kažem, imam momka i ne zanima me ispijanje kafa sa nekim kome sam se dopala kao devojka...kaže, šta ima veze, rešićemo mi već tog tvog momka(:zcepanje:)
kažem, nema šta tu da se rešava, sve je jasno ko dan: )
i kažem mu još da mogu da se vidim s njim na kafi onda kad sa tim istim drugaricama dođem u taj isti kafić gde on radi...i odem...z:lol:

posle mi jedna šalje poruku kako je on došao do zaključka da sam ja nesrećna u vezi jer cele večeri flertujem s njim:eek::eek::eek:
mislim, ko je tu lud a ko zbunjen?

p.s. prestaću da budem ljubazna i imaću nadrk stav kad sledećeg puta idem negde u provod...kad mi konobar donese piće, popreko ću da ga gledam...:rotf:
uf, ovo i nije bilo baš kratkoz:D

eto, šta biste vi na mome mestu:mrgreen:?

just S.

Iskusan
Poruka
5.258
elem, u kratkim crtama...bila ja sinoć sa žemskinjama u grad, i dešava se to da konobar koji nas je služio cele večeri počne da mi šalje male signale, pokušava da mi se svidi...drugarice primete što on obilazi oko mene sve više i više, peva mi stihove pesama i tome sličnoz:D
i ja onda krenem kući, mora da se ustaje rano zbog posla...i on mi traži broj...kažem, imam momka i ne zanima me ispijanje kafa sa nekim kome sam se dopala kao devojka...kaže, šta ima veze, rešićemo mi već tog tvog momka(:zcepanje:)
kažem, nema šta tu da se rešava, sve je jasno ko dan: )
i kažem mu još da mogu da se vidim s njim na kafi onda kad sa tim istim drugaricama dođem u taj isti kafić gde on radi...i odem...z:lol:

posle mi jedna šalje poruku kako je on došao do zaključka da sam ja nesrećna u vezi jer cele večeri flertujem s njim:eek::eek::eek:mislim, ko je tu lud a ko zbunjen?

p.s. prestaću da budem ljubazna i imaću nadrk stav kad sledećeg puta idem negde u provod...kad mi konobar donese piće, popreko ću da ga gledam...:rotf:
uf, ovo i nije bilo baš kratkoz:D

eto, šta biste vi na mome mestu:mrgreen:?

dusa moja, kako te skuzila..z:mrgreen:

blago tebi pa imas takve dusebriznike...
iskuliraj zeno, a sto se naslova tice NASMIJ SE z:lol:

Poslednja izmena:

just S.

Iskusan
Poruka
5.258
Očigledan trik je to za "nije srećna u vezi, čim flertuje sa mnom"!
Ili pak je jedan od onih koji sve pogrešno zaključuju, odnosno onako kako njima odgovara.
Sve u svemu, prljav je igrač taj konobar. :D

zasto?

svidjela mu se cura, lik pokusao-nije uspio.

zar flertuju samo nesrecni u vezi, konkretno u ovom slucaju ne skontah da je baby flertovala uopste?

baby jane

Buduća legenda
Poruka
44.496
meni se nije dopalo to što je pokušao posle mog odlaska da me "analizira" kod mojih drugarica...a da sam mu rekla, skinuo bi mi zvezdu s neba kako je bio ljubazan prema meni...
opet se povlači ono večito pitanje, dal je moguće da je moja ljubaznost il šta god to bilo, protumačeno kao neki signal za flert sa moje strane?
prosto ga nisam primećivala dok nam ne donese piće il mi direktno priđe da me pita nešto...:D

a da se smejem, smejem se celog dana...:lol::lol::lol:

baby jane

Buduća legenda
Poruka
44.496
Naslov je pretenciozan.Ne morash da ponavljash kako si zgodna,svi imamo ochi.Inache na 4umu ima dosta lepshih i zgodnijih od tebe.Shto ne postavljaju fotke,ne znam.
@tema
Da smo normalni mushkarci,svaki drugi bi koristio trikove kao ovaj konobar.

tema nije o tome da li sam il nisam zgodna...očigledno je da muškarci ipak jesu malo tupavi kad je tumačenje i najprostijih stvari u pitanju...: )

Cru*

Veoma poznat
Poruka
10.148
meni se nije dopalo to što je pokušao posle mog odlaska da me "analizira" kod mojih drugarica...a da sam mu rekla, skinuo bi mi zvezdu s neba kako je bio ljubazan prema meni...
opet se povlači ono večito pitanje, dal je moguće da je moja ljubaznost il šta god to bilo, protumačeno kao neki signal za flert sa moje strane?
prosto ga nisam primećivala dok nam ne donese piće il mi direktno priđe da me pita nešto...:D

Ja sam prvo shvatila da je drugarica sama dosla do zakljucka o tome sta je on mislio :lol:

Ne verujem da tvoja ljubaznost ima veze s tim, nego da ga je bilo blam sto si ga ispalila pa se pravdao u smislu "nisam ja hteo, jurila ona mene"

A da je smesno, smesno je :lol:

P.S. Nemoj da budes nadrk, ispasce na kraju da si takva jer si nesrecna u vezi :think::lol:

Neva

Poznat
Poruka
7.358
a poenta teme je ...?...ovo tvoje iskustvo je nesto toliko jednostavno, toliko beznacajno i toliko se svima desava u zivotu bez obzira na pol i vrstu ( i zivotinje imaju ovaj ritual )...zaista ne razumem potrebu da sad mi treba da olajavamo nekog momka i njegove namere, a isto tako ne mislim ni da ima potrebe da pisemo bajke na jednu krajnje dosadnu i toliko puta prezvakanu temu...

baby jane

Buduća legenda
Poruka
44.496
a poenta teme je ...?...ovo tvoje iskustvo je nesto toliko jednostavno, toliko beznacajno i toliko se svima desava u zivotu bez obzira na pol i vrstu ( i zivotinje imaju ovaj ritual )...zaista ne razumem potrebu da sad mi treba da olajavamo nekog momka i njegove namere, a isto tako ne mislim ni da ima potrebe da pisemo bajke na jednu krajnje dosadnu i toliko puta prezvakanu temu...

onda je lepo zaobiđeš...ako ti je dosadna...: )

smaki*

Elita
Poruka
15.961

Naravno da je moguće. Primetila sam da neki muškaraci baš svako ponašanje žena tumače kao flert. Npr, ako si fina, znači da flertuješ. Ako nisi fina, ponovo flertuješ jer glumiš tvrd orah. :lol:

PS. flertuješ jer nisi srećna u vezi. Izlaziš sa drugaricama jer nisi srećna u vezi (da jesi, izašla bi sa momkom). :lol: itd itd

dobra predskazanja

Buduća legenda
Banovan
Poruka
48.596

meni se to desavalo. razlog je jednostavan- opustena sam kada su u pitanju muskarci koji mi se ne svidjaju. oni to tumace kao flert i tako u krug. :sanke: kada su u pitanju neko ko mi se svidjaju zbunim se, budem hladna, ukocena, ko da ga ne podnosim. tuga ziva.

baby jane

Buduća legenda
Poruka
44.496
meni se to desavalo. razlog je jednostavan- opustena sam kada su u pitanju muskarci koji mi se ne svidjaju. oni to tumace kao flert i tako u krug. :sanke: kada su u pitanju neko ko mi se svidjaju zbunim se, budem hladna, ukocena, ko da ga ne podnosim. tuga ziva.

šta onda da preduzmemo povodom toga:aha:?
da se onda pravimo da nam se svako ko nam priđe dopada...il kako?
: )

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.