- Poruka
- 23.739
Поздрав Србендо у погрешном народу рођени...Pozdrav Esfigmenu.
Nego, nisi li ti u nekoj korizmi?
Sijetio sam te se prije neki dan kada sam stavljao videozapis Prkačina.
Помени и у молитви није на одмет
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Поздрав Србендо у погрешном народу рођени...Pozdrav Esfigmenu.
Nego, nisi li ti u nekoj korizmi?
Sijetio sam te se prije neki dan kada sam stavljao videozapis Prkačina.
ma pevao sam vidovdancudo da ti nisi, ili se foliras pa pises sa fona u pazi dok hvatas predah jer si izgubio glas urlajuci aco srbie aco srbine...

ilima pevao sam vidovdan![]()
nemoj pricati da to govore?ili
ko ne skace taj je Đaci !

pa valjda kontra, blokaderima i onom Ćaci...nemoj pricati da to govore?![]()

Opa
,kakva je ovo pornografija, nismo vise supermodernator pa krenuli nestasluci.Ne sme žena ni nogu da izbaci a da je ne optužite da je nestašnaOpa,kakva je ovo pornografija, nismo vise supermodernator pa krenuli nestasluci.

Pa gde ovo ima da se vidiOpa,kakva je ovo pornografija, nismo vise supermodernator pa krenuli nestasluci.
To je kompliment, mi volimo nestasneNe sme žena ni nogu da izbaci a da je ne optužite da je nestašna![]()

Sad smem..nije više supermod
Dobijali po 100 evra oni.saldo...koliko ovo kosta....ovi sns bajkeri, mogu samo doci iz dve grupacije, a to su navijacke grupe i policije
Lagerta, sve je to cirkus...od tih bajkera, nijedan nije tu besplatno...cak i oni krezubi, koji zderu pljeskavice, tu su bar za 2000 ili 3000 dinara...Dobijali po 100 evra oni.
Ali ovo su podaci, ne znam koliko su sigurni ali sam negde čitala da su dobijali po 100 evra ovi bajkeri.Lagerta, sve je to cirkus...od tih bajkera, nijedan nije tu besplatno...cak i oni krezubi, koji zderu pljeskavice, tu su bar za 2000 ili 3000 dinara...
verujem da je to istina...kazem, da tolika gomila bajkera, nije tu besplatno...navijacke gtupe, policajci,a moguce i da tu ima bajkera Milorada Dodika...jos gora varijanta, da je tu Albin Kurti, bar nesto pomogaoAli ovo su podaci, ne znam koliko su sigurni ali sam negde čitala da su dobijali po 100 evra ovi bajkeri.
Dok ne vidim gaćice, ne bih znao kâstiŠta je ovo?
PS 5, Xbox X ili Switch 2?![]()
Bolje se razbiraš u te igre.Jel ti muž u Areni?![]()
Za nop stop zamlaćivanje je bila i ostala ZeldaBolje se razbiraš u te igre.
Ja bih da mu kupimo neku najskuplju i najdužu pa da se imamo i mi sučim zanimati.
Palim se na autoritete..modelsice i tako
Nema baki, hebe krštenica.Jel liči na Lagertu
Ima ex supermod da nas noćas sanja.
PS: Igrao sam igrica i previše. Sad izgubio reflekse i samo laganini..taktički![]()
ja kad prdnemI ja tako dignem nogu kada se oglašavam![]()