- Poruka
- 139.074
Da vidimo ko je sve ovde ..jer su odsutni u areni 

Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.

@ScipioAfricanus u bajkerskoj koloni, jedno priča, drugo radi a Bog Sveti će ga znati šta tek misli...Da vidimo ko je sve ovde ..jer su odsutni u areni![]()
Ukro si mi temu. Hteo sam još opre sat vremnena da pitam gde je narod, a onda se setih da su otišli u ArenuDa vidimo ko je sve ovde ..jer su odsutni u areni![]()

Ukro si mi temu. Hteo sam još opre sat vremnena da pitam gde je narod, a onda se setih da su otišli u Arenu![]()

Hoćete da kažete da su forumaši otišli u Arenu i da nas prisutno na prste jedne ruke ovde da stvaramo privid?Ukro si mi temu. Hteo sam još opre sat vremnena da pitam gde je narod, a onda se setih da su otišli u Arenu![]()
Ništa ti ovo ne pomaže haha
Ništa ti ovo ne pomaže haha
Možeš da sretneš više od pola foruma tu.Javljam se iz Arene, atmosfera je veličanstvena.
![]()
Ovce su za šišanje. Bolje da smo otišli, kanula bi neka lova i sendviče sa parizerom, onim na akciji.Da vidimo ko je sve ovde ..jer su odsutni u areni![]()
Pozdravi @Lagerta @Miloš38 @nesko101 @Mstislav @aleksije radicevic i ostale kad ih sretnešJavljam se iz Arene, atmosfera je veličanstvena.
![]()
Ovce su za šišanje. Bolje da smo otišli, kanula bi neka lova i sendviče sa parizerom, onim na akciji.
Fazoni & Fore
Gladni i bez para, ali je zez za pamćenje, to da!Ovo više vredi, bolja zabava.