Da (se) pohvalim

Meni su posvecene Cecine pesme, to su sve moje rechenice koje sam ja rekla, najlepshe su one koje sam rekla dechku, kad sam jednom plakala ko kisha u njegovom zagrljaju letele su krupne suze na sve strane kad ih dokachimo rukama ili glavom, i onda sam se ja nasmejala i rekla sam "moje suze padaju na gore, moje suze padaju prema tebi" :D , pa onda, stalno sam jela onu chokoladicu GROM i jednom mi je izletelo "lepi grome moj", i tako josh stotinu rechenica.A kad sam prichala o nama prichala sam "njegovo srce kuca u mom srcu a moje srce kuca u njegovom srcu, vise se ne zna chije je srce u chijem, to tako mora jednom da eksplodira buuum" :-D "Moje je srce kao svila na kaldrmi" ........Ako niste znali, ja sam odluchila da se javno pohvalim.Od sad kad chujete neku novokomponovanu pesmu sasvim novu ili neku od pre 3 - 4 godine, razmislite, mozda je i ta pesma napisana za mene. :D
 
Uspesno sam zavrsio kurs engleskog jezika , imao sam samo jednu gresku , a bio sam siguran 100% da je sve tacno procenite sami :) :
87da1abe-1.jpg
 

Back
Top