Da (se) pohvalim

Instalirao sam portal
secret_smile.gif
 
a ja opet mogu da ga... :roll:

idalje stara centrala + dvojnik - bilo kakav pristup internetu :?

čime da se pohvalim uopšte... Ne znam, opet sam promašila temu a bedak mi je da izbrišem ovo što sam nakuckala
 
:shock: ptica???? sada??? :?
ma neee ....

Čuvarkuća (Sempervivum tectorum)
Sva narodna imena ove biljke vezana su za život i zdravlje: uzludobar, ozluživ, podsiluživ, vazdaživ. Isto značenje imaju i latinski nazivi sempervivum i grčki aeixwn. Čuvarkuća čuva kuću od groma, veštica i bolesti. Kao lek koristi se svež list i iz njega iscedjen sok. Dobro ga je ponekad pojesti zdravlja radi. Narodna poslovica kaže da je čuvarkuća bolja na kući nego dva psa pred kućom.
 
littlefoot:
Imam prijatelja koji je prosle nedelje uz sjajnu organizaciju preselio svoju porodicu (zenu i bebu) u veci stan. Bas sam ponosna na njega. Vredan i pametan momak. :)
Drago mi je zbog njega, iako ga ne poznajem, a i zbog tebe, jer vidim da si bas srecna zbog njega, a to je bas nice:-).Pozdrav!
 
gigule:
:shock: ptica???? sada??? :?
ma neee ....

Čuvarkuća (Sempervivum tectorum)
Sva narodna imena ove biljke vezana su za život i zdravlje: uzludobar, ozluživ, podsiluživ, vazdaživ. Isto značenje imaju i latinski nazivi sempervivum i grčki aeixwn. Čuvarkuća čuva kuću od groma, veštica i bolesti. Kao lek koristi se svež list i iz njega iscedjen sok. Dobro ga je ponekad pojesti zdravlja radi. Narodna poslovica kaže da je čuvarkuća bolja na kući nego dva psa pred kućom.

Ah da sad se setih sta je cuvarkuca, nego prvo mi je zvucalo kao vrsta neke ptice, pa reko gde sad nadje da kupujes pticu iz Japana
shocked.gif
 

Back
Top