DA SAZNATE DA NEKO SUTRA ODLAZI

Hallo

Obećava
Poruka
61
E pa ovako....U ovom trenutku, dok ja ovo piskaram, jedna meni draga osoba, pakuje svoje stvari jer noćas odlazi...zauvek...u inostranstvo...Ta osoba mi nikad nije bila bliska onoliko koliko sam ja to želela. Svoju priliku sam propustila...A mogla sam mnogo toga da učinim...I sinoć kada sam to saznala, probala sam da mu se obratim, ali je on bio hladan i poricao je svoj odlazak...Onda sam shvatila da je malo kasno za sve.Previše sam čekala...Osećam se očajno i mrzim sebe što se nisam borila za svoju sreću.
A za vas imam dva pitanja:
1. da li ste nekoga na taj način izgubili a da mu nikada niste rekli ono što imate, ili ste to učinili u poslednjem trenutku?
2.Da saznate da neko sutra odlazi, da je sutra smak sveta ili da će nas ošinuti neka kometa i slično, šta biste sve uradili, koga biste potražili, koga biste poljubili, koga zagrlili-šta bi učinili za tih 24h?
 
Život je kratak,sve brzo prolazi i menja se..treba ga iskoristit max živet kao da je svaki dan poslednji isto tako reci nekoj osobi ono što smatramo da bi trebali jer ne znamo oćemo sutra biti živi mi ili on/ona dali će postojati ovaj svet. Činjenica je samo da kada čovek sazna da boluje od neke bolesti onda je spreman svega da se odrekne da se bolje čuva al onda obično bude kasno isto tako je i s ovim...
 
Hallo:
E pa ovako....U ovom trenutku, dok ja ovo piskaram, jedna meni draga osoba, pakuje svoje stvari jer noćas odlazi...zauvek...u inostranstvo...Ta osoba mi nikad nije bila bliska onoliko koliko sam ja to želela. Svoju priliku sam propustila...A mogla sam mnogo toga da učinim...I sinoć kada sam to saznala, probala sam da mu se obratim, ali je on bio hladan i poricao je svoj odlazak...Onda sam shvatila da je malo kasno za sve.Previše sam čekala...Osećam se očajno i mrzim sebe što se nisam borila za svoju sreću.
A za vas imam dva pitanja:
1. da li ste nekoga na taj način izgubili a da mu nikada niste rekli ono što imate, ili ste to učinili u poslednjem trenutku?
2.Da saznate da neko sutra odlazi, da je sutra smak sveta ili da će nas ošinuti neka kometa i slično, šta biste sve uradili, koga biste potražili, koga biste poljubili, koga zagrlili-šta bi učinili za tih 24h?


Ako imas odredjeno vreme da nesto napravis u zivotu, a ti to nisi napravio. Nikad nemoj zaliti zato sto nisi.
 
Hallo:
E pa ovako....U ovom trenutku, dok ja ovo piskaram, jedna meni draga osoba, pakuje svoje stvari jer noćas odlazi...zauvek...u inostranstvo...Ta osoba mi nikad nije bila bliska onoliko koliko sam ja to želela. Svoju priliku sam propustila...A mogla sam mnogo toga da učinim...I sinoć kada sam to saznala, probala sam da mu se obratim, ali je on bio hladan i poricao je svoj odlazak...Onda sam shvatila da je malo kasno za sve.Previše sam čekala...Osećam se očajno i mrzim sebe što se nisam borila za svoju sreću.
A za vas imam dva pitanja:
1. da li ste nekoga na taj način izgubili a da mu nikada niste rekli ono što imate, ili ste to učinili u poslednjem trenutku?
2.Da saznate da neko sutra odlazi, da je sutra smak sveta ili da će nas ošinuti neka kometa i slično, šta biste sve uradili, koga biste potražili, koga biste poljubili, koga zagrlili-šta bi učinili za tih 24h?


Ako nisi s njim onda on nije onaj pravi..Ne kaj se zbog propushtenih prilika ...Shvati
da je on propustio priliku da bude sa tobom..
 
Vreme i daljina lece sve, a narocito pricu koja nije istinski ni pocela. Budi zadovoljna sto nisi bila u dubljoj vezi nego sto jesi jer bi ti sada bilo jos teze.
Ako te ne prodje za izvesno vreme - spakuj se i idi za njim. Ako zaista to zelis naci ces nacina.
Drzim ti pesnice u svakom slucaju
 
Hallo:
1. da li ste nekoga na taj način izgubili a da mu nikada niste rekli ono što imate, ili ste to učinili u poslednjem trenutku?
2.Da saznate da neko sutra odlazi, da je sutra smak sveta ili da će nas ošinuti neka kometa i slično, šta biste sve uradili, koga biste potražili, koga biste poljubili, koga zagrlili-šta bi učinili za tih 24h?
1. Covek nikada ne kaze sve sto je zeleo, ili makar ne dovoljno puta :mrgreen:
2. Verujem da bih plakao svih 24h...
 
Uhvatila ga i rekla sve što mislim i osećam, i uradila sve što sam želela a nisam... I onako on odlazi, pa i ako se ispališ nema veze...
1.Meni su dve drage osobe jaaakooo daleko, i žao mi je što vreme sa njima nije bolje iskorišćeno. Sada kada ih vidim, jednom u dve godine, tih 2-3 meseca radim sve kako bih im pokazala koliko mi znače... A to im nisam toliko pokazivala dok su uz mene bili svakodnevno...Sad se kajem
2.Zatvorila bih se u sobu, sredila najbolje što umem... Onda razmišljala kome nisam rekla nešto što sam htela i trčala od jednog do drugog. Priznala bih sve laži i grehove, izvinila se, otišla na omiljeno mesto i prepričavala samoj sebi svoj život dok me ne strefi to što mi je suđeno
 
Ja bih terao po starome, nije u redu da on trpi nesto sto ne mora. Ocu reci: posto mu nisi rekla na vreme nemoj mu ni reci, jel ako mu je stalo on ce prolaziti kroz sve to sto si ti prolazila, a mozda i gore. A tebi ako je stalo do njega neces ga staviti u takvu situaciju. Ako me razumes. Srecno
 
He, nisam mogla da odolim da ne postavim ovo, nekako mi bas leglo na temu...

>> > Da li znas ???
>> > Da li znas da kad nekome zavidis to je
>> > zato sto ti se ta osoba u stvari svidja?
>> >
>> > Da li znas da oni koji su naizgled vrlo
>> > jaki u stvari imaju vrlo osecajno srce i vrlo su
>> > ranjivi?
>> >
>> > Da li znas da oni koji uvek brane druge u stvari
>> > trebaju nekoga ko ce braniti njih?
>> >
>> > Da li znas da su tri reci koje je najteze izgovoriti:
>> > Volim te, Oprosti i Pomozi mi
>> >
>> > Ljudi koji ih izgovaraju stvarno ih trebaju i
>> > osecaju njihovu tezinu, to su ljudi koje moras
>> > postovati i ceniti.
>> >
>> > Da li znas da ljudi koji drugima prave drustvo i
>> > pomazu im u stvari sami trebaju drustvo i pomoc?
>> >
>> > Da li znas da su ljudi koji nose crveno
>> > sigurniji u sebe?
>> >
>> > Da li znas da ljudi koji nose zuto znaju uzivati u
>> > svojoj lepoti?
>> >
>> > Da li znas da ljudi koji nose crno zele ostati
>> > neprimeceni i trebaju tvoju pomoc i razumevanje?
>> >
>> > Da li znas da se tvoja pomoc drugima uvek vraca
>> > dvostruko?
>> >
>> > Da li znas da oni koji te najvise trebaju tebi ne
>> > znace nista?
>> >
>> > Da li znas da je lakse reci nekome sta o secas
>> > preko pisma nego to isto reci u lice? Ali da li znas
>> > da ako to kazes u lice ima puno vecu vrednost?
>> >
>> > Da li znas da su stvari koje je najteze uciniti
>> > ili reci vrednije od najskupljih stvari koje mozes
>> > kupiti novcem?
>> >
>> > Da li znas da ako nesto lepo zamolis, sigurno ces i
>> > dobiti?
>> >
>> > Da li znas da mozes ostvariti svoje snove, mozes
>> > se zaljubiti, postati bogat, ostati zdrav? Ako verujes
>> > u svoje snove iznenadices se sto si sve sposoban
>> > uciniti!
>> >
>> > Ne veruj nista sto sam ti rekla dok to i sam ne
>> > iskusis. Ako znas nekoga kome je potrebno nesto od
>> > ovoga sto sam spomenula i pruzis joj/mu svoju pomoc,
>> > videces da ce ti se dvostruko vratiti.
>> >
>> > DA LI ZNAS DA MOZES UVEK RACUNATI NA MENE???
>> > U TRENUTKU, VREMENU I MESTU KAD ME ZATREBAS , POZOVI
>> > ME I BICU SA TOBOM!
>> >
>> > "Jednog dana promenicemo svet ili ga vec menjamo."
>> >
>> > LOPTA JE SADA U TVOJIM RUKAMA...
>> > Kada bismo znali da ce svet prestati da postoji za 24
>> > sata, sve telefonske linije, svi cetovi i e-mailovi
>> > bili bi zakrceni porukama: " Zao mi je sto sam ti
>> > naneo/la bol.", "Oprosti mi", "Volim te", "Vrlo te
>> > cenim", Cuvaj se", ili "Oduvek sam te voleo/la ali ti
>> > to nikad nisam rekao/la".
>> >
>> >
>> >
>> > Danas je lopta prijateljstva u tvojim rukama,
>> > posalji ovo svojim istinskim prijateljima (ukljucujuci
>> > i mene). Nemoj se osecati lose ako niko tebi ne
>> > uzvrati poruku jer na kraju ces shvatiti da si ti
>> > prvi/a zakotrljao/la loptu koja je usrecila druge...
>> >
 
Najgore je sto ja mogu da odem ako ispadne sve pogresno!
Mrzim ovu temu, samo me podseca na proklete rastanke.
Mrzim sto sam se sada setio da ne volim aerodrome, autobuske i zeleznicke stanice jer, ma koliko me podsecaju na lepe momente docekivanja nekoga, takodje odzvanjaju kao RASTANAK u mojoj glavi. Jer nema niceg goreg nego kada potpuno SAM se oprastas od jedne moguce velike ljubavi, a ono pise da avion za Stockholm krece za 30 minuta. A onda znas da ces kroz 3 sata sedeti na aerodromu u tom istom Stockholmu cekajuci avion za Jyksiväälu, da te odnese daleko od poznatog sveta... Da li moze ista vise da boli od toga, nocas, u ovom momentu?
 

Back
Top