Da sam znala da je moja beba slepa, verovatno bih pobacila!

Sensei

Master
Moderator
Poruka
67.384
Britanska starleta i rijaliti zvezda Kejti Prajs majka je petoro dece, a njen dvadesetogodišnji sin Harvi je autističan, boluje od ADHD-a, ima genetski poremećaj koji je poznat kao Prader-Vili, a na sve to je i slep.

Rijaliti zvezda ga je rodila sa svega 23 godine, a niz njegovih poremećaja, znatno im je otežao život.


- Znam da je to užasna stvar da se kaže, ali nadam se da će da umre pre mene jer neće moći da se snađe bez mene. Ostala deca bi bila tužna da umrem, jasno, ali on ne bi shvatao zašto se ne vraćam - izjavila je.

Image2.jpg

izvor

Da li to može da kaže jedna majka?
 
vidi, tekst je nezahvalan za komentarisanje jer u neku ruku i jeste u pravu.

ako postoji velika sansa da dete bude hendikepirano, da li je sebicno od strane roditelja da ispuni sopstvenu zelju i ima dete po cenu da dete ne bude kako treba?

to je vrlo mucno i tesko pitanje.
Mene "nažuljala" rečenica: nadam se da će umrijeti prije mene
Mislim, rodio se, ima 20 godina, postoji, živ je. :(
 
Ајој, мало је мучна тема да би се сензационалисала.
Наслов извадили из контекста, па још та фотка из младости очигледно... Хмм
a i ona je javno menjala mišljenje čas ovako čas onako. Skretala je na sebe pažnju i to na upitan način
 
a i ona je javno menjala mišljenje čas ovako čas onako. Skretala je na sebe pažnju i to na upitan način
Ок, нисам у току ал капирам да брине о њему. Види се да јесте фијук, а запале јој баш гадне карте.
Знаш да таквим родитељима јесте највећа брига шта ће бити са дететом кад они умру.
 
Britanska starleta i rijaliti zvezda Kejti Prajs majka je petoro dece, a njen dvadesetogodišnji sin Harvi je autističan, boluje od ADHD-a, ima genetski poremećaj koji je poznat kao Prader-Vili, a na sve to je i slep.

Rijaliti zvezda ga je rodila sa svega 23 godine, a niz njegovih poremećaja, znatno im je otežao život.


- Znam da je to užasna stvar da se kaže, ali nadam se da će da umre pre mene jer neće moći da se snađe bez mene. Ostala deca bi bila tužna da umrem, jasno, ali on ne bi shvatao zašto se ne vraćam - izjavila je.

Pogledajte prilog 1277521
izvor

Da li to može da kaže jedna majka?
Ona je sve,samo nemajka.Ko sve ima decu,a toliko dobrih ljudi i parova ne mogu da imaju decu.
 
Ок, нисам у току ал капирам да брине о њему. Види се да јесте фијук, а запале јој баш гадне карте.
Знаш да таквим родитељима јесте највећа брига шта ће бити са дететом кад они умру.
da, znam neke ljude u realu
 
Lako je teoretisati kad nemas takvo iskustvo.
Ne osudjujem je, sugurno to nije rekla tek tako.Ona najbolje zna koliko je tom djetetu tesko i koliko ce mu biti teze, kad ne bude imalo ni majku da o njemu brine.
Kakva god da je,starleta,ovakva,onakva...ona je ipak majka koja ima bolesno dijete.A nije ga se odrekla.
Mislim,prvi put cujem za nju i ne znam nista o njoj licno.
 
Britanska starleta i rijaliti zvezda Kejti Prajs majka je petoro dece, a njen dvadesetogodišnji sin Harvi je autističan, boluje od ADHD-a, ima genetski poremećaj koji je poznat kao Prader-Vili, a na sve to je i slep.

Rijaliti zvezda ga je rodila sa svega 23 godine, a niz njegovih poremećaja, znatno im je otežao život.


- Znam da je to užasna stvar da se kaže, ali nadam se da će da umre pre mene jer neće moći da se snađe bez mene. Ostala deca bi bila tužna da umrem, jasno, ali on ne bi shvatao zašto se ne vraćam - izjavila je.

Pogledajte prilog 1277521
izvor

Da li to može da kaže jedna majka?
Verovatno i njena majka to isto misli...
Da je bolje da je pobacila kad je vidi na šta liči sad.
Užas blagi...:zroll:
 
Britanska starleta i rijaliti zvezda Kejti Prajs majka je petoro dece, a njen dvadesetogodišnji sin Harvi je autističan, boluje od ADHD-a, ima genetski poremećaj koji je poznat kao Prader-Vili, a na sve to je i slep.

Rijaliti zvezda ga je rodila sa svega 23 godine, a niz njegovih poremećaja, znatno im je otežao život.


- Znam da je to užasna stvar da se kaže, ali nadam se da će da umre pre mene jer neće moći da se snađe bez mene. Ostala deca bi bila tužna da umrem, jasno, ali on ne bi shvatao zašto se ne vraćam - izjavila je.

Pogledajte prilog 1277521
izvor

Da li to može da kaže jedna majka?
Не може.
 

Back
Top