Da sam bogat (a)...

Jugoslav Čvarak

Veoma poznat
Poruka
13.921
chronacher-fireplace-bandb-builders-img~6ad19b7a0ef0a5e4_14-3644-1-818dd3b.jpg

I za kraj, moja luksuzna kucica od medenjaka, brvnara u zapadnoj Montani s obaveznim jelenjim i krmkovim prepariranim glavurdama iznad kamina, u slucaju da mi zaluta neki hipsterski vegan da ga ne moram tjerati oruzjem van, vec da od straha i gadjenja sam utekne glavom bez obzira.

I to bi bilo to, jedna kuca, jedan auto, kolekcija oruzja, nista spektakularno.

Sensei

Buduća legenda
Moderator
Poruka
39.542
chronacher-fireplace-bandb-builders-img~6ad19b7a0ef0a5e4_14-3644-1-818dd3b.jpg

I za kraj, moja luksuzna kucica od medenjaka, brvnara u zapadnoj Montani s obaveznim jelenjim i krmkovim prepariranim glavurdama iznad kamina, u slucaju da mi zaluta neki hipsterski vegan da ga ne moram tjerati oruzjem van, vec da od straha i gadjenja sam utekne glavom bez obzira.

I to bi bilo to, jedna kuca, jedan auto, kolekcija oruzja, nista spektakularno.
a konj?

Duki Lu

Elita
Poruka
24.255
Ma ne bih ništa kupovala,da se posle bakćem sa porezima. Sve bih potrošila po kafanama i samo bih iznajmljivala sve što mi treba:zper:
Kada bih bila bogata ( materijalno) sve bih potrošila na putovanja.
Sve ostalo u šta ulažemo, vremenom postaje balast.

Ooo, dobri duse, nisam vas prepoznao odmah. 😁

Pazi kad ne znam tacno. Ozbiljno!
Ono sto je sigurno, to je da bih zbrinuo decu da budu sasvim svoji i finansijski nezavisni. Za dalje, veze nemam.
Deca će sama sebe zbrinuti na način kako njima odgovara, ne onako kako smo mi zamislili.
Priznajem samo investiciju u decu u smislu školovanja i maksimalne podrške do diplome( i sve iznad toga) do osamostaljenja.

Jugoslav Čvarak

Veoma poznat
Poruka
13.921
A ne, kljuse ne bi, kao ni pumicu, iako njih isto cesto drze preparirane.
Pa necu valjda prepariranog mic-mic drzati za ukras.

redface1.gif

Medvjeda isto ne, ali jelenka i divljih krmaka u Montani i jugoistocnom dijelu SAD-a imas doslovno na bacanje, koliko god lovci odstreljivali, sve ih je vise i vise.
Osim toga divlji krmci brste usjeve samo tako.
Najbolji su kada ih uhvatis kao male, ustrojis i kasnije kada se nadebljaju odstrelis, dobijes fantasticno meso.
Evo kako se to radi, meni je fora za gledati, oni sa slabijim zelucem ne bi trebali, jedino lose u filmicu je to sto se krmak lovcu na kraju osvetio i ugrizao ga za nogu.

:rotf:

DarkMoon

Veoma poznat
Poruka
14.063
Pa di je tu gust onda ako u toplom za vrijeme blistave zimske noci posute milijunima srebrnih zvijezda s prozora uz toplu cokoladu ne mozes gledati nekog nesretnika koji se smrzava vani zato sto mu je u divljini krepao SUV pa ceka vucnu sluzbu da ga pokupi.

:heart2::heart2::heart2:
Ne bas ,vise volim da imam zenu pored sebe nego da se nasladjujem kako se neko muci ,pomogao bih toj osobi :)
A sto se tice brvnare voleo bih i jezero da bude pored .

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.