Da niste znak koji jeste, koji bi bili i zasto?

Lily Rose

Zainteresovan član
Poruka
386
Što?

Nismo mi krivi što smo rodjeni na leto, i što smo vatreni...
Mada ja sam i hladan, i svakakav. Obrisao sam lava kako sam prešao 35, sve više...

Plus ne volim vatru...

Moje iskustvo sa lavovima je takvo da oni nisu srećni pored mene. Imam običaj da ih kritikujem baš zato što su nadmeni i osetljivi.

Ja sam 35 u januaru, da obrišem moju vodoliju i da se pokozim totalno? :lol:

Richard III

Ističe se
Poruka
2.688
Bio bih blizanac, lav, vaga... tako neki sunčan i lak znak (pod uslovom da mi i natalna bude takva). Jarčevi kroz život moraju da se bore da bi stigli do vrha, a to me smara. Više me zanima lagan i neopterećen život neki, najradije bih da sam bogati naslednik koji živi na nekom urbanom tropskom ostrvu sa hotelima medju strancima i da ne radim ništa. Recimo da sam kao Paris Hillton (mada ona je vodolija što ne volim), ali bez njene slave. Bogati anonimus kao Mr. Ripli.

Stannis Baratheon

Aktivan član
Moderator
Poruka
1.574
Bio bih blizanac, lav, vaga... tako neki sunčan i lak znak (pod uslovom da mi i natalna bude takva). Jarčevi kroz život moraju da se bore da bi stigli do vrha, a to me smara. Više me zanima lagan i neopterećen život neki, najradije bih da sam bogati naslednik koji živi na nekom urbanom tropskom ostrvu sa hotelima medju strancima i da ne radim ništa. Recimo da sam kao Paris Hillton (mada ona je vodolija što ne volim), ali bez njene slave. Bogati anonimus kao Mr. Ripli.
Lepo objasnjeno

Stannis Baratheon

Aktivan član
Moderator
Poruka
1.574
Bila bih ovaj isti sunčev -Rak, sviđa mi se mesec u kom sam rođena. Eventualno Bik bih bila. Ascedent bih obavezno promenila da mi ne bude na Algolu tipa za... Strelca. Mesec bih kad sve saberem i oduzmem isto promenila za neki Lavlji ili neki šalabajzerski tipa u Blizancima, Mars isto obavezno da se menja iz nervno rastrojene i nervozne Device u tamo gde mu je lepo-Jarac ili Ovan.
Venera, a posebno Merkur da ostanu tu gde jesu, u Blizancima.
Mesec u Devici su dame,vode racuna o sebi o finansijama,idu u korak sa vremenom
Mars u Ovnu ili Jarcu,zna dati teske osobe

Ariadnne

Početnik
Poruka
24
Koja je to posebna energija i koji si ti znak?
Vagice su bas zenstvene, uvek sarmantne, imaju neku energiju koja mi bas prija, volim da budem u njihovom drustvu, vode racuna o sebi, nekako mi je lako sa njima, ovo govorim o zenama. Sto se muskaraca tice, nemam nijednog koga poznajem malo bolje, a da je Vaga, pa ne mogu nista da kazem. Ja sam Lav.

Manastirka

Elita
Poruka
19.208
Vagice su bas zenstvene, uvek sarmantne, imaju neku energiju koja mi bas prija, volim da budem u njihovom drustvu, vode racuna o sebi, nekako mi je lako sa njima, ovo govorim o zenama. Sto se muskaraca tice, nemam nijednog koga poznajem malo bolje, a da je Vaga, pa ne mogu nista da kazem. Ja sam Lav.
Moja je frizer je Vaga,...čudni su!Ne volim taj tip muškaraca,..."picopevac"!Mora d'ima nešto muževno, životinjsko, makar da miriše na "slaninu",...ovaj sređeniji od mene, ide redovno na manikir i pedikir.Idi,... begaj! :hehe:

Iskapa

Primećen član
Poruka
841
Nista
Malo zezam
I tako
: )
Ma sve bi ja vas horoskopuse pod mac :)
e92.png

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.