Da nikada ne dodje do nuklearnog rata

Nuklearni obračun

  • Za

    glasova: 7 35,0%
  • Protiv

    glasova: 13 65,0%

  • Ukupno glasova
    20

bas kao

Buduća legenda
Poruka
31.211
i buduci da toniju bleru nije jasno zasto mi ameri iskljucujemo da cemo uci u nuklearni rat samo za ukrajinu, i da ima ratnih huskaca i vise nego nas koji smo protiv rata, pa i nuklearnog naravno jer posle njega nema vise nicega

otvaram svecano ovu antiratnu autorsku temu - da nikada ne dodje do nuklearnog armagedona

znaci, da li smo ludi da srljamo u nukearni obracun?
ko je za nuklearni obracun, a ko protiv - anketa ... i zasto.
 
Poslednja izmena od moderatora:
ja jesam za nuklearni rat. neka pate svi redom, ne samo mi koji smo manje ljudi nego neki drugi.


S.T.A.L.K.E.R. nas ceka sve :cool:
ja sam adam, prvi covek, racunam da ljudi uopste nema nego da sam saam, jedino ljudsko bice
pa opet, ne zelim ni zivotinje da pate od nuklearnog - radioaktivnog zracenja
a vi vise ili manje ljudi, covekoliki, na oko samo ljudi, tj. koji samo licite na ljude, nadjite neki drugi nacin da se istrebite, sta vam je planeta cela kriva?
 
ja sam adam, prvi covek, racunam da ljudi uopste nema nego da sam saam, jedino ljudsko bice
pa opet, ne zelim ni zivotinje da pate od nuklearnog - radioaktivnog zracenja
a vi vise ili manje ljudi, covekoliki, na oko samo ljudi, tj. koji samo licite na ljude, nadjite neki drugi nacin da se istrebite, sta vam je planeta cela kriva?
to sa trebljenjem planete je ineresantno jer se gleda iz trenutne covecje perspektive.
planeta ce istrpeti jos jedan veliki pomor, kao sto se to vise puta desilo a zivot ce naci svoj put.
naravno, u drugoj formi jer ce se "poprimitizovati"
bude to jos jedan teski start up za planetu ali ovaj put bez ljudi ;)
 
bude to jos jedan teski start up za planetu ali ovaj put bez ljudi ;)
ZLATNA MILIJARDA, POLA MILIJARDE, KAO STO JE ZAPISANO U Georgia Guidestones
  1. Maintain humanity under 500,000,000 in perpetual balance with nature.
  2. Guide reproduction wisely — improving fitness and diversity.
  3. Unite humanity with a living new language.
  4. Rule passion — faith — tradition — and all things with tempered reason.
  5. Protect people and nations with fair laws and just courts.
  6. Let all nations rule internally resolving external disputes in a world court.
  7. Avoid petty laws and useless officials.
  8. Balance personal rights with social duties.
  9. Prize truth — beauty — love — seeking harmony with the infinite.
  10. Be not a cancer on the Earth — Leave room for nature — Leave room for nature.
?
Sta kazes za ostale tacke? zna li neko koji je living new language. iz tacke 3? ili da vam kazem da ne lupate glave?
 
ZLATNA MILIJARDA, POLA MILIJARDE, KAO STO JE ZAPISANO U Georgia Guidestones
  1. Maintain humanity under 500,000,000 in perpetual balance with nature.
  2. Guide reproduction wisely — improving fitness and diversity.
  3. Unite humanity with a living new language.
  4. Rule passion — faith — tradition — and all things with tempered reason.
  5. Protect people and nations with fair laws and just courts.
  6. Let all nations rule internally resolving external disputes in a world court.
  7. Avoid petty laws and useless officials.
  8. Balance personal rights with social duties.
  9. Prize truth — beauty — love — seeking harmony with the infinite.
  10. Be not a cancer on the Earth — Leave room for nature — Leave room for nature.
?
Sta kazes za ostale tacke? zna li neko koji je living new language. iz tacke 3? ili da vam kazem?
misli se na 0 ljudi. nula,nista, nijedan.
 
Protiv sam.
Zasto?
Zato sto bi svi patili, sve sto smo gradili vekovima bi propalo, cela istorija, kultura, izumi ne bi ostalo nista...
Zajedno sa ljudima mnoge zivotinje bi nastradale nevine zbog ljude koje postuju zivot i svesno srljau u glupost i unistenje...
Sva ta neduzna i evina deca ispod 18 godina da stradaju zbog sake idiota politicara nikako...

Elem covecanstvo zasluzuje neku katastrofu i steta je sto ne moze da bude selektivna...
Planeta itekako treba da se malo poravi od ljudi ali nuklearnim ratom tu bi svima doso kraj...
Nama treba neki scenario misterioznog vanzemaljskog virusa bas nesto kao u serji The walking dead da se planeta malo oporavi jer ako ljudi hoce da se unistavaju i ubijaju neka bude samo tako, ne mora da trpi priroda i biljni i zivotinjski svet...

Sva ta silna tehnologija i izumi a sve koristimo najvise za to da se unistavamoi cinimo zivot komplikovanijim nego sto je bio, na svake 5 godine umesto da olaksamo zivot na planeti mi ga cinimo tezim i komplikovanijim...

Pohlepa, stalezi, zelja za moc i psihopate unistise sve...
Covecanstvo i sve zemlje sveta podhitno treba da se bave mentalnim zdravljem nacija, naroda zemalja pre svega politicara i svakog veceg biznismena jer se previse daje i previse isplivavaju na povrsinu inteligentne psihopate koje koce napredak.
Treba dobro svako da prodje skeniranje pa vremenom i kontrole kad se da nekom moc da upravlja necemu...

Od coveka u 21 veku napravise konja i to bespotrebnog samo za kobasice...
Svako je ovde stvoren da radi i stvara i svako ima talenat za nesto, neko vse neko manje i svi mogu da doprinose napredku i stvaranju i imaju posao i krov nad glavom i normalne uslove zivota a mi napravismo od zivota haos i nesigurnost i tenziju klase i strah sta ce biti sutra ako gazda ustane na levu nogu i da mi otkaz, necu moci godinama da nadjem novi posao, ostavice me zena itd stvaramo sistem pun stresa, napetosti, tenzije gde se gomila bes i jednostavno zahteva i trazi od nas da postanemo kriminalci, lopovi da bi smo preziveli a ako ne mozemo to zgazice nas psiha ili zavrsis u ludnici ili se ubijes i zelis svima unistenje i rat kao sad sto svi navijaju za putina da unistava sto vidimo ovde upravo koliko njih pisu tako, to samo govori koliko je narod besan i ocajan...
 
Naravno da su krezavi gubitnici tranzicije i primaoci socijalne pomoci za totalno unistenje...
Jesu jer su besni, jer ta tranzicija da je dobra ne bi bili besni jer ocigledno da nije i da godi samo bogatima i na neke grupe ljudi dok neke zapostavlja i gura ih u bes, glad i ocaj i smrt...Svaka promena trazicija treba da uklucuje sve grupe ljudi globalno a ne samo pojedine a da druge iskljuce kao da ne postoje, jednostavno ne moze tako, tako se stvaraju upravo ratovi kriminal i bes medju ljudima...

Svakome se mora obezbediti svoje mesto pod suncem za sta je sposoban da moze da radi i stvara i ucestvuje kao i svi, doprinosi drustvu...
 
Poslednja izmena:
misli se na 0 ljudi. nula,nista, nijedan.
aha, zato ne osecam mentalni vajb
[opet te provociram]

evo jos jedne antiratne, opet vrhunskog autora, ne treba ti translator

uvod samo, a ostatak na linku, ispod:
The Cold War, from 1945 to 1989, was a wild Bacchanalia for arms manufacturers, the Pentagon, the C.I.A., the diplomats who played one country off another on the world’s chess board, and the global corporations able to loot and pillage by equating predatory capitalism with freedom. In the name of national security, the Cold Warriors, many of them self-identified liberals, demonized labor, independent media, human rights organizations, and those who opposed the permanent war economy and the militarization of American society as soft on communism.

That is why they have resurrected it.

Chris Hedges: Waltzing to Armageddon

Chris Hedges is a Pulitzer Prize–winning journalist who was a foreign correspondent for 15 years for The New York Times, where he served as the Middle East bureau chief and Balkan bureau chief for the paper. He previously worked overseas for The Dallas Morning News, The Christian Science Monitor and NPR. He is the host of the Emmy Award-nominated RT America show “On Contact.”
 
Poslednja izmena:
Ја сам већ послао Киму на имејл координате Београда. Просто не видим други начин да се отарасимо оноликог бетона у БеНаВоди. Руси нас сигурно неће гађати, Американци баш намерно неће ако их замолимо, а Кинези неће имати времена да се баве тиме. Ким је једина нада. Архитекте и урбанисти, уједините се! 😁
 
buduci da je ova tema zatvorena
https://forum.krstarica.com/threads/ukrajina-zapretila-odustajanjem-od-ne-nuklearnog-statusa.945351/

i buduci da toniju bleru nije jasno zasto mi ameri iskljucujemo da cemo uci u nuklearni rat samo za ukrajinu, i da ima ratnih huskaca i vise nego nas koji smo protiv rata, pa i nuklearnog naravno jer posle njega nema vise nicega

otvaram svecano ovu antiratnu autorsku temu - da nikada ne dodje do nuklearnog armagedona

"We believe strongly that the further spread of such weapons must be prevented," reads a 'rare' joint statement by China, France, Russia, the UK and US, seemingly out of left field.

ovo je najozbiljnija tema od kada je poceo rusko-ukrajinski rat, pa molim lepo, da se izdvoji, a prilog je ovaj

Flashback: World Superpowers Pledged To Avoid Nuclear War Less Than 90 Days Ago


znaci, da li smo ludi da srljamo u nukearni obracun?
ko je za nuklearni obracun, a ko protiv - anketa ... i zasto.
Пошто се ти представљао као Американац, мада то није нација него држављанство, ја те питам као руски држављанин, шта ви тражите у Европи?
Шта ће вам 800 војних база широм света?
Зашто перманентно водите ратове и малтретирате мале земље?
Сада сте налетели на равноправног противника и одједном сте постали пацифисти?
Русија је спремна да иде до краја јер јој другу алтернативу нисте оставили. САД не поштује ни један договор, просто радо шта хоће?! Русија то више неће трпети. Нисте хтели договор, изволите рат? Да ли сте спремни?
 
Сада сте налетели на равноправног противника и одједном сте постали пацифисти?
Русија је спремна да иде до краја јер јој другу алтернативу нисте оставили. САД не поштује ни један договор, просто радо шта хоће?! Русија то више неће трпети. Нисте хтели договор, изволите рат? Да ли сте спремни?
jos samo malo nam treba, samo se vi zagrejte, a mi ulecemo tacno na vreme - armagedon nece izostati
 
Пошто се ти представљао као Американац, мада то није нација него држављанство, ја те питам као руски држављанин, шта ви тражите у Европи?
Шта ће вам 800 војних база широм света?
Зашто перманентно водите ратове и малтретирате мале земље?
na sva ova pitanja imas odlican tekst iznad
ukratko: jos je kenedi upozoravao na vojnoindustrijski kompleks, pa je zato upucan
putin im je sada legao kao 1 na 11, TAKO DA TI TO BUDE JASNO, citaj sa linka:.
Putin played into the hands of the war industry. He gave the warmongers what they wanted. He fulfilled their wildest fantasies. There will be no impediments now on the march to Armageddon. Military budgets will soar.
p.s. hteo sam da u prilog tekstu pustim nesto sa albuma sandinista/clash, ali si me isprovocirao
 
na sva ova pitanja imas odlican tekst iznad


ukratko: jos je kenedi upozoravao na vojnoindustrijski kompleks, pa je zato upucan
p.s. hteo sam da u prilog tekstu pustim nesto sa albuma sandinista/clash, ali si me isprovocirao
Чиме сам те испровоцирао, можда питањима?
Видиш, када си споменуо Кенедија, чуо си за Кубански кризу?
Тада су САД биле спремне да покрену нуклеарни рат са СССР због ракета на Куби?
Сада је Русија спремна да покрене нуклеарни рат због НАТО-с на границама Русије.
Да ли можеш извући било какав закључак?
 
Чиме сам те испровоцирао, можда питањима?
Видиш, када си споменуо Кенедија, чуо си за Кубански кризу?
Тада су САД биле спремне да покрену нуклеарни рат са СССР због ракета на Куби?
Сада је Русија спремна да покрене нуклеарни рат због НАТО-с на границама Русије.
Да ли можеш извући било какав закључак?
pa ja sam to upravo objasnjavao kolegi ameru, i rekao mu da je isto.
vidi, ne trebas meni da objasnjavas, jer ja znam ne bas sve, ali skoro sve.
jastrebovi su ili placeni ili ucenjeni da nas guraju u ratove, kapitalizam nam je postao predatorski [vidi na linku], a manevarski prostor se sve vise suzava...
kada se zavrti spirala akcija-reakcija, tu onda nema kocnica, vec sledi zrtvoprinosenje... a rat je tek jedna religiozna manifestacija, te sam se ja vise bavio armagedon lobijem, a ne toliko vojnoindustrijskim koji drzi 90% politicara i 95% medija u saci... eto, pogresio sam, uludo sam protracio vreme
 
Poslednja izmena:
Ја сам већ послао Киму на имејл координате Београда. Просто не видим други начин да се отарасимо оноликог бетона у БеНаВоди. Руси нас сигурно неће гађати, Американци баш намерно неће ако их замолимо, а Кинези неће имати времена да се баве тиме. Ким је једина нада. Архитекте и урбанисти, уједините се! 😁
sramota..i ti si kuhchevi modertaor...prizivaš momentalno ubojstvo desetke tisuća djece i stotine tisuća odraslih...treba te kazniti zatvorom.
 
pa ja sam to upravo objasnjavao kolegi ameru, i rekao mu da je isto.
vidi, ne trebas meni da objasnjavas, jer ja znam ne bas sve, ali skoro sve.
jastrebovi su ili placeni ili ucenjeni da nas guraju u ratove, kapitalizam nam je postao predatorski [vidi na linku], a manevarski prostor se sve vise suzava...
kada se zavrti spirala akcija-reakcija, tu onda nema kocnica, vec sledi zrtvoprinosenje... a rat je tek jedna religiozna manifestacija, te sam se ja vise bavio armagedon lobijem, a ne toliko vojnoindustrijskim koji drzi 90% politicara i 95% medija u saci... eto, pogresio sam, uludo sam protracio vreme
И шта сад радити? САД је испровоцирала све ово а Русија није устукнули него рекла, ок, ми смо спремни?
И шта сада, САД подвила реп али гура друге да страдају за њене интересе.
Рекох ти, ја сам руски држављанин и да ти додам, Руси могу много да трпе али када им пукне филм, онда нема више разговора.
Становници САД-а у већини не знају страхоте рата. То је за њих вест на ТВ-у. Сем тога, не знају да преживе са корицом хлеба док Руси знају, историја их научила.
И шта мислиш шта ће бити када груне прва бомба, ракета на неки амерички град?
С обзиром да сам својим очима видео последице 11 септембра, да падне бомба, настао би стампедо и хаос. У Русији би то било само опет и ништа више!
Не би било панике ни хаоса него сасвим супротно.
Сем тога, тренутна снага руске армије, са најновијим оружјем држи твоје суграђане под контролом.
Лично би волео да добију и они по коју бомбу по градовима чисто да виде како је то у живо а не само на ТВ-у и тамо негде!
На жалост, тога неће бити али биће другачијег болног трежњења. Покренута је дефинитивно акција избацивања $ као главне монете. Без тога, САД су готове. Нема она ни приближно такву економију да себи може приуштити војни буџет од 700-800 милијарди $.
Свет више не жели да финансира такве паразите!
Врло брзо ћеш паковати кофере и бежати из те куле од карата!
 

Back
Top