Da nije bilo Tita

I dalje drugovi se ne sećaju šta je Broz značio za "gastarbajtere"
Ko vas šiša jer niste iz Niša! :zcepanje:Nego, znači, svi oni kojima je bilo LOŠE u Truloslaviji NISU trebali rasturati tu zločinačku državu da bi vama gastićima i dalje bilo dobro? Što je niste došli braniti!? Par dobrih snajperista bi prvih dana sve to rešilo za par dana! recimo, Kučana i Račana čim su izašli sa 14-og Kongresa SKJ itd! :zcepanje::zcepanje:
 
Ko vas šiša jer niste iz Niša! :zcepanje:Nego, znači, svi oni kojima je bilo LOŠE u Truloslaviji NISU trebali rasturati tu zločinačku državu da bi vama gastićima i dalje bilo dobro? Što je niste došli braniti!? Par dobrih snajperista bi prvih dana sve to rešilo za par dana! recimo, Kučana i Račana čim su izašli sa 14-og Kongresa SKJ itd! :zcepanje::zcepanje:

Zato je DRUG TITO uveo demokratiju pa kome je bilo LOŠE ima pravo da živi i u drugoj državi.
 
579332
 
ти и твоје писање сте потврда да су данашње тадићеве демократе преобучени титоисти. они су учили децу у школама да запад лаже а да су они комунисти једине праве демократе.
 
ти и твоје писање сте потврда да су данашње тадићеве демократе преобучени титоисти. они су учили децу у школама да запад лаже а да су они комунисти једине праве демократе.

Pojma nemam šta Tadić radi.Ja sam izašo još za vreme Tita.
 
Da nije bilo Tita ...

Ne bi bilo bratoubilackog rata, ne bi bilo komunistickog terorizma izmedju 2 velika rata, ne bi bilo ni komunizma kasnije, ne bi bilo AVNOJ-a ni avnojskih granica, ne bi bilo stvaranja vjestackih nacija, ne bi bilo AP, Srbija bi danas bila veca, moderna kraljevina, sa barem 15 milijuna Srba u njoj.
 
Zavisi kod kojih Srba.Onaj ko je bio u zatvor ne valja mu ni Vučić.Kao ova žena i ovaj čovek treba da guslaju 30 dana "prdekane"

код обичног народа тито никад није био омиљен, само код партијских апаратчика и ранковићеваца је тито могао проћи, директорчићи и колонисти из далматинског и дукљанског камењара, смрћу ранковића нестали су и последњи трагови симпатије према титу код обичних Срба
 
Da nije bilo Tita ...

Ne bi bilo bratoubilackog rata, ne bi bilo komunistickog terorizma izmedju 2 velika rata, ne bi bilo ni komunizma kasnije, ne bi bilo AVNOJ-a ni avnojskih granica, ne bi bilo stvaranja vjestackih nacija, ne bi bilo AP, Srbija bi danas bila veca, moderna kraljevina, sa barem 15 milijuna Srba u njoj.

I danas može biti 15 milijona Srba.Trebalo bi malo da se provredne i da "pišu domaći zadatak" i stvar rešena.
 
Pa vidiš da to nije neki kvalitet i mnogo i ne vredi.Novo je vreme Jariću treba tražiti bolje rešenje.
Ja sam 100% ubeđen da u tvoje ime piše neki konj koga timariš,ali 100%

Srpski pasoš jedan je od tri koji OTVARAJU SVA VRATA
Srbija je jedna od tri zemalja koje mogu bez vize, samo sa pasošem svoje zemlje da putuju u bilo koju državu Evrope, Kinu i Rusiju.
Pored toga, naši građani bez vize mogu da putuju u Izrael, i Tursku, koja zahteva vize čak i od građana Amerike, ali i nekih zemalja članica EU.
http://novevesti.net/vesti/ekskluziva/3618/srpski-pasos-jedan-je-od-tri-koji-otvaraju-sva-vrata.html
 
Tito je bio omrazen medju intelektualcima, pogotovo onim imucnijim koje je masovno streljao, ne samo da bi ih se opljackalo vec i da bi time ugasio sve glasove napredka, trebali su mu nepismeni krkani sa crvenom knjizicom koji ne pate od griznje savijesti ako likvidiraju nepodobne.
Kao nagradu dobijali su funkcije i stanove svojih zrtava.
 
код обичног народа тито никад није био омиљен, само код партијских апаратчика и ранковићеваца је тито могао проћи, директорчићи и колонисти из далматинског и дукљанског камењара, смрћу ранковића нестали су и последњи трагови симпатије према титу код обичних Срба

Kome nije valjalo kod Tita mogao je da ode ili da se vrati.Zato je odobrio da svaki građanin ima pravo na pasoš.Pa ko voli nek izvoli.
 
Ja sam 100% ubeđen da u tvoje ime piše neki konj koga timariš,ali 100%

Srpski pasoš jedan je od tri koji OTVARAJU SVA VRATA
Srbija je jedna od tri zemalja koje mogu bez vize, samo sa pasošem svoje zemlje da putuju u bilo koju državu Evrope, Kinu i Rusiju.
Pored toga, naši građani bez vize mogu da putuju u Izrael, i Tursku, koja zahteva vize čak i od građana Amerike, ali i nekih zemalja članica EU.
http://novevesti.net/vesti/ekskluziva/3618/srpski-pasos-jedan-je-od-tri-koji-otvaraju-sva-vrata.html

Mnogo čitaš novine Jariću,ali veruj tu je samo datum tačan.Kupi kalendar.
 

Back
Top