Quantcast
  • Dragi prijatelji, obaveštavamo vas da smo spojili forume "Košarka", "Fudbal", "Tenis" i "Ostali sportovi" u novi forum "Sport" koji se nalazi u kategoriji "Život".

Da nije bilo dogovora Milošević - Tuđman danas ne bi bilo bošnjačke nacije, najvećim delom bi bili Hrvati. Autorska tema

Nataša Rostova

Buduća legenda
Poruka
33.218
Svaka osoba koja umije razmišljati tebe odmah može dijagnosticirati kao manipulatora, šta više, to je u nekim slučajevima vidljivo iz aviona pa djeluješ kao sendvičar vulgaris , znači najobičnija vrsta sendvičara, bez imalo dorade.

Ne može se biti sendvičar na istorisjskim i nacionalnim temama ... može na političkim

Ovim pokazuješ da je ideja etiketiranja ljudi senvičarima uvezena ... hvala ti na toj informaciji

lil_moon

Iskusan
Poruka
6.955
Ne može se biti sendvičar na istorisjskim i nacionalnim temama ... može na političkim

Ovim pokazuješ da je ideja etiketiranja ljudi senvičarima uvezena ... hvala ti na toj informaciji

Nekad se govorilo - ne treba slušati šta govore nego šta rade.
Sad imamo konkretnije - ne treba slušati šta govore nego đe idu pare.

Nataša Rostova

Buduća legenda
Poruka
33.218
Možda zato što je alternativa tvoj nesoj. Vi širite nacionalnu ljubav dok lapate pare.

Činjenicu su činjenice i kad tad isplivaju na površinu... "CNN" dobaci deceniju dve , a onda pada

Da li je WWII bio krvav -jeste . Da li su mnogi stradali na svim stranama - jesu

Niko nije kriv ni muslimanima ni hrvatima što su jurnuli da kolju i proteruju Srbe . I to je činjenica . Sve posle toga je posledica

Da oped navedem gospodina iz predhodnog posta : da je njemu nezamislivo (a propo Blajburga i Križnog puta ) da se neki ljudi kažnjavaju bez suda , ali mu nije palo na pamet da su oni pre toga neke ljude , žene decu, starce "kažnjavali" bez suda .. to se zaboravi

Ako ćemo istinu onda neka bude celovita , ne može parcijalna

I za tebe bi bilo dobro da je se držiš.

Poslednja izmena:

жежени

Iskusan
Poruka
5.323
Ti si i skromnog kapaciteta, tako da je nebitno u šta spadaš X+0=X
Ти си малоумно у својој мржњи и покушајима провокације. Веровало или не ја сам добронамеран према теби, покушавам да ти објасним колико си бесмислено у својим намерама.

lil_moon

Iskusan
Poruka
6.955
Činjenicu su činjenice i kad tad isplivaju na površinu... "CNN" dobaci deceniju dve , a onda pada

Da li je WWII bio krvav -jeste . Da li su mnogi stradali na svim stranama - jesu

Niko nije kriv ni muslimanima ni hrvatima što su jurnuli da kolju i proteruju Srbe . I to je činjenica . Sve posle toga je posledica

Da oped navedem gospodina iz predhodnog posata : da je njemu nezamislivo (a propo Blajburga i Križnog puta ) da se neki ljudi kažnjavaju bez suda , ali mu nije palo na pamet da su oni pre toga neke ljude , žene decu, starce "kažnjavali" bez suda .. to se zaboravi

Ako ćemo istinu onda neka bude celovita , ne može parcijalna

I za tebe bi bilo dobro da je se držiš.

Tak su četnici naše "žene decu, starce "kažnjavali" bez suda" , taj dio ste ispustili iz istorijskih čitanki.

lil_moon

Iskusan
Poruka
6.955
Ти си малоумно у својој мржњи и покушајима провокације. Веровало или не ја сам добронамеран према теби, покушавам да ти објасним колико си бесмислено у својим намерама.
Za moje pojmove džaba se trudiš, nekako izbija praznina iz tebe.

lil_moon

Iskusan
Poruka
6.955
Čak i pristrasnom (za tvoju stranu) a poštenom jasno je ko je ovde po zadatku , a ko je amater .
Ti garantovano po zadatku. To se jasno vidi kad bez ikakve argumentacije pokušavaš prizemnim manipulacijama plasirati neku propagandu, kao da ti je nevolja. A jeste nevolja, valja izvršiti nezahvalan zadatak pod svaku cijenu, makar se izblamirala priglupim manipulativnim konstrukcija.

Nataša Rostova

Buduća legenda
Poruka
33.218
Tak su četnici naše "žene decu, starce "kažnjavali" bez suda" , taj dio ste ispustili iz istorijskih čitanki.

Po tgebi nije kažnjivo ubijati Srbe ? To je poenta svih ovih tvojih pisanija ?

Možeš Srbina ubiti, ali ako ti vrati onda to nije u redu ? To je tvoj cilj ?

Pa reci onda da si nacista , koji smatra da jedan narod ne zaslužuje da živi , da mu treba oteti zemlju, imovinu, živote , da bi tvoja veštačka nacija živela i da je njoj sve dozvoljeno

lil_moon

Iskusan
Poruka
6.955
Po tgebi nije kažnjivo ubijati Srbe ? To je poenta svih ovih tvojih pisanija ?

Možeš Srbina ubiti, ali ako ti vrati onda to nije u redu ? To je tvoj cilj ?

Pa reci onda da si nacista , koji smatra da jedan narod ne zaslužuje da živi , da mu treba oteti zemlju, imovinu, živote , da bi tvoja veštačka nacija živela i da je njoj sve dozvoljeno

Poenta je da se stvari ne mogu uzimati selektivno da bi se izgradila poželjna slika, red je da se u tu sliku dodamo pokolje koje su napravili četnici.
Nemoj sada da ti citiram nacističke izjave Plavšićke i Ćosića, i to na kraju 20. vijeka, poslije iskustva 2 svjetska sukoba i Rezolucije o sprečavanju i kažnjavanju zločina genocida.

Nataša Rostova

Buduća legenda
Poruka
33.218
Муслимани се не могу држати истине.
Њима њихов Алах дозвољава да лажу "невјернике".
Они не могу да не лажу, једнако као што змија не може да не јури жабу...

Nisam ja baš ni ubeđena da su ovi naši zaista i neki muslimani

Oni su to samo kao interesne grupa . Još uvek nisu preboleli odlazak Otomana i privilegija koje su imali , a u svojoj gluposti en shvataju da taj svet ne postoji nigde sem u njihovim glavama . I zato oni koriste Islam . Za svoju pohlepu

Vidi se da njihovi "rođaci" odeseljeni u Tursku nisu nikakvi muslimani , naprotiv, samo potencijalne izdajice te države i "sabraće"

Poruka
22.490

Oni su to samo kao interesne grupa . Još uvek nisu preboleli odlazak Otomana i privilegija koje su imali , a u svojoj gluposti en shvataju da taj svet ne postoji nigde sem u njihovim glavama . I zato oni koriste Islam . Za svoju pohlepu

Vidi se da njihovi "rođaci" odeseljeni u Tursku nisu nikakvi muslimani , naprotiv, samo potencijalne izdajice te države i "sabraće"
Ови наш екс ЈУ муслимани служе осталима из те релијгије за подсмијех.
Нити иду пет пута дневно у џамију(већина), нити избјегавају крметину и алкохол...
Жене су им познате у екс ЈУ као радодајке, што је немогуће у Ирану или Арабији...
Они би да ратују, али да им неко други прво заврши посао, па да пљачкају...
Обични кокошари, које џихадисти са Блиског истока виде као шљам...
Једноставно, сувише су европски настројени да би били прави муслимани.

Nataša Rostova

Buduća legenda
Poruka
33.218
Poenta je da se stvari ne mogu uzimati selektivno da bi se izgradila poželjna slika, red je da se u tu sliku dodamo pokolje koje su napravili četnici.
Nemoj sada da ti citiram nacističke izjave Plavšićke i Ćosića, i to na kraju 20. vijeka, poslije iskustva 2 svjetska sukoba i Rezolucije o sprečavanji i kažnjavanju zločina genocida.

Ja ih ni ne uzimam selektivno već ti .
Ja ne negiram ništa , samo ustanovljavam redosled događaja .

Takođe moje je osnovno pitanje što ti ne puštaš "bela ciao" u Izmiru i prodaješ mi turističke aranžmane već ovde mi prodaješ svoje fabrikate i falsifikate istorije

Živo me zanima pod kojim ste uslovima ovde ostali ... pa kada se to sazna onda da krenemo dalje u raspravu ...

Da nije uslov bio nikakvo zahtevanje osobenosti nacionalne , sem verske i bez prava na teritorijalnu autonomiju ili zahtev države ?

lil_moon

Iskusan
Poruka
6.955

Jel bjaše onaj tvoj boyfriend Turčin neki potomak Bošnjaka koji je završio u Turskoj zbog ljepote stvaranja nacionalnih kršćanskih država na Balkanu.
A ti će ko Olivera Lazarević da se žrtvuješ za srbstvo :)

lil_moon

Iskusan
Poruka
6.955
Ja ih ni ne uzimam selektivno već ti .
Ja ne negiram ništa , samo ustanovljavam redosled događaja .

Takođe moje je osnovno pitanje što ti ne puštaš "bela ciao" u Izmiru i prodaješ mi turističke aranžmane već ovde mi prodaješ svoje fabrikate i falsifikate istorije

Živo me zanima pod kojim ste uslovima ovde ostali ... pa kada se to sazna onda da krenemo dalje u raspravu ...

Da nije uslov bio nikakvo zahtevanje osobenosti nacionalne , sem verske i bez prava na teritorijalnu autonomiju ili zahtev države ?

Pa i u nas se nedavno pjevala Bella ciao :)

Nataša Rostova

Buduća legenda
Poruka
33.218
Jel bjaše onaj tvoj boyfriend Turčin neki potomak Bošnjaka koji je završio u Turskoj zbog ljepote stvaranja nacionalnih kršćanskih država na Balkanu.
A ti će ko Olivera Lazarević da se žrtvuješ za srbstvo :)

Najružnije o Turcima pričaju naši muslimani ... mada ni o ni o njima ne misle baš dobro .

Tamo se dobro zna ko je pravi Turčin , a ko je neka poturica .

lil_moon

Iskusan
Poruka
6.955
Ови наш екс ЈУ муслимани служе осталима из те релијгије за подсмијех.
Нити иду пет пута дневно у џамију(већина), нити избјегавају крметину и алкохол...
Жене су им познате у екс ЈУ као радодајке, што је немогуће у Ирану или Арабији...
Они би да ратују, али да им неко други прво заврши посао, па да пљачкају...
Обични кокошари, које џихадисти са Блиског истока виде као шљам...
Једноставно, сувише су европски настројени да би били прави муслимани.
Šta nam možeš reći o osvještavanju Night clubs ? Da li ih onda prati pravoslavni napredak ?
Da li misliš da je ispravno krstiti kučiće ? Možda u nedostatku jarića :)

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.