Da nema mozda neko stene Madjarske vizle na prodaju?

zuba78

Početnik
Poruka
14
Kupio bih stene kratkodlake vizle,nije presudno ali bih vise voleo zenkicu ,poznato je da zenski rod bolje slusa ;) ...znam da bi trebalo da sve sto je skupo vise vredi,a s`obzirom na ekonomsku krizu i globalno zagrevanje ne planiram puno novca da potrosim(nisu mi bitni roditelji steneta ,ocene i papiri)...pa ako neko slucajno ima ovo sto trazim...pozdrav i dobar pogled
 
Kupio bih stene kratkodlake vizle,nije presudno ali bih vise voleo zenkicu ,poznato je da zenski rod bolje slusa ;) ...znam da bi trebalo da sve sto je skupo vise vredi,a s`obzirom na ekonomsku krizu i globalno zagrevanje ne planiram puno novca da potrosim(nisu mi bitni roditelji steneta ,ocene i papiri)...pa ako neko slucajno ima ovo sto trazim...pozdrav i dobar pogled

Ja znam jednu mnogo dobru zenku - kratkodlakog pticara, ako te zanima javi se!
Ili mozda zbog krize imas da zamenis neku pasminu za vizlu- i to mozemo da se dogovorimo.
 
Oglas je odavno, ali to je odgajivač pa ga upitaj, možda zna ko sad ima štence.
ŠTENCI MAĐARSKE VIŽLE - OGLAS ISTEKAO Na prodaju štenad mađarske vižle od izuzetno lovnih i eksterijerno odličnih roditelja,sa rodovnicima,očišćeni od parazita i vakcinisani.
emai: feherkornel.fk@gmail.com
Tel: +38163/84 82 885

Prodavač: Andrea37
Adresa: Sjakaska
Grad: Novi Sad,Cerevic
Regija: Vojvodina
Država: Srbija
Cijena: 150.0 €
Objavljeno: 15.02.'09
 

Back
Top